Trans

logii

Kayıtlı Üye
1)Rahatça oturun.Yatmayın çünkü uykuya dalabilirsiniz.

2)6'ya kadar sayarak nefes alın,6 ya kadar sayarak nefesinizi tutun sonra 6' ya kadar sayarak nefes verin.Tamamen rahatlayana kadar bu nefes alışverişine devam edin.İdeal olarak,vücudunuzu hissedemeyecek hale gelmelisiniz.

3)Karanlıkta bir merdiveni tutunarak indiğinizi hayal edin.Gözünüzde bir merdiven canlandırmayın;sadece bunu yaptığınızı hissedebilecek kadar hayal edin.Nefes verirken kendinizi bir yada iki basamak aşağı iniyormuş gibi hissedin.Nefes alırken de merdivende tutunup kaldığınızı...

4)Şimdi,merdiveni bırakın ve serbestçe geriye doğru düşün.Başınız dönerse ya da kafanız karışırsa;dikkatinizi vücudunuzun ön tarafına getirin,bu duracaktır.Bu zihinsel düşme efekti,derin rahatlama ve zihinsel sakinlikle birleştiğinde trans durumuna gitmenize sebep olacakt?şr.

Ağırlık hissine ulaşınca zihinsel düşme egzersizini durdurun.Merdiven hoşunuza gitmediyse kendinizi bir asansörde hayal edin.Nefes verirken düştüğünüzü,nefes alırken durduğunuzu hissedin.

5)Bu durumu olabildğince uzun tutun.Transa girme süresi değişkendir;derin rahatlama tecrübenize ve zihinsel sakinliğinize bağlıdır.

6)Transtan çıkmak için:
El ya da ayak parmaklarınızı hareket ettirmeye konsantre olun.Herhangi bir parmağınızı hareket ettirdiğinizde,ellerinizi bükün kollarınızı hareket ettirin,başınızı sallayın vs.Vücudunuzu canlandırın ayağa kalkın ve birkaç dakika etrafta yürüyün.

cibabu

Kayıtlı Üye
Bişey sormak istiyorum.Bu trans durumundan çıkamama söz konusu olabilir mi?

logii

Kayıtlı Üye
Çıkamama söz konusu bile olamaz.. Gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz..

XXIV

Kayıtlı Üye
Bişey sormak istiyorum.Bu trans durumundan çıkamama söz konusu olabilir mi?

Transtan cıkarsında cıkmasına eğer asırı panik olursan yada heycanlanırsan vucudundaki enerji gecislerinde sorun yasıyabilirsin.dershaneye gittiğim zamanlarda kızın biriyle 2 dk boyunca kilitlenmistik mesela 2 dk gözgöze ..:biggrinjester:

KURTT

Kayıtlı Üye
transa girerken ve çıkarken kendi telkinlerinizle giriş ve çıkış yaşadığınız için çıkamama gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. çünkü kontrol sizdedir zaten , o yüzden korkulacak bir şey yok arkadaşlar. burda önemli olan transa girişi başarmanızdır. ondan sonrası için hayatınızda ki değişimler artık sizin elinizdedir. herkeze kolay gelsin

cibabu

Kayıtlı Üye
Dün gece yatarken yatakta transa geçmeyi denedim ne kadar başarılı oldum bilemiyorum ama başım dönmeye ayaklarım uyuşmaya başladı ve kendimi sarhoş olmuşum gibi hissettim.Kendimi öyle hissetmeye başlayınca hemen gözleri açıp vazgeçtim.Hissetmem gerenler bunlar mıydı?

logii

Kayıtlı Üye
Ayakların uyuşması normal birşey, fakat diğerleri hakkında birşey söyleyemeyeceğim.. Belkide ilk deneyiminiz olduğu için olabilir. Ama şu yazılanı tekrardan gözden geçirmenizi tavsiye ederim...

4)Şimdi,merdiveni bırakın ve serbestçe geriye doğru düşün. Başınız dönerse ya da kafanız karışırsa;dikkatinizi vücudunuzun ön tarafına getirin,bu duracaktır. Bu zihinsel düşme efekti,derin rahatlama ve zihinsel sakinlikle birleştiğinde trans durumuna gitmenize sebep olacaktır.

Bunu yapmadığınızdan dolayı gerçekleşmiş olabilir.

cerfin

Kayıtlı Üye
Her transa geçtiğimde rahatlayıp uyuyorum hiç bitiremedim şimdiye kadar,oturarak transa girdiğimde bile sonuç aynı :)

logii

Kayıtlı Üye
Yatağınız sanırım çok yumuşak, bu yüzden uykunuzu getiriyordur. Transa gireceğiniz zaman düz biryerde veya yere yatarak veya oturarak deneyin.

cerfin

Kayıtlı Üye
Yatağınız sanırım çok yumuşak, bu yüzden uykunuzu getiriyordur. Transa gireceğiniz zaman düz biryerde veya yere yatarak veya oturarak deneyin.
Gün içinde çok fazla yoruluyorum sanırım o yüzden uyuyakalıyorum ama 1 günümü sırf buna harcicam ve başarıcam :euro:

cibabu

Kayıtlı Üye
Ayakların uyuşması normal birşey, fakat diğerleri hakkında birşey söyleyemeyeceğim.. Belkide ilk deneyiminiz olduğu için olabilir. Ama şu yazılanı tekrardan gözden geçirmenizi tavsiye ederim...

[FONT=&quot]4)Şimdi,merdiveni bırakın ve serbestçe geriye doğru düşün.Başınız dönerse ya da kafanız karışırsa;dikkatinizi vücudunuzun ön tarafına getirin,bu duracaktır.Bu zihinsel düşme efekti,derin rahatlama ve zihinsel sakinlikle birleştiğinde trans durumuna gitmenize sebep olacaktır.[/FONT]http://www.gizlimabet.com/images/icons/icon7.gif

Bunu yapmadığınızdan dolayı gerçekleşmiş olabilir.

Bu ayrıntıyı gözümden kaçırmışım.Bu hatırlatma için teşekkür ederim.Bir daha deneyeceğim bakalım bu sefer nasıl olacak.

http://www.gizlimabet.com/images/icons/icon7.gifhttp://www.gizlimabet.com/images/icons/icon7.gif

Midnite

Kayıtlı Üye
güzel paylaşım tran önemli sonuçta ;,
sabat /yol alacakaranlıkta,uyku ile uyanıklık arasında ki boşlukta, etin ağırlıksız yattığı yerde yani trans ta denemeye değer

gizmlizeynep

Kayıtlı Üye
Denedim ve nasıl olduğunu anlamadım tek hissedebildiğim şey rahatlamış olmam