Yardim!!

delikız

Kayıtlı Üye
merhaba.ben yine terkedildim ve çok mutsuzum:(yine diyorum çünkü artık çok sıkıldım hep aynı filmi izlemekten.hepmi ıssız adamlar beni buluyo anlamadım.bana yardım edermisiniz?son sevgilimi tekrar istiyorum.ne yapmam lazım yani dua anlamında hangisini önerirsiniz?şimdiden teşekkür edrim

saziment07

Kayıtlı Üye
Allah"ın selamı üzerinize olsun!
Öncelikle şunu bilmenizi isterim ki aynı sıkıntıdan muzdarıp nice kadın ve erkek varki! Yanlız değilsiniz.
Ama hep aynı şeyleri yaşadığınızı düşünüyor ve bundan sıkıntı duyuyorsanız sorunu kendinizde aramalısnız.
Özürdileyerek söylemeliyim ki hatalarımızdan ders alamıyoruz çünkü olaylara karşımızdakine kendimizi öyle kaptırıyoruz ki sonun nereye varacağını düşünemiyoruz sonra da acı çekiyoruz.
Öncelikle kendimize gelip hatalarımızı tesbit edip bundan sonraki ilişkimizde aynı hataları yapmazsak emin olun hayat sizede gülecektir.
Umarım sizi kırmamışımdır ama inanın size yardımcı olabileceğimi düşünerek yazdım tavsiyeler de de bulunabilirim tabi isterseniz .
Allah"a emanet olun...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sitemizi inceledikten sonra birşeyler bulabilirsiniz.

delikız

Kayıtlı Üye
çok teşekkür edrim çok naziksiniz.hayır kırılmadım çok doğru söylüyosunuz fazla kaptırıyorum kendimi.insanlara 10 puanla başlıyorum hep ondan sanırım bundan sonra 0 puanla başlıcam.ama tavsiyelerinizi yine de bekliyorum...

esesgolcu

Kayıtlı Üye
SELAMLAR OLSUN

AYNI DURUM BENIM BASIMDA DA VAR BENDE YENI AYRILDIM COK GUZEL 3 SENE TAM BIRLIKDE YASADIK AYNI EKMEGI YEDIK AYNI EVI PAYLASTIK ..

ARAMIZDA ILERI BOYUTLU İLİŞKİ OLMASINA RAGMEN BENDEN AYRILDI ...

YAKLASIK 6 AYDIR GORMUYORDUK BIRBIRIMIZI IMKANLAR YUZUNDEN
AMA SUAN IMKANLARIM COK IYI DERECEYE GELDI AMA BU SEFER SEVDIGIM GITTI..

ACABA DIYORUM ALLAH BIR YERDEN VERIRKEN BIR YERDEN DE ALIYOR MU???

GERCEKDEN ONU COK SEVIYORUM BELKI OZLEMDEN BELKI SORUNLARINDAN DOLAYI BENIMLE AYRILDI
HERKESIN AKLINA BASKA KISI GELIR SIMDI GERCEKDEN YOK EN YAKIN ARKADASIM ONUN SEHRINDE YASIYOR CUNKU BILGILER ONDAN ...

SIMDI ONA HERGUN DUA EDIYORUM BASKA CAREM YOK ...

EGER KI SITEDE OLMAYAN DUALAR VARSA ARKADSLAR YADA TAVSIYESI OLANLAR SIZLERIN YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM GERCEKDEN SEVIYORUM BEN ...

SEVGILERIMLE:boat:

delikız

Kayıtlı Üye
bende bugün biraz daha sağlıklı düşünüyorum ve diyorum ki her şerde bir hayır her hayırda bir şer vardır.Yüce Rabbim böyle uygun görmüştür.esesgolcü bende senin gibi görüşemiyordum uzun zamandır belkide ondan ayrıldı yada başka biri girdi araya bilmiyorum.artık önemlide değil.ama tek isteğim beni tekrar arasın.aptalca bişey belki tekrar birleşmeyeceğim ama olsun bu benim egomu onaracak...

esesgolcu

Kayıtlı Üye
:oops:DELİ KIZ BILMIYORUM COGU KISI DEDI BANA APTALLIK YAPTIGIN KENDI SAMIMI ARKADASLARI BILE BIRAK NE HALI VARSA DIYE YAA ISDE SADECE SABIRLA BEKLIYORUM ...

DUA EDIYORUM BILMIYORUM OLE SUAN SADECE ARKADASLARLA TAKILARAK ZAMAN GECIREBILIYORUM EVE GIRDIGIM ZAMAN TAHMIN BILE EDEMEZSIN BELKI ...

ZOR BIR DURUM OLE CARESIZ KALDIM

TEK BIR TELEFON BEKLEDIGIM SENINIM DEMESI COK DUSUNUYORUM GERCEKDEN O KADAR ZOR MU???

delikız

Kayıtlı Üye
o demiyosa sen de eğer çok aşıksan.ben o kadar aşık değilim benimki biraz hırs oldu.o yüzden ben aramıyorum.yani hayatıma zorla girdi o kadar çok koştuki peşimden sonrada şu anda sıkıntılı bir dönemdeyim falan filan diye bitirmek istedi.daha öncede sölediğim gibi ıssız adam tribi yaptı.işte ben bunun intikamını almak istiyorum.ama sen çok aşıksın sen ara bence konuş..

esesgolcu

Kayıtlı Üye
Isde konusmak ise yarasa o aglio surekli konusunca bende de kendini toparla 1 ay sure verdim sonra bakicaz 3 sene onda eminim varim ama beni icinden cikarmaya korkuyor sanirim ...

Yada baska bir sey siz kizsiniz daha iyi anlarsiniz ama durum bole

kaldik ortlarada ne kimseye bakasim var nede bir tad var hayatta...

delikız

Kayıtlı Üye
bilmiyorum valla ben hiç anlamıyomuşum bu gönül işlerinden bunu anladım.Allah yardımcımız olsun diyorum:(

AsLanDemiR

Kayıtlı Üye
ikinizinde sıkıntılarını okudum. delikız intikam istiyor, yapacağın onu yine kendine bağlayıp bir nevi köpeğin yapmak sonra tekmeyi basmak. görsün ıssız adamı. esesgolcü arkadaşım sende sana dnmesini isiyorsun. ikinizinde reçetesi benden ömden devam edebilirim isterseniz.

esesgolcu

Kayıtlı Üye
sagolasın muhabbetın ıcın sadece sabır ve beklıcez artık yapacak bır sey

tesekkurler

delikız

Kayıtlı Üye
evet nefret ediyorum bu ıssız adamlardan.ne bu yaaa milletteki bu kendine güven.öle olmaz böle olur demek istiyorum...

AsLanDemiR

Kayıtlı Üye
eses sana kuvvetli bir aşk büyüsü öneririm. işin ehli değilim pek işe yarar ama yapabilir misin bilmiyorum. kızı tekrar geri alırsın. ama yanlızca alırsın yeniden bir ilişkiyi başlatmak birazda senin elinde. gelelim sana deli kız. ilk önce basit bir aşk büyüsü ve adam tekrar elinde. ardından onu tamamen kendine bağlayacaksın ve bascaksın tekmeyi ;) özel mesajdan devam edebiliriz..

delikız

Kayıtlı Üye
ama ben büyü istemiyorum:(önereceğin dua yokmu acaba?

esesgolcu

Kayıtlı Üye
aynen bende bugune kadar yapmadım denemedım ama o kadar zor durumdayım kı bılmıyorum kı yaparmıyım yada baskasına ....

cok karıstım

AsLanDemiR

Kayıtlı Üye
dualarla olsaydı olurdu bugüne kadar düşün bakalım oldumu delikız. denemekten birşey kaybetmessin. ama inanman gerek. inan ve yap güven bana herşey çok güzel olur. ama inanmak şart!