kısmetım kapalı :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sultana

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba .. Bugün artık delirme konumuna geldim 2 tane arkadaşım var çocuklar sureklı beni arıyor işte niye beni istemiyor, niye olmuyor falan diye.Etrafımdaki herkes arkdaş sevgili bakımından acayip sevilip ilgi görüyor benimle neden kimse ilgilenmıyor? Çok güzel bir kız olduğumu söylüyorlar hatta paris hilton dıye takma isim koydular :) Arkadaşlar bin yıl dua ederim, şu işe bir çare bulalım ne olursunuz :( :banghead:

casminy

Kayıtlı Üye
Allah çirkin şansı versin demişler duymuşsunuzdur belki...bende aynı dertten şikayetçiyim kısmetimin kapalı mı değil mi araştırdım.. kısmetim açıkmış ama zamana bırakın acele etmeyin dediler... anladığım kadarıyla senin istediklerin olmuyor.. seni isteyenide sen istemiyorsun.. olacak gibi olanda olmuyordur.. öyle değil mi??

aris

Kayıtlı Üye
bence hal ve hareketlerin itici oldugu için böyle durumdasın...güzellik ilk 5 saniye içindir.tanıştıktan sonra senin oturman kalkman kültürün konumun davranışların v.s devreye girer.sanırım bunlarda bir eksikligin var...birde nasıl birini istedigini iyi bil...sen bence kafanda birinide oturtmamışsın...ama biraz kişilgine dikkat et derim.....

mecra

Kayıtlı Üye
bence hal ve hareketlerin itici oldugu için böyle durumdasın...güzellik ilk 5 saniye içindir.tanıştıktan sonra senin oturman kalkman kültürün konumun davranışların v.s devreye girer.sanırım bunlarda bir eksikligin var...birde nasıl birini istedigini iyi bil...sen bence kafanda birinide oturtmamışsın...ama biraz kişilgine dikkat et derim.....

Katılıyorum,kişilik güzellikten daha önemli.

sultana

Kayıtlı Üye
:) alakası yok bır tanesı cok duzgun bırısı olmamı soylemesıne ragmen kafasının dolu oldgunu soyledı . yanı hep bı engel cıkıyo artık nedendır bılmem . ben etılerde anaokul ogretmenıyım .nerde ne yapacıgım nerde nasıl oturup kalkcagımı bılen bırısıyım .sıze benı yargılamanızı degıl yardmcı olmanızı ıstemiştım eleştiri hakkına sahıp degılsınız . ne ben sızı tanıyorum ne de sız benı tanıyosunuz bu yuzden de tanımadıgım ınsanları eleştirme hakkına sahıp degılımdır . tesekkur ederım ıyı gunler ..

sultana

Kayıtlı Üye
hahahaahahah burda bakım yap dıyen arkadasım siz kaç kere bakım yaptrdınız hayatınızda sorarım sıze :) benım bakım masrafım sızın 1 aylık gelırınıze yetmez :)

sultana

Kayıtlı Üye
sevgili casminy kesınlıkle oyle nerde sevmedıgım bı ot var basımda bitiyo benım ıstedıklerımde olmuyo sanırım zoru cok seven bırıyım . :) en guzel aşkta zor olanmş zaten degıl mı casminy :)

sultana

Kayıtlı Üye
ben buraya tartısmaya gelmemiştim neyse .. rahatsızlık verdım

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
hahahaahahah burda bakım yap dıyen arkadasım siz kaç kere bakım yaptrdınız hayatınızda sorarım sıze :) benım bakım masrafım sızın 1 aylık gelırınıze yetmez :)
Bu ne biçim bir üslup? Ne demek bakım masrafım aylık gelirinize yetmez? Bunu burada belirterek ne demek istiyorsunuz? Siz o kişiyi tanıyor musunuz da, kaç kere bakım yaptırdınız gibi saçma sapan, Paris Hilton budalalarına göre bir üslupla değerlendiriyorsunuz?
Ayrıca flood yapıyorsunuz.. Ceza alıyorsunuz!

wiwi

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci/mimarlık
gerçekten nerede nasıl davranacağınızı çok iyi biliyorsunuz belli :) sanırım neden sevgiliniz olmadığı çok açık

mecra

Kayıtlı Üye
gerçekten nerede nasıl davranacağınızı çok iyi biliyorsunuz belli :) sanırım neden sevgiliniz olmadığı çok açık

:DBuna da katıyılorum cidden çok iyi biliyor nasıl davranılması gerektiğini neyse bence gerçekten de rahatsızlık verdi.Bir sonraki sorununuzu varsa tabi daha düzgün bir üslupla paylaşırsınız umarım sorununuzu çözmeniz dileğiyle kolay gelsin size:)

furry

Kayıtlı Üye
bakımı arkadaş güzellik bakımı olarak algılamış sanırsam, ayrıca her bakım yapan doğruyu söylemiyor, senin kısmetin kapalı açtırman lazım, gel açalım demek için söyleyenler de oluyor..

Pocahontas

Kayıtlı Üye
Burda Casminy adlı üyemizin bahsettiği bakım sanıyorum saç bakım ya da cilt bakım değil.
Üzerinizde birşey var ise onun için bakım yaptırın demek istemiş olabilir
ama verilen cevap cidden çok çirkin. Okurken şoka düştüm.
Sizi büyü bilmem ne paklamaz. Önce kendinize gelin, davranışlarınıza çeki düzen verin.
Bu şekilde iticilikten başka birşey veremezsiniz insanların gözüne.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Konu kilitlenmiştir. Burayı chat sayfası sanan Sayın Sultana flood kurallarını ihlal ettiğinden 3(üç) gün, kırıcı üslubundan dolayı da 2 (gün) olmak üzere, toplam 5(beş) gün siteden uzaklaştırma cezası almıştır. Aynı biçimde kırıcı üslupla veya dalga geçerek yorum yapan siz sayın üyelerimizi de uyarıyorum şimdilik. Sizi rahatsız eden bir durumu yöneticilere bildirmeniz gerekir, burada tartışma açmanız kural dışıdır. Tekrarı halinde sizler de ceza alacaksınızdır.
GMBO Yönetimi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...