yeraltındaki hazineyi sahiplenen cinlerden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fanatik58

Kayıtlı Üye
Eskimedeniyetlerin yaptığı tılsım buyu ve cinlerin sahiplendiği hazineleri almak için bana tavsiyede buluna bilirmisiniz kitap varsa onlardan kurtulmak için oda olur yardımlarınızı bekliyorum yeni katıldığım için buraya hatılı olursam affınıza sığınırım tılsım çözümek için kitap veya ne varsa cindarlık nasıl olur benede olabilirmiyim:party::devil2::cheers2

legolas

Kayıtlı Üye
eski koruma tılsımlarını kullan çünkü eski hazineler eski lanetlerle korunur

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Eskimedeniyetlerin yaptığı tılsım buyu ve cinlerin sahiplendiği hazineleri almak için bana tavsiyede buluna bilirmisiniz kitap varsa onlardan kurtulmak için oda olur yardımlarınızı bekliyorum yeni katıldığım için buraya hatılı olursam affınıza sığınırım tılsım çözümek için kitap veya ne varsa cindarlık nasıl olur benede olabilirmiyim:party::devil2::cheers2
Bu çok meşakatli bir iştir. Bilmeyen biri asla yapmamalı. Konuyla ilgili bir medyuma danışabilirsiniz. Zira orada ne tılsımı olduğu da önemlidir. İnsan kanı mı ister, hayvan kanı mı ister, nasıl bir yöntem izlenmelidir vesaire.. Kaş yapayım derken göz çıkarabilirsiniz, dikkatli olun.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Degerli arkadaşım bu konuda sana yardımcı olmak isterim.. ancak bana o bölgenin deniz yada karada bulunduguna dair mesaj atman lazım ki en etkin çözümü sunayım.. selam ile..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın Kontejyan, aslında konu açılmışken kara veya su içindeki hazineler için yapılacak ayrı ayrı uygulamaları burada paylaşabilirsiniz. Genel bilgi olur. Bu arada ben de tırnak uygulaması bulabilseydim paylaşacaktım ama bende yok şuanda.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sayın Kontejyan, aslında konu açılmışken kara veya su içindeki hazineler için yapılacak ayrı ayrı uygulamaları burada paylaşabilirsiniz. Genel bilgi olur. Bu arada ben de tırnak uygulaması bulabilseydim paylaşacaktım ama bende yok şuanda.
Selam ile, aranılacak bölge karada ise Şura suresinin 12.ayeti kerimesi beyaz bir kagıt üzerine 71 defa yazılır daha sonra bu yazılan kagıt beyaz bir horozun boynuna baglanır, muhtemel bölgeye horoz salıverilir, horozun ilk eşelendigi yer takip edilir ve orada kesilip kan akıtılır.. böylece hem muhtemel define yeri tam tespit edilmiş olur hemde üzerinde bulunan tüm etkenler ortadan kalkar.. (Daha sonra kesilen etin bir fakire ikram edilmesi güzeldir) Arkadaşlar Kuranda Şuara ve şura sureleri vardır isimleri benzer karıştırmayın sizin yazmanız gereken Şura suresi 12.ayet.. Eger bölge denizde ise aynı ayet 54 defa kavak agacının ince dış kabuguna yazılır ve muhtemel bölgeye salıverilir, kabuk nerede yatay pozisyondan dikey pozisyona geçerse yüzüş esnasında, o bölge araştırılır.. selam ve dua ile

BORAN

Kayıtlı Üye
kontejyan kardeş ,definecilik,boş zamanlarda uğraştığım bir konu ,paylaşımın için teşekkürler...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Selam ile, aranılacak bölge karada ise Şura suresinin 12.ayeti kerimesi beyaz bir kagıt üzerine 71 defa yazılır daha sonra bu yazılan kagıt beyaz bir horozun boynuna baglanır, muhtemel bölgeye horoz salıverilir, horozun ilk eşelendigi yer takip edilir ve orada kesilip kan akıtılır.. böylece hem muhtemel define yeri tam tespit edilmiş olur hemde üzerinde bulunan tüm etkenler ortadan kalkar.. (Daha sonra kesilen etin bir fakire ikram edilmesi güzeldir) Arkadaşlar Kuranda Şuara ve şura sureleri vardır isimleri benzer karıştırmayın sizin yazmanız gereken Şura suresi 12.ayet.. Eger bölge denizde ise aynı ayet 54 defa kavak agacının ince dış kabuguna yazılır ve muhtemel bölgeye salıverilir, kabuk nerede yatay pozisyondan dikey pozisyona geçerse yüzüş esnasında, o bölge araştırılır.. selam ve dua ile
Teşekkürler.. İnsan kanı gereken tılsımlarla ilgili ne düşünüyorsunuz? Bilmeyenleri bu konuda daha dikkatli olmaları açısından nasıl uyarabiliriz?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Teşekkürler.. İnsan kanı gereken tılsımlarla ilgili ne düşünüyorsunuz? Bilmeyenleri bu konuda daha dikkatli olmaları açısından nasıl uyarabiliriz?
Sayın Moderatör, teşekkür ederim güzel bir konuya deyindiniz, define için insan kanı kullanımı Eski mısırda kullanılan bir yöntemdi, hatta kandan ziyade can armagan edilirdi.. Diger konulardada insan kanı kullanılan yöntemler dediginiz gibi vardır, ancak eşyanın hükmüne aykırıdır.. Kan kutsaldır, ruh-ül candır, bazı tılsımlarda örnegin temra, ben, vb yara izi yok edimlerinde işe yarasada birçok dert karşısında yeni dertlere yer açmaktadır.. Misal verirsek, cinn davetlerinden bir çeşit olan 3 ayak masa davetinde kullanılan kan sonucunda cinn davete icabet eder, istenildigi an gider ancak kanı feda edilen şahıs yada şahıslar o cinnin akrabaları tarafından çeşitli belalara maruz bırakılır çünkü, cinnin başına gelen her kötü olay o kana bahane bulunur ve kan sahibinden intikam alınır.. Kısaca insan kanı uygun görülmemektedir.. selam ve dua ile

reidikonto

Kayıtlı Üye
Buna kesinlikle kalkışmamanı öneririm. Duyduguma göre senin gibi birisi bu işe niyet etmişti. Fakat cinler izin vermediler o hazinenin alınmasına. Ve çok üsteleyince öldürüyorlar.Bu birgerçek uzak durmanı kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu hüddamlar çok tehlikeli istedigin şeyi sana vermez.Tabi bazı duaları tılsımları vardır muhakkak. Ama bunu yapan biri alim birisi olması lazım gösterir.Çok zor yani kısacası...

dogus121

Kayıtlı Üye

Dostum hicbir definede cin sahiplenmesi yoktur bunu söliyen yalan söler hacı hoca papaz yok efendim V.B seyler bunlar hikaye define yerleri guruba ayrılır kacakcı parası kavim parası ve wolcan parası en piside wolcan gomuleridir ve zehirli olanları vardır milletin cin dedigi sey zehirdir ve halisilinasyon gordurur yazılanları okuyomda yok biri medyum demis yavhu medyum madem okadar biliyosa kendi cıkartır dunyanın en zengin insanları medyumlarr , ufurukculer olurdu inanmayın bunlarada para kaptırmayın definecilik zengin insan isidir durumu elverisli olmayan kendini kaptırmasın elini verirsin yuzunu alamazsın bole bagımlılık yapan bir seydir

Power

Banlı Kullanıcı
Pazarlık yapıp al cinlerin parası soğan kabuğudur anca pazarlık yaparsan en iyi rahat bir şekilde olur bu hazine işi

dabbe31

Kayıtlı Üye
Sayın Kontejyan bu uygulamanın kaynagı nedir?Bir sorum daha olacak cinlerden definenin yeri konusunda bilgi alamıyoruz sanırım.Hiç bir şekilde bir bilgi alamazmıyız definennyeri hakkında cinlerden?

Dostum hicbir definede cin sahiplenmesi yoktur bunu söliyen yalan söler hacı hoca papaz yok efendim V.B seyler bunlar hikaye define yerleri guruba ayrılır kacakcı parası kavim parası ve wolcan parası en piside wolcan gomuleridir ve zehirli olanları vardır milletin cin dedigi sey zehirdir ve halisilinasyon gordurur yazılanları okuyomda yok biri medyum demis yavhu medyum madem okadar biliyosa kendi cıkartır dunyanın en zengin insanları medyumlarr , ufurukculer olurdu inanmayın bunlarada para kaptırmayın definecilik zengin insan isidir durumu elverisli olmayan kendini kaptırmasın elini verirsin yuzunu alamazsın bole bagımlılık yapan bir seydir
medyum memiş tv de ki konuşmasında devlet izin versin türkiyedeki bütün defineleri çıkartırım diyor .banada çok inandırıcı gelmiyor.

sanırım en uzman medyum bile definenin yeri konusunda cinlerden bilgi alamıyor cinler ya bilmiyr yada söylemek istemiyorlar

zenithmx

Kayıtlı Üye
Konuyla ilgili sorulan sorulara cevap verilmiş ve gerekli bilgi yardımı yapılmıştır. Kimin nerde ne hazine çıkaracağı kimseyi ilgilendirmez ve çıkaran da zaten bunu kimseyle paylaşmaz. Ben de çıkarmış olsam size çıkardığımı söylemem tabiki. Bu yüzden kendiniz yapmadan bilemezsiniz.

Bu konuda size cinlerin yardım edip etmeyeceğini daha önceki konular da uzun uzun açıkladık. Forumları biraz araştırın. Forumları tamamen incelemeden soru sorarak bilgi kirliliğine sebep oluyorsunuz. ve sizin yapmadığınız araştırmayı yapan kullanıcılarımızın kafasını karıştırıyor ve farklı başlıklarda farklı yorumlara sebep veriyorsunuz. Bu konuya biraz duyarlı davranalım ve sorularınıza önce forumları araştırarak çözüm bulmaya çalışın şayet çözüm bulamazsanız sorularınızı yöneltin lütfen.

Bazı reklam amaçlı söylenen duyumlarınıza da kulak asmayın. Bunların reklam amaçlı olup olmadıklarınıda anlamak size kalmış.

lost66

Banlı Kullanıcı
Cinler belirli bir süre o hazineyi korur, sonra kimse sahip çıkmayınca onlar sahiplenir.

Cem

Kayıtlı Üye
Yer altındaki altınları çıkarmanın 7 günlük orucu var birde yeri bilmeniz gerekiyor yer belli ise daveti 21 kere okuyorsunuz toprak kaynamaya başlar gibi gözükür o esnada görevli cinler topragın altını gösterir hadi buldun çıkaramazsın sahiplenen çinler ie ilgili dua sı var okumak lazımki cinleri gönderebilesiniz ama iş bittikten sonra cinlerin tekrar eski yerine getirilmesi için ayrı bir dua var ki yapmayanın sonu kötü oluyormuş

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Merhabalar...

Hepinizin affina siginaraktan nacizane birsey soylemek istiyorum ; lutfen bu tur isleri illegal(yasal olmayan) yollardan yapmayin.Bu ulkemiz icin cok buyuk bir kotuluktur.
O madenleri,esyalari bulduktan sonra sattiginiz kisiler o esyalari hic bilmedikleri kisilere satiyorlar.Ulkemizin degerlerinin baska ulkelerde sergilenmesi cok aci verici bir durum.
Ben size : "boyle yapmayin,neden yapiyorsunuz" vs,,,demiyorum dikkat ederseniz.Ben genel olarak bir hatirlatmada bulunmak istedim.Umarim anlayis ile karsilarsiniz.
Iyi forumlar dilerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...