Aşk İçin Maji Uygulaması(Sağlam kaynak)

Amonra

Banlı Kullanıcı
Canbar’dan etkili dua

Arkadaşlar bu dua çok istendi bende yazıyorum. Yalnız elimdeki defter çok eski olduğu için bazı yazılar silik. Ona göre okursanız iyi olur.
Hatam olursa affedilirim inşallah.

Uygulanışı: Yalnız cuma günleri ezanla sela arası okuyun kesinlikle birden fazla okunmaması gerekiyor. Sair günler okusanız bile 1 adeti geçmesin. Cidden çok korkutulan arkadaşlar oldu. Abdestli olmak şart. Falan yerine o kişinin anne adı anne adı yoksa Hava oğlu Ahmet v.s. olabiliyor.

''Yarabbi falanın uykusunu ve kendisini bağladım. Uykusu ve kendisi aman bulmasın, benim emrim olmadıkça benden ayrılmasın ve beni görmedikçe susuz otlar gibi yansın, aşkım ile yüreği dolsun ön eteği at art eteği kamçı olsun, gelsin beni bulsun.''

Bir ferman hüdai taala ismi şerif hürmetine 10 kere salavati şerif 1 kere Fatiha okuyun. Sdakati kuranın ruhuna hediye ondan Hz.isakın ruhuna ondan şeyhül ekber mukaddeme hazretlerinin ruhuna hediye ondan sonra duanın kabulüne Allahtan rica 3 kez Allahümme ellebbena Allahümme ellebbena Allahümme ellebbena ve secde Allahümme ellebena sıktırlı albixMuhammedinXbinXelacelü elacelü elacelü essahatü essahatü essahatü ervahan ervahan ervahan sonra oturunuz ve okumaya başlayınız.

21 kez Bismillahirrahmanirrahim Yarabbim falanın uykusunu bağladım rüyaları benimle olsun sen bu duamı kabul et. Gönlü benim olsun sana el açıp yalvarıyorum benim güzel rabbim sağ yanımda can peygamberim Muhammet mustafa sol yanımda Allah aslanı Hz.Ali kuvveti beni falan sevsin ve aklını ve fikrini ve zikrini ve cemii endamını ve efkarını benden yana çevirgel benden tarafa dönsün aşkından yansın beni düşünsün ay doğar yemenden gün doğar gülşandan gül elimde mühür dilimde bekle yanımda falanın gönlü kalsın hemen bende uzaktan gel gör beni ay ile gün bil gel beni sen koyun ben kuzuyum gel bel gel beri karşıdan gördüm seni...

3 kere(yahü ya hü ya hü) yemlifa mekselina mislina mernuş debernuş sazenuş keffeş tatayuş kitmırvela havle vela kuvvete illa billahil aleyyül azim.Allahümme sıkkıslı kalbi falan ve ben filan ala muhabbeti ki ve celbil aşkı atiki hamilel mektubelil esmai ve behurimdil kelamil kadim ve habibikel keramya rahmanü yarahim kema el leyte beyne yusuf ve zaliha ve bi hakkı ismikel azimve bi hürmetil fatiha ve surei yasin vetasin ya erhamerrahimin ya eksamel ekvemin veya şafial müşafin veya giyasel müstagısin bismillahirrahmanirrahim elhamdülillahirabbil alemin ve sallatu vessalamüala hayri halgihi ve alihi ecmainilahi falanın gönlünü benden yana çevirgel bana dost kılıvergel aklını fikrini ve aşkını benden yana çevirgel o rabbimki 7 kat yerleri ve 7 kat gökleri yarattın o izzetin hakkı için falanın gönlünü ve aşkını benden yana çevirgel bi hakkı ahiyyen şerakiyyen ezunu esbalüs ilahi bu evsatlar hakkı için falanın gönlünü aşkını sabrını fikrini zikrini benden yana çevirgel hızır ilyas aleyhisselamın yüzü hürmeti için falanın gönlünü ve hükmünü benden yana çevirgel eğer uyur ise uyandır oturursa tarafıma getir gelaşkını ve muhabbetini benden yana çevirgel aşkı artsın.Bi hakkı Allahüla ilahe illa hüvel Hayyül KAyyüm la te huzühü sinetüv vela nevm lehu ma fissemavati ve ma fil ard Men zellezi yeşfeu indehu illa bi iznih ya lemü ma beyne eydihim vema halfehum vela yühitüne bi şeyim min ilmihi illa bima şae vesia kürsiyyühüssemavati vel ard vela yeudühü hıfzuhüma ve hüvel aliyyül aziym.İlahi beyti ezanlar hürmeti için bi hakkı incili isa ve bi hakkı tevradı musa ve bi hakkı zeburu davut ve bi hürmedil kuran Muhammedinül mustafa Aleyhivesellim alane biyyuna ve aleyhim ecmain ve bi hakkı sonfelrahim ve hakkı suffu adem ve hakkı souffu idris ve hakkı souffu sit ve bi hakkı imamil müslimin ehliman ilahi senin yüceliğin için ilahi senin lütfü ihsanın için ilahi senin kudretin için falanın gönlünü aşkını sevğisini benden yana çevirgel ilahi musanın tevradı ve ayetleri ve kelimeleri ve harfleri hürmeti için ilahi isanın incil sureleri kelimeleri ayetleri ve harfleri için ilahi davudun zeburu ayetleri kelimeleri harfleri duaları hürmeti için ilahi 4 kitap hürmeti için falanın gönlünü aşkını ve canını benden yana çevirgel askını aklını zikrini kararını ve hulğunu benden yana çevirgel ve bi hakkı adem safiyulllah ve bi hakkı ibrahim halilullah ve bi hakkı musa kelimullah ve bi hakkı isa ruhullah ve bi hakkı davut hak fatullah ve bi hakkı süleyman eminullah ve bi hakkı muhammet resulullah hürmeti için ilahi falanın gönlünü benden yana çevirgel peygamberlerin hürmeti için gelsin muhabetini ve sevgisini gayrı şeylerden ayırsın benden yana gelsin yarabbi yarabbi yarabbi ya hannan ya hannan ya hannan ya mennan ya deyyan ya deyyan ya deyyan albar ya kahhar ya kayyu ya kayyum ya zelellahi vel ikram ilahi 124 bin peygamberler yüzü hürmeti için ilahi musanın turda müracatı hürmeti için ilahi Muhammedin müracaatı hürmeti için ilahi Muhammedin varliği hürmeti için ilahi Muhammedin namazı ve niyazı hürmeti için ilahi Muhammedin şefaatı hürmeti için ilahi muhammedi selamü ve kelame hürmeti için ilahi Muhammedi cümle işleri hürmeti için makamı hürmeti için cihatları hürmeti içinilahi Muhammedin cümle ashapları hürmeti için ilahi muhammedi mümminin ve mümbiat hürmeti için falanın gönlünü benden yana çevirgel aşkını aklını fikrini ve zikrini benden yana çevirgel sözümden taşna bi iş etmesinbi avni züafi ankü ya erhamar fukarai ilahi ne yerde ise beni arasın beni bulsun gönlünü muhabbetini benden yana çevirgel üzerime bırakgel ve muhabbetine doldur gel ziyade kılıvergel ya cemiu ya Allah ilahi hasani basri ve habibi alemi ve serir sekati ve davudu tahiri ve cüneydi bağdadi evliyayı izan ve evliyayı kuran sedvanı ilahi aleyhim ecmain ilahi bu canlar hürmeti için falanın gönlünü aşkını benden yana çevirgel ilahi havvacai mensun ve havvacai veysel karani ve hacı bektaşi veli ve beyazıtı lestane bu evliyalar hürmeti için hacetimi kabul kılıvergel ve bahtımı açık kılıvergel amin yarabbel alemin bi hürmeti yevmela yenfau mabin vela benune illamen ettalahebi kalbin selim ilahi falanın aklını fikrini kararını sevğisini benden yana çevirgel gayrı şeylerden ayırıp benim hükmümde kılıvergel ya ilahel alemin ve hayren nasirin birahmetike ya erhamerrahimin yarahmanil ya rahim ilahi falanın aşkını sevğisini benden yana çevirgel subbuhun kuddüsün rabbuna rabbul melaiketihi tuk veruh Hz.Mikail Hz.İsrafil Hz.Cebrail Hz. Azrail aleyhisselam ların ve meleklerinin yüzü suyu hürmetine falanın aklını fikrini muhabbetini benden yana çevirgelbana bırakgel ya hü yahü yahü ve sallallahü ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain velhamdülillahilrabbil alemin. Bismillahirrahmanirrahim Vein yekadüllezine keferu le yuzlikuneke bi ebsarihimlemma semi uzzikra ve yekulune innehu le mecnun Ve ma hüve illa zikrul lil alemiyn.

7 cuma yedi defa okunacakmis

Kaynak: Denizin defteri (amonra)

amanita_a

Kayıtlı Üye
7 cuma 7 defa mı , ama başta birden fazla okunmayacak demişsiniz anlamadım şimdi ben

Bu çevirgelin değişik bir versiyonu sanki?Başlangıçta namaz kılmak gerekiyor mu?

Pocahontas

Kayıtlı Üye
Her Cuma 1 kez okunacakmış toplamda 7 Cuma, 7 kere oluyor.

Sn. Amonra, yazınızın kaynağı olarak belirttiğiniz kendinizsiniz sanırım? Siz nerden öğrendiniz peki onuda belirtirseniz daha iyi olur.
Bu arada yazınızın rengini değiştirmeyiniz. Siyah font rengi okunmuyor üzerinden geçilmediği sürece.

amanita_a

Kayıtlı Üye
Eğer sabah ile sela saati arasında okursanız 1 kere yeter ama sela saatini geçmişse 7 kere okumanız gerek efendim

Bu böledir gerçekte fakat zamanla doğrusunu deyiştirilmiştir bazı menfaatçı büyücüler tarafından ... Kaynak büyücü abla kitapları çok eski kitaptır baya silik bölümü var ama ...

Kimbilir sizde daha neler vardır,paylaşımlarınızı merakla beklyorum:D

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Cevirgelin başka versiyonu. Normal cevırgel de ıse yarıyor. Emegıne saglık amonra

tinkerbell

Kayıtlı Üye
Öncelikle paylaşım için teşekkürler. Seladan sonra okuyacaksak 7 kere mi okuyoruz yani 7 cuma 7 şer kere mi oluyor?
Bir de korkutulan arkadaşlar var demişsiniz okursam bir şey olur mu acaba kararsız kaldım:willy_nilly: