Şifa İçin Enerji Çalışması 3/Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bu akşam verilecek olan "Şifa İçin Enerji/3" çalışmasından sonra, deneyimlerimizi burada paylaşalım.

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Konsantre olamadım. Evde de çok gürültü vardı. Avuçlarımda tatlı bir yanma hissettim bir ara. Başıma doğru bir dalga yükseldi sanki. Zikri çekerken de zorlandım bir ara. Şuan çok uyku hali var. Ama tam konsantre olamadım sanırım ,bir an önce sonlandırmak istedim hep. :(

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
İlk başta çok üşüdüm. Sonra bir el dokunuyormuş gibi, iki kaşımın ortasında baskı hissettim. Daha sonra, tüm vücudum yokmuş gibi hissetmeye başladım ve 20 saniyelik şiddetli bir baş ağrısı oluştu. Midem guruldadı:) Avuçlarımda ağırlaşmalar ve ısınmalar başladı. Vücudumun çeşitli yerlerinde atmalar titremeler de oldu. Kalktığımda biraz başım döndü fakat çok iyi hissediyorum. Teşekkürler sevgili Urumhamatahayil :)

Pocahontas

Kayıtlı Üye
Çalışmaya ben değil Annem katıldı. Onun adına hissettiklerini yazıyorum.
Zikre başladıktan sonra ayaklarında, başında, elinde, kollarında sanki iğne batmaları hissetmiş. Daha sonrasında bir esinti hissediyor (pencere, kapı kapalıydı) bununla birlikte bir rahatlama gelmiş. 15dk sürdürdü.
Teşekkürler Urumhamatahayil.

adem güzel

Kayıtlı Üye
arkadaşlar,hayal gücüm kuvvetlimidir nedir bilmiyorum ama önce sol elim ağırlaştı sonra tik hareketi gibi parmağım attı sonra sag elim agırlaştı,ellerimde yine karıncalanma gibi bir his oldu,daha sonra ayak bileklerimden ve el bileklerimden birinin tutup aşagı dogru bastırması gibi bir his oldu,belkide ayak ve el bileklerim agırlaştı,sonra iki elimden ayni anda kalbime dogru bir şeyin gittiğini hissettim ama bu kısa sürdü.Sonra bir ara başım dönüyor gibi oldu,ve ardından vücudumda rahatlama oldu,belkide ben hayal kuruyorum sankide vücudumdan bir şeyler çekildi enerji gibi hemen ardından çok tatlı bir uyku bastı beni az daha uyuyordum yaptığım zikri nerdeyse artık hatırlamıyor gibi oldum hemen bitirdim,uyuya kalmak istemedim,ama şu anda çok iyiyim,katılan arkadaşlara başarılar,geçmiş olsun.

majeste

Kayıtlı Üye
Çok güzeldi.Sol ayak parmağımla başlayıp bütün vucudumu saran ılık bir şeyler oldu.Küçük İğne batmaları oldu, sağ kulağımda sanki devamlı bir şey aktı.Vücudumu hissetmediğim anlar oldu.Sol çene kemiğime iğne yapılıyormuş gibi hissettim (sorunlu bir dişim var orda).Ayrıca beynimde beyaz ışıklar yandı bir ara.Ara sıra zikrimi unutup uyku hali alır gibi oldum ama biri hep beni uyardı.Şu an çok yorgunum ama mutluyum çünkü uzun süreden beri ilk kez uykum var (geceleri uyuyamama problemim var asla uykum gelmiyor çünkü)

Çok teşekkürler Urum, emeklerine sağlık.

adem güzel

Kayıtlı Üye
majeste sana anlattığım gibi değilmi,korkulacak bir şey yokmuş bak sende gördün,tebrikler.

Ayrıca Urum üstad ellerine sağlık,teşekkürler.

macide

Kayıtlı Üye
ayaklarımın altında karıncalanma oldu sonra kalbime bir ağrı saplandı birden, iki elimin içinde yanma oldu sonra bir rahatlama hali geldi uyumamak için kendimi zor tuttum 20 dk sürdü

asliim

Kayıtlı Üye
Ben biraz geç katılabildim çalışmaya.Ama yatar yatmaz sanki beşikte sallanır gibi sallandım,sonra bacaklarımın serin bir esintiyle kalkıp indiğini hissettim.Sonra sola doğru kayıyor gibiydim.Resmen yatak yerinde durmuyordu.Vücudumda serin bir esinti vardı.Çok güzel birşeydi.Teşekkürler.

mecharock

Kayıtlı Üye
güzel bi çalışmaydı ve benim ilk çalışmam olduğu içinde heyecanlıydım biraz :) zikiri çekmeye başladım ardından vücudumu bi sıcaklık aldı götürdü :) arasıra seyirmeler oldu bazende midem guruldadı. 10 dakika sürdürdüm ancak arasıra baş ağrısıda oldu. Bıraktıktan sonra bir mutluluk ve rahatlama duygusuyla hayatıma devam ettim. :) teşekkürler urum, bidahakini sabırsızlıkla bekleyeceğim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...