Bir soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

figu

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar aranızda gerçekten ruhani varlıklarla bakım yapan ayrıca büyü bozma aşk celpleri gibi işlerle uğrasan gerçek hoca var mı?

denizm_34

Banlı Kullanıcı
Aşk için bende büyüler var
Saygılar

figu

Banlı Kullanıcı
Ben öyle birşey aramıyorum herkes kendi işini bilir,yani böyle sıradan biri alıp okumalarla etkili olacağını sanmıyorum ben gerçekten günümüzdde cinlerle irtibata geçebilen, bakım yapan ayırca dedigim gibi huzursuzlukları, aile ayrılmalarını düzelten, gerçekten işinin erbabi biri var mı diye sordum.

logii

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aranızda gerçekten ruhani varlıklarla bakım yapan ayrıca büyü bozma aşk celpleri gibi işlerle uğrasan gerçek hoca var mı?

Bence her hacı hocalara inanmamak gerekiyor bu devirde bazıları düzenbaz çıkıyor. Genellikle medyumcu veya büyü ile alakalı kişilere başvurmalısın

figu

Banlı Kullanıcı
Dikkat ederseniz ben de özellikle ruhani varlıklarla bu işin erbabi diyorum. Sıradan herkes bu işi yapabilse ortalık hacıdan hocadan geçilmezdi.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Öncelikle terimsel yanlışı düzeltelim. İşin erbabı hoca sormuşsunuz. Belki vardır ben admin olarak rastlamadım sitemizde hocaya. Majisyen, medyum diyorsanız evet var. Zira siz de sanırım hoca diyerek hepsini kapsamışsınız ama bu hususta dikkat etmeniz genel bilgi paylaşımı açısından daha iyi olacaktır. Sorun ne ise özel mesajla bilgileri paylaşın ben de sizi gerekli ise doğru adreslere yönlendirebileyim böylece.

figu

Banlı Kullanıcı
kesinilikle sorunum var tabiki bu devirdede önüne gelen danısılmıyor anlayacagınızı düşüyorum ben medyumlara inanmıyorum kesinlikler gercekten ruhani varlıklara calısan işin ehli bir hocadir veyada cinci nasıl anlasılıyorsa site niz gercekten ilgi cekici ama herkes önüne gelen büyü işleriyle ilgilenıyor burda bence yanılıyor oyle olsa herkes hacı hoca olurdu

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
kesinilikle sorunum var tabiki bu devirdede önüne gelen danısılmıyor anlayacagınızı düşüyorum ben medyumlara inanmıyorum kesinlikler gercekten ruhani varlıklara calısan işin ehli bir hocadir veyada cinci nasıl anlasılıyorsa site niz gercekten ilgi cekici ama herkes önüne gelen büyü işleriyle ilgilenıyor burda bence yanılıyor oyle olsa herkes hacı hoca olurdu
Sayın Figu,
Ben size anlatamadım sanırım. Bu siteye geldiyseniz, bir soru sorduysanız, bir yardım istediyseniz ve bir yönetici size bu konuda birşey dediğinde güvenmiyorsanız bir sorun var demektir. Burada aradağınız yoksa camii de hoca var oradan bulabilirsiniz. Ben size bu konularda çözüm üretilen bir yerde olduğunuzu söylememe rağmen ısararla hala ''hoca, cinci hoca'' gibi şeyler arıyorsanız burası sizin çözmünüze açık değil. İfade edebildim sanırım meseleyi.

denizm_34

Banlı Kullanıcı
Sayın figu

Öncelikle burası bir forum sitesi olduğunu hatırlatmak isterim . Yani burası paylaşım sitesidir . Burada herkes deneyimlerini veya bilgi birikimlerini aktamak için bulunmakta ve bazılarıda bu bilgi birikimlerinden yararlanmaktadır . Burada paylasılan bilgiler ama doğru ama yanlış o size kalmış bir karardır . Kimse burada bilgisini veya deneyimini kanıtlamak zorundada deyildir . Burada herkes hacı hoca deyildir elbette 2 büyü öğrenen veya 2 cin çağırma ritüeli öğrenen ben medyumum demesin ! Fakat bu yolda gidenleride biraz aşalamış bulunmaktasınız ... :(
yoksa ben mi yanlış anladım ? admin veya yöneticilere duyurulur ...

figu

Banlı Kullanıcı
dikkat edersenız kimseye saygısızlık ettıgım yok herkessin calısmasına saygı duyuyorum ama ben anlatamadım galiba yada anlayamadınız

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ayağına kadar gelen fırsatı tepmek, sanırım böyle oluyor.. Ne diyeyim.. Aramaya devam edin; ama bizi de artık bu konuda rahatsız etmeyin. Biz söyleyeceğimizi söyledik; şimdi size kolay gelsin.

figu

Banlı Kullanıcı
Dikkatli okumuyor musunuz benı anlamıyorum kimseye kötü şey ya da emeğine saygısızlık yapmış değilim. Bu kadar üstüme gelmeyin lütfen.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Pekala üyemizin sorunuyla ilgilenilmiştir. Kendisi hassas bir anda olduğundan, kendisini tam anlamıyla ifade edememiş, bu sebeple de yanlış anlaşılmalar oluşmuştur.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Dikkatli okumuyor musunuz benı anlamıyorum kimseye kötü şey ya da emeğine saygısızlık yapmış değilim. Bu kadar üstüme gelmeyin lütfen.
Evet yanlış anlamışız sanırım.. Görüldüğü üzere konu halledilmiş. Bir sorun yok o zaman.

SanGlade

Banlı Kullanıcı
Halledilen Konu Yada Arkadasımızın Aradıgı Cevap nedir Mademki Halledildi Bizimlede Paylaşırmısınız ???
Tşk ederim

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın Üyelerimiz,
Bu konuyu açan üye, yani ''figu'' yaptığımız araştırmalar dahilinde anlaşılmıştır ki, bir sahtekardır. Kendisi yardıma muhtaç gibi görünüp, özel mesajlarla diğer üyeleri potansiyel müşteri olarak kandırmak amacı taşımıştır. Biz GMBO Yönetimi olarak bu tür insanları sizden uzak tutmak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...