tuuuce88

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Rüyamda denize gidiyordum. Normalde yüzmeyi de çok severim, denize girdiğimde direkt suya atlar açılırım. Rüyamda da aynıydı. Suyu görür görmez attım kendimi, açılmaya insanlardan uzaklaşmaya başladım. Ailem sesleniyordu. Yapma o kadar uzaklaşma diye. Onların sesleri uzaklaştıkça, irkildim ,yüzerken zorlanmaya başladım, geri dönemedim ve o an gece olduğunu farkettim.Hava da su da kapkaranlıktı. Su berraktı temizdi ama gece olduğu için kapkaranlık ve ürkütücüydü. Karanlığı farkettikçe yüzmekte zorlandım ve çok korktum. Hala etkisindeyim. Gece uyumadan bir kaç dua okumuştum. Yasin ,Kuduriye bir kaç sure ve dua daha. Biraz da rahatsızdım. Yorgunluktan da görmüş olabilirim. Yorumlarsanız sevgili Pantea çok memnun olurum.Teşekküler.

Pantea

Kayıtlı Üye
Elbette ruyanizin kabusa donusmesinde icide bulundugunuz fiziksel yirgunlugun etkisi buyuk ama genel hatlariyla geleceginiuzle ilgili endiseleriniz oldugu sonucuna vardim buyuk adimlar atmak yada girisimler yapmak dusunceleriniz var gibi bunlarin yaninda sonuclarindan emin olamayacaginiz icin tasidiginiz endiseler ve korkularda yansimis ruyaniza.

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Doğru tespit ,doğru yorum.. Çok teşekkür ederim.. :Angel_anim:

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yine aynı rüyayı görüyorum. Üstüste gece korka korka denizde yüzmemin bir mesajı vardır mutlaka diye düşünüyorum :(