aragorn

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
arkadaşlar çok ilginç bir rüya gördüm
ben normalde ehliyet kursuna gidiyorum
rüyamda yine ordayım... belli konuşalardan orda bir bayanla geçen akşam bişiler yaşamışım cinsellik hakkında. rüyamda şimdi bu dersten izin alıp tuvaltet gidiyor. kızıda var küçük 5-6 yaşlarında. tuvaletten gelio sonra. kız bağırıyor gülerek annem hamileymiş... diye... annesi dio kızım dur sus fln :D:D kurstakiler dio aa negüzel fln.. ama garip herkes benden olduğunu bilio fln. ama ben hiçbirşey hatırlamıyorum cinsellik anlamında yaşamış olduğum birşey hatırlamıyorum. sonra düşünüyorum dün kursa gitmeden vodka içmiştim acaba ondanmı hatırlamıyorum fln filan. derken. annem babamda kurstalar bu arada oda ilginç onlarda öğreniyor. fakat hiç kızmıyorlar olumlu yaklaşıyorlar. ben içimden diyorum ya ne olcak nası oldu buu. inş. benden değildirrr. bendense nappıcam fln diorum... test fln yaptırırız diyorum içimden...
sonra kurs çıkışı ev bakmaya fln gidiyoruz :S :D:D:D orasıda ilginç.. :D:D
böle bir rüya arkadaşlar.. yorumlarınızı bekliyorum.. çok merak ediyorum yorumları :D :)))

Pantea

Kayıtlı Üye
Yasadiginiz cinsel deneyim sonrasinda duygu ve dusuncelerinizin etkilenmis olmasi nedeniyle gordugunuz bir ruya bu , hem utanma hem endise ve sorumluluk ve hemde bu olayin ardindan hissettiginiz ve dusundugunuz baska seyler nedeniyle gormussunuz bu ruyayi.

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
ilk olarak yorumunuz için teşekkür ederim
yani cinsel deneyim yaşamadımki ben yani açık konuşmak gerekirse eğer.. en son deneyimim 7-8 ay önce olmuştu ve ilkti. okadar. başka birşey olmadı. :S ilginç...

Pantea

Kayıtlı Üye
ilk olarak yorumunuz için teşekkür ederim
yani cinsel deneyim yaşamadımki ben yani açık konuşmak gerekirse eğer.. en son deneyimim 7-8 ay önce olmuştu ve ilkti. okadar. başka birşey olmadı. :S ilginç...

Cinsel deneyim denilmesi icin illede tam bir fiziksel birlesme olmasi gerekmiyor , sizin de belirttiginiz gibi o bayanla cinsellige dair bir seyler yasamissiniz , dans etmek opusmek hatta kimi zaman bakismak bile cinsel durtuleri ve bunlara bagli duygu ve dusunceleri tetiklemek icin yeterlidir.