Astral seyehat için inisiye 4/Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar bu çalışmayı ben ve Urumhamatahayil beraber yaptık. Umarım ki faydasını gördünüz. Sayın katılımcılar burada her zaman olduğu gibi inisiye sonrası deneyimlerinizi yazacaksınız.
Ben başlayayım:
Arkadaşlar öncelikle astral için hepinize ayrı ayrı zıplama satıhları verildi, bunlar enerjinin aramızda yoğunlaşıp bütünleşmesi için bir nevi aracı olup sizin de yolculuğunuzda sizin rehberiniz oldu. Fazla detaya girmeden, Eski Mısır ın Astral plandaki çöllerine ve bir tapınağına gidildi, uzayda galaksiler arası bir dolaşım oldu. Mide bulantısı, rüzgar, toz, vınlama, çınlama, titreşim, bağırma, bir takım yabancı sözlükler duymuşsanız veya hissetmişseniz bu doğladır. Genel olarak özet bu. Şimdi sizlerin de deneyimlerini burada paylaşmanızı rica ediyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
süperdi bu çalışma beni çok yordunuz çok istekli arkadaşlar vardı chill süperdi sizi kaldırmak için bayaçaba sarf etti sonra kırılma gerçekleşti var güneş tapınağına yolculuk başladı galaksiye bile çıktık semboller verildi varlıklar çok iyiydi. herşey yolundaydı yani

majeste

Kayıtlı Üye
Emeklerinize sağlık.Katılmadım ama anlattıklarınızdan etkilendim hatta kıskandım :) Keşke astralden korkmasam :(

(Dilerim adminlerim beni affeder, katılım yapmayan biri olarak yazdım; ama etkilendiğimi de yazmadan geçemedim)

forza

Banlı Kullanıcı
Yıldızları gördüğüme yemin edebilirm:) İkinizin de emeğine sağlık.

Pocahontas

Kayıtlı Üye
Hangi bilim adamı astrale zihin aldatmacası diyorsa dövesim geldi cidden.
Olamaz böyle bir deneyim ya. Sonuç alınamasa bile hissetmek de yeterli.
Bu benim katıldığım ilk astral çalışmasıydı. Bu kadar etkiyi hayal bile edemezdim sanırım.
Beden koza gibiymiş. O enerjiyle sanki koza açıldıkça bir rahatlama geliyordu. Kulağımda rüzgar uğultusu vardı.
Yükseldiğimi hissettim tam çıkamadım boynumda muthis bir baskı vardı. Ne yapsamda kurtulamadım ama buna rağmen harika bir etkiydi sanki o an dünya yıkılsa umrumda bile olamazdı. O an yakaladığım huzuru eminim ki dünyanın hiçbir yerinde, hiçbir şekilde bulamayacağım. Sırf bunun için bile bırakmam astralin peşini :D

Ayrıca kardeşimde katıldı bu Astral İnisiyesi çalışmasına.
Anlattığına göre benzeri hisler kardeşimdede olmuş ve sonuç olumluydu onun için.

Çok teşekkürler Urumhamatahayil ve Chillout.

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
medyumluk inisiniyesinde de aynı şey oldu ilk başta kerim'den gelen herşeyi kabul ediyorum dediğim anda ayağımdan başlayıp kafama kadar çıkan bir titreşim oluyor.Daha sonra ayaklarımda ve ellerimde bir soğuma oldu ve uyuşmalar oldu.Kalbimde bi kaç kez küçük bıçak saplanmaları gibi şeyler oldu ama önemli değildi sonra geçti.Daha sonra gözümün önünde tam netleştiremediğim bazı şekiller oluştu sadece bir göz görebildiğimi hatırlıyorum.Daha sonra sol elimde bileğimde nabzımın attığı bölüm ve baş parmağımı bişey çok fena şekilde sıkıca tutuyor gibi bi his oldu resmen sol elim sımsıkı olmuş nerdeyse hissedemedim gibi ve sonra 3 kez sarsılma geçirdim.Sonrasını bilmiyorum uyuya kalmışım sonra acayip acayip rüyalar gördüm şu an çok iyi hatırlamıyorum...

Sn.Urum ve Sn chillout ikinize de çok teşekkür ediyorum...

Ludwig

Kayıtlı Üye
bi sonraki çalışma ne zaman olur acaba katılamadım bunaa :(

asliim

Kayıtlı Üye
Sol bacağımda bir uyuşma oldu.Bir ara hafiflediğimi ve yükseldiğimi hissettim.Bu arada mavi renkte bir yüz gördüm.

asliim

Kayıtlı Üye
İki kere aynı yüzü gördüm.Yattığım hizanın tam yukarısındaydı,yani tavandan bana bakıyor gibiydi.Aynaya bakar gibi.Sonra konsantrem dağıldı.Araba seslerini duyunca ben de gözlerimi açtım ve bitirdim.

obsesif

Kayıtlı Üye
Çok özür dilerim,çok istediğim halde beklerken uyuya kalmışım,malum çocuk olunca yorgunluk oluyor ya:(
Zikrimi yaptım ve o şekilde uyumuşum şimdi hatırlayamadığım ilginç rüyalar gördüm,sabah aklımdaydı:S

Ojo

Kayıtlı Üye
Hangi bilim adamı astrale zihin aldatmacası diyorsa dövesim geldi cidden.
Olamaz böyle bir deneyim ya. Sonuç alınamasa bile hissetmek de yeterli.
Bu benim katıldığım ilk astral çalışmasıydı. Bu kadar etkiyi hayal bile edemezdim sanırım.
Beden koza gibiymiş. O enerjiyle sanki koza açıldıkça bir rahatlama geliyordu. Kulağımda rüzgar uğultusu vardı.
Yükseldiğimi hissettim tam çıkamadım boynumda muthis bir baskı vardı. Ne yapsamda kurtulamadım ama buna rağmen harika bir etkiydi sanki o an dünya yıkılsa umrumda bile olamazdı. O an yakaladığım huzuru eminim ki dünyanın hiçbir yerinde, hiçbir şekilde bulamayacağım. Sırf bunun için bile bırakmam astralin peşini :D

Ayrıca kardeşimde katıldı bu Astral İnisiyesi çalışmasına.
Anlattığına göre benzeri hisler kardeşimdede olmuş ve sonuç olumluydu onun için.

Çok teşekkürler Urumhamatahayil ve Chillout.

Kardeşi benim bu arada :nopity:

Zikir yaparken 10 dk kadar süre sonra feci bir üşüme ve baş ağrısı çektim.
Sonrasında kesik görüntüler görmeye başladım ve konsantre olduğum bir kişinin sesini duymaya başladım.
Yükseldiğimi hissettim. O sırada yanımda bir adam gördüm gibime geldi.
Farkında olmadan kendimi birden astral seyahat içinde buldum. Odamdaydım, yanımda ablam ve annem görüntüsünde emin olamadığım bir varlık vardı. Ablamı yorgun, bitkin bir şekilde gördüm. Kıpırtısız duruyordu.
Ardından birden annem görüntüsünde olan varlığın üstüne doğru itildim ama son anda ablama çarptım (pardon) :D
Ondan sonra kendimi boşluk içinde buldum (Bir yerleri gezdiğimi anımsıyorum ama çok hatırlayamıyorum)
en sonunda sadece karanlık bir yerde karşımda dikilen bir varlık gördüm,
bana engel oluyormuş gibime geliyordu. zaten sonra bir ses 1'den 10'a kadar saydı, bir çekilme hissetim ve ürperti ile kalktım.
Uyandığımda 2 saat geçmişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...