Aura görmek

Bovin

Kayıtlı Üye
Enteresan ve gerekszi bi prgram :D hiç bişe goremedim sahsen ayrica espirileri cok souk :banghead:

sakura

Kayıtlı Üye
Bu programla aura görmenin zor ve yorucu olacağını düşünüyorum çünkü aura görme çalışması odaklanmayla ilgilidir ve bilgisayar ekranına odaklanmak gözler için çok yorucu. Sabır isteyen bir iş olduğu içinde bu şekilde zor olacaktır. Bundan çok daha kolay teknikler var. Benim kullandığım şöyle; elimin veya baktığım nesnenin kenarından yarım santim kadar uzaklığa odaklıyorum gözlerimi ve bir süre sonra auranın muhteşem ışıkları beliriyor:) Sanırım bu süre ilk başta kişiye göre değişiyor ama bir kez görmeye başladıktan sonra bir dakikayı bile bulmuyor. Burda önemli olan gözünüzü tek bir noktaya odaklamak. Arkadaki zemin düz beyaz yada siyah olsun,ben beyazı tercih ediyorum. Odanın ışığı çok parlak olmazsa kolaylaşır. Çünkü aura renkleri loş ışıkta daha belirgin parlıyor. Ayrıca bu denemeyi yapmak için sakin, mutlu, huzurlu bir anınızı tercih edin, öncesinde küçük bir rahatlama, nefes çalışması yapın. En önemlisi yaparken eğlenin! ne kadar eğlenir ve mutlu olursanız auranız o kadar genişler ve parlar, e tabii görmenizde kolaylaşır. Bence bunu sıkıcı bir çalışma haline getirdiğinizi hissettiğiniz anda ara vermelisiniz. Ne kadar keyif alarak ve rahat yaparsanız o kadar kolay olur. Benim tavsiyem ilk önce parlak renkli nesnelerin auralarını görmeye çalışmakla başlamak. Sadece canlıların değil, tüm nesnelerin bir aurası var ve yeşil, kırmızı, mavi gibi yoğun renklerin auralarını görmek çok daha kolay oluyor. Benim ilk bilinçli olarak gördüğüm aura kırmızı bir kitaba aitti:) Çocukken istemsiz gördüklerimi hayal meyal hatırlıyorum. Bildiğim kadarıyla her bebek bu görüye sahip olarak doğuyor ve zamanla, dünyasala yaklaştıkça bunu kaybediyor.