cadılık inisiliyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jensen

Kayıtlı Üye
Lütfen geçen seferki inisiliye çalışmalarına yetişemedim yeni inisiliye ne zaman verilecek lütfen yardımcı olun.

origanum

Yönetici
Lütfen geçen seferki inisiliye çalışmalarına yetişemedim yeni inisiliye ne zaman verilecek lütfen yardımcı olun.

Epeyi bir zaman için böyle bir çalışma düşünülmemektedir. Biz bunu üyelere tek tek haber vermiyoruz, siz takip etmek durumundasınız. Yapılacağı zaman sitede ilan ediliyor ve isteyen de müracat ediyor.
İyi forumlar dilerim.

jensen

Kayıtlı Üye
peki size son bir sorum olcak büyünün tutması için inisiye olmak şart mı

jensen

Kayıtlı Üye
tmm ben kendimi tam olarak anlatamadım ama verdiğiniz cevap için teşekkürler

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
İnisiliyeler herzaman verilen bir şey değildir. Zaman ve durumlar ayrıca talepler uygun olduğu zaman duyurularımızı yapıyoruz. Şu an cadılık inisiliyesi vermeyi düşünmüyoruz tabi ki yakın zamanda vermeyi düşünmüyoruz. Vereceğimiz zaman bilgi vereceğiz.

jensen

Kayıtlı Üye
Ben dilek büyüsü yapmıştım ying yang sembolu içeren çok kısa sürede gerçekleşebilecek büyüm tutmadı ve hayatım daha kötü sarpa sardı. Ama daha önceki bazı büyülerde başarılı olmuştum.. Hem bu büyüyü tekrarlamak ve yeni bazı büyüleri yapmak için istiyordum inisiliyeyi

origanum

Yönetici
Ben dilek büyüsü yapmıştım ying yang sembolu içeren çok kısa sürede gerçekleşebilecek büyüm tutmadı ve hayatım daha kötü sarpa sardı. Ama daha önceki bazı büyülerde başarılı olmuştum.. Hem bu büyüyü tekrarlamak ve yeni bazı büyüleri yapmak için istiyordum inisiliyeyi

Öncelikle şunu açıklığa kavuşturalım. Cadılık inisiyesi alındı diye hemen cadı büyüleri tutacak diye bir şey yok.
Sizin büyünüzün ters tepmesi uygularken yaptığınız bir hatadan dolayı kaynaklanıyordur.

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Merhaba herkese güzel hayırlı bir cuma diliyorum. yazılanları okuyorum da cadılık bu kadar kolay değil herhalde . Yani her isteyen cadı olamaz mutlaka bir öncelik durumu vardır herhalde. yada sizler gibi deneyimli kişiler tarafından yönlendirilip eğitilerek geliştirebileceği bir özelliği olması gerekmezmi. Bunu çok merak ediyorum. Ve cadıların ne yapabildiklerini biraz bilgi verirseniz sevinirim.

origanum

Yönetici
Merhaba herkese güzel hayırlı bir cuma diliyorum. yazılanları okuyorum da cadılık bu kadar kolay değil herhalde . Yani her isteyen cadı olamaz mutlaka bir öncelik durumu vardır herhalde. yada sizler gibi deneyimli kişiler tarafından yönlendirilip eğitilerek geliştirebileceği bir özelliği olması gerekmezmi. Bunu çok merak ediyorum. Ve cadıların ne yapabildiklerini biraz bilgi verirseniz sevinirim.

Tabi ki cadılık bu kadar kolay değil. Her isteyen olamaz bazı kriterler var. Aileden geçmesi lazım ama bu her zaman şart değil, cadı gerek aileden bu işe yatkın gördüğü birisine gerekse dışarıdan uygun bulduğu birisine el verebilir. Yani genetik özellikler, yetenek ve bol çalışma gerek.
Cadıların ne yapabildiğine gelince bunun ucu bucağı yok.

jensen

Kayıtlı Üye
anladım teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...