aşk majisi çok etkili lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blessman

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bana çok etkili yani önce yapılmış ve sonucu görülmüş bir büyü anlatın lütfen. yada yapmayı bilen kimse varsa bana ulaşsın lütfen arkadaşlar. birazda bilgi vereyim size su anda o kızla samimi arkadaşız ve hergün görüşebiliyoruz. arapca yazmayı bilmiyorum. bu şartlar altında lütfen bana yardımcı olun he birde bu arada süre sorunu var yaklaşık 1 aya kadar sonuç almam gerekiyor. şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
İlk önce sürekli tekrarladığım bir şeyi söyleme gereğin iduyuyorum etkili büyü yoktur etkili büyücü vardır. :S

Önce şunu yapmanı beklerim. Hergün görüştüğün biri ise bunu büyü ile değilde kendi emeğinle çabanla bir yola koymaya çalışman en doğrusu olacaktır. Emek olmadan yemek olmaz derler. Diyelimki denedin çabaladın ama başarılı olamadın. Büyü yaptırmaya karar verdin. Öncelikle o kişi senin kaderinde var mı ona bakılır. Eğer yoksa istediğin büyüyü istediğin uygulamayı yap kesinkes geri gidecektir uygulama yapılan kişi. Ayrıca Bu size hem maddi hem manevi bir külfet olacaktır. Manevi olarak süre kestirilemeyebilir. Önce çaba gösterin en son bu yolu deneyin derim.

İyi paylaşımlar dilerim.

blessman

Kayıtlı Üye
cvp için cok sağol yule. dediklerinin hepsine katılıyorum, son çare olduğu için bu yolu istiyorum eger yapabileceğin birşeyler varsa yardımını beklerim yule. inan bana son çare! :(

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ben birebir büyü çalışması yapmıyorum. Bu işi profosyonel larak urum yapabilir. Tabi dediğim gib imaddi ve manevi bir külfettir. Yine de onunla konuşmanız daha doğru olur.

Oddie

Kayıtlı Üye
Açıkçası kendine şu soruyu sorman lazım ''Kendi iradesiyle beni sevmemesimi yoksa sadece ben istediğim için kendi iradesi dışında beni sevmesi mi?'' önce bu soruya cevap vermeden herhangi bir büyü girişiminde bulunma bence.Eğer onu gerçekten seviyorsan ona böyle bir haksızlık etmezsin diye düşünüyorum.Yine de karar senin...

ewrim

Kayıtlı Üye
kendin yapabilirsin çok kolay bu yöntemler tabii ruhani güçlerin varsa ve kullanmayı biliyorsan...aslında onun gözlerinin içine bakman bile onu etkileyecektir..

amahur

Kayıtlı Üye
selam

bilgileri gönderirsen sana yardımcı olurum

BoomBoom

Kayıtlı Üye
sarımsak büyüsünü deneyebilrsin faydasını gördüm ayrıca telapatik büyülerde var yavsiye ederim :Angel_anim:

bypesimisd12

Kayıtlı Üye
ArKaDaşLar LüTfEn bANa yArDıMCı oLuN OnU ÇoK SewİyOrUm wE OnA KarşI KIiTlEnİp kALıYoRuM NABIcAğImI ŞaşIrDıM oNuN İçİn cİnLeRlE iRtİbAT kUrMayI BiLe dEnEdİm amA yAbAmAdIm oNuN İçİn hErŞEyİ YabAbİlİrİm lÜtFeN BAna yApIlACaK Etkİlİ BiŞi SöYlEyİn lÜTfEn LüTfEn lÜtFeN ÇoK Tşq

cincır33

Kayıtlı Üye
İlk önce sürekli tekrarladığım bir şeyi söyleme gereğin iduyuyorum etkili büyü yoktur etkili büyücü vardır. :S

Önce şunu yapmanı beklerim. Hergün görüştüğün biri ise bunu büyü ile değilde kendi emeğinle çabanla bir yola koymaya çalışman en doğrusu olacaktır. Emek olmadan yemek olmaz derler. Diyelimki denedin çabaladın ama başarılı olamadın. Büyü yaptırmaya karar verdin. Öncelikle o kişi senin kaderinde var mı ona bakılır. Eğer yoksa istediğin büyüyü istediğin uygulamayı yap kesinkes geri gidecektir uygulama yapılan kişi. Ayrıca Bu size hem maddi hem manevi bir külfet olacaktır. Manevi olarak süre kestirilemeyebilir. Önce çaba gösterin en son bu yolu deneyin derim.

İyi paylaşımlar dilerim.

bence bu söylenenlerin üzerine diyecek birşey yok, yule arkadaşımız çok mantıklı ve doğru bir açıklama yapmış
şahsi düşüncem herşeyi büyüye yormamanızdır.. kaderinizde birşeyler gelişiyorsa bunu bir hayır vesilesi olarak değerlendirebilirsiniz.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bence burda bir aşk söz konusu değil de daha çok saplantı haline gelmiş bir olaydır...Aceleye getirmeyin ..ilk önce kendinize zaman tanıyın ...belki büyüye gerek kalmaz , ihtiyac duymayabilirsiniz ama bu sabit fikirden kurtulmanız gerek herşeyiden önce... Aşk büyüleri bir insanın hayatına haksızca girmek için yapılmyor , yapılmamalı
Sizden yana gönlü olmayan biri , büyü ile kazandığınız zaman siz ne kadar mutlu olabilirsiniz ?!!

valerie

Kayıtlı Üye
bir kişi kaderimizde varmı buna nasıl bakılıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...