Mu__

Mu__

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar dün gece yoğun şekilde rüya gördüm.Rüyamda ellerim çarpılmıştı parmaklarım yamuk yumuktu.Kim olduğunu hatırlayamadığım bir kişi ellerimi bandajla sardı.Bandaj bir işe yaramadı aksine acı çekiyordum.Bandajı çıkardığımda ellerim rahatladı acı azaldı ve yavaş yavaş düzelmeye başladı parmaklarım doğru yerlerine geliyordu.

Aynı rüyada bir diğer anda ise kaldığım yerin hemen yakınında yerden doğru bir volkan patladı.Lavlar kaldığım yere doğru akıyordu.Volkan patlamaya devam ediyordu ve korkuyordum.Lavlar binayı eritmeye başladı bina biraz yere gömüldü.

Yorumlarsanız çok sevinirim arkadaşlar.

Pantea

Kayıtlı Üye
Sizi endiselendiren birseyler oldugu kesin bir takim korkular sizde muzminlesmeye baslamis gibi yani icinizden atamadiginiz korkulariniz var , biraz daha ozgur hissetmeye ihtiyac duyuyorsunuz cevrenizdeki kisilerin sizi anlayamadigini dusunuyorsunuz bu nedenle sorunlarinizi halletmede onlardan yarali bir yardim alamiyorsunuz, geleceginize dair korkulariniz var zarar gormek aci cekmek gibi olgulardan cok korkuyor gibisiniz mutsuz ve huzursuz bir ruh haliniz var.Kendinizi hic bir yerde tamamne rahat ve guvende hissetmiyorsunuz ve buna cok ihtiyaciniz oldugunun dusunuyorsunuz.