canuuu

canuuu

Kayıtlı Üye
Selam...
2 Gün üst üste cok benzer bi Rüya gördüm...
Cok Begendigim bir Kisi bana Darginmis.
Ilk Rüyada Onlarin Evindeymisiz ama Odalar ve Mobilyalar degisikti.
Oglanin Ablasida benim en samimi Arkadaslarimdan birisi.
Hepimiz Oturuyorduk ve Tanidigim Kücük bir Kiz Ortaya bagirmis benim
onu Begendigimi...
Oda Sinirlendi Ablasiyla bi Agiz Tartismasi oldu ama ben Onlarin Söylediklerini
Duyamadim sanki Sagir olmusum gibiydi.
Yataga gitti ve Ablasi bana dedi ki ..... yataga gidiyor haberin olsun diye...
Ikinci Rüyadada Oglanin Babasi,Ablasi ve bi baska Arkadasim hepimiz Oturuyormusuz ve Dolma yigiyorduk.Oda geldi yine bana Dargin yani Yüzüme bile bakmadi Oturdugumuz Koltugu cekti,ve o Koltugun Arkasindan bir
Telefon cikardi onunla Konusmaya Basladi...
Internetten bi kac Rüya Tabirlerine baktim ama tam olarak anlamadim ne demek istediklerini.
Rüyami Yorumlarsaniz cok Sevinirim :)

Pantea

Kayıtlı Üye
Ruyalarinizin yorumu internette yaygin bicimde bulunan hurafi bilgilerle sizi aydinlatamaz , gordugumuz ruyalarin yuzde 98 i psikolojik kaynaklidir bu yuzden bir uzman tarafindan analiz edilmesi sizin icin daha faydali olacakdir.

Ruyalariniz icinde bulundugunz duygusal durumun habercsi , iliskinizle ilgili dusundukleriniz olumlu yada olumsuz fikirleriniz ve endiseleriniz ruyalarinizi sekillendirmis . Sevdiginiz kisi ile daha yakin ve guven veren bir birlikdelik istiyorsunuz ama bunu ona acikca belirtemiyorsunuz bu da onu kaybetme korkusu duymaniza sebep oluyor ayrica yakin cevreniz tarafindan onaylanmamakdan korkuyorsunuz , kimi zaman da o kisinin sizin icin cok ideal olmadigini da dusunuyorsunuz kararsiz kaliyor ve iliski karsisinda nasil davranmaniz gerekdigine karar veremiyorsunuz.

canuuu

Kayıtlı Üye
Selam

Bu Aralar cok Karmasik Rüyalar görüyorum.

Hatta bi Gece hep ayni Kisi Rüyamda cikti.
Söyle Anlatayim :)

Bi Okuldaymisiz,O kisiyle beraber ayni sinifa gidiyormusuz.
Benimle Konusmaya baslamis,Yan yana oturuyoruz ve masamiza bir yerden Meyveler düsmüs.Meyveler Yem Yesil bi haldeydiler,Armut veya Elmaydi tam hatirliyamiyorum.
Okadar güzel bi Kokusu vardi ve ben o Meyvelerin birtanesini issirmisim.
O Anda Herkes disariya cikmis,bende ciktim ve elimde beyaz bi torba vardi,ici bostu.
O Torbayla beraber bi merdivenin üstündeydim,Asagidada kücüklügümden beri tanidigim Arkadaslarim vardi.O Arada ordaki Rüya kesildi ve bi baska yerdeydim.
O kisi Annem ve Ben vardik o odada.
Annemin Kasini almak istiyormusum iplikle , o kiside bana bi iplik verdi , ama begenmemisim o ipligi,gidip cekmeceyi actim ve bi kartonun icinde okadar cok iplik vardi ki.
Sonra Annemin Kasini cekmeye basladim ve o anda Uyandim.

Kafama takilan ikinci bi Rüyayi anlatmak istiyorum,
Bizim evin girisindeymisim ve o anda Tanimadigim bi Genc geliyor bi köpekle,
O gencin Sarhos gibi bi hali vardi,yanima yaklasti köpegiyle,ama köpegi kücük oldugu halde korkmaya basladim.
Köpek geldi yanima ve bacagimi koklamaya basladi.Ondan Sonrasini Hatirliyamiyorum :(

Yorumlarsaniz Sevinirim