forza

forza

Banlı Kullanıcı
Geçtiğimiz bir kaç gün içinde gördüğüm rüya şöyleydi:
Odamda yatağıma uzanıyorum. Sonra arkadaşım kafesin içinde bir boğa yılanı ile içeriye geliyor. Nedense bu yılanı serbest bırakıyor. Yılan yanıma girip benimle beraber uyuyor. Kaza ile kafasına basıyorum ama o hiç tepki vermiyor, acı ile kıvranmasına rağmen...

Ertesi gün gördüğüm ise şöyleydi:
Hayvanat bahçesi gibi bir yerdeyiz arkadaşlarımla. Ben arkadaşlarımın oturduğu yere yönelirken, yanlışlıkla yılanın yumurtalarını eziyorum. Boğa yılanı bir hışımla geliyor. Önce paçamı ısırıyor. Ben arkadaşlarıma sesleniyorum, görevlilere haber verin diye. Ama arkadaşlarım kaçıyorlar. Daha sonra yılanı savuruyorum. Bu sefer de bacaklarıma dolanıyor. O sırada uyandım ama yılanın bacaklarıma dolandığı yerde büyük bir baskı hissettim.

Şimdiden, yorumlarınız için teşekkürler.

Pantea

Kayıtlı Üye
Ilk ruyaniz bana bir erkek hakkindaki dusuncelerinizde yanildiginizi farkettiginizi dusundurdu bu kisi babaniz agabeyiniz gibi yakin cevrenizden olabilecegi gibi sizinle yakinligi olmayan bir kisi de olabilir.

Ikinci ruyanizda ilk tezimi dogrular bicimde bir erkekle ilgili celiskili dusunce ve duygulariniz oldugunu gosteriyor o kisinin size karsi takinacagi tavir hakkinda bir fikir uretemiyor bu nedenlede endise duyuyorsunuz ve bu endiseleriniz ruyanizda bu sekilde yansiyor.