medyumluk için inisiye çalışması deneyimleri 7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azrael

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim. İlk bitiren benim sanırım. Ellerimde şiddetli bir ağırlık ve yanma hissettim. Gerçekten bu geceki enerji diğerlerine göre daha yoğundu.

asliim

Kayıtlı Üye
Saat 23 te başladım ve 21 dakikada kalktım önce ayaklarımın altında kaşıntı oldu sonra ellerimde.Geçen seferki insiyeden daha çok üşüdüm.Bu üşüme ayak uçlarımdan başladı vücuduma dağıldı.Ayak uçlarımdan başlayarak vücuduma soğukla beraber bir akış hissettim.

majeste

Kayıtlı Üye
Ben de az önce bitirdim.Üç kez sarsıldım, vücudum çok garip oldu.Kollarımda özellikle de sağ kolumda acayip bir ağrı var.

Teşekkürler Urum.

mecra

Kayıtlı Üye
Yaa Allah'ım inanamıyorum yaa ben katılamadım bu insiliyeye:(misafir geldi,inanmıyorum yaaaa:mad:

adem güzel

Kayıtlı Üye
Urum kardeşim,bildiğin üzere daha önceki insiliyeye adımı yazdırdıgım halde korktugum için katılmamıştım,ama bu insiliyeye katıldım ve şimdi kendime soruyorum ben daha öncekine neden katılmadım diye,sana çao teşekkür ederim Allah senden razı olsun,senden zamanı geldiğinde yine insiliye çalışması bekliyorum.

Deneyim için ise çok kısa bir şey yazayım sol kolumda dirsekle elim arasında önce çok az karıncalanma sonrada biraz yanma oldu, neyse fazla birşey anlatmayayım toplam 35 dakika sürdü ama şu anda kendimi çok iyi hissediyorum,bu 35 dk. daki deneyimlerimi ise sadece kendime saklıyorum,belki Allah izin verirse sonra anlatırım ama şimdi olmaz.

Urum kardeşim Allah senden razı olsun,bizlere el vermeni ve yardımcı olmanı umarımki Cenabı Allah karşılıksız bırakmaz,seni yani sana acil şifalar ve ihsan nasip eyler AMİN.

çalışmaya katılan arkadaşlara başarılar,teşekkürler.

forza

Banlı Kullanıcı
Ben de inanılmaz yorgun hissediyorum kendimi.
Diğerlerinden farklı olarak çakralarım açıldı :)

Teşekkürler Urum

DNZ33

Kayıtlı Üye
ya ben üşüdüm ve kaşındım ama bunu normal sanmıştım hatta bende yetenek yokmu diye üzülmüştüm çok farklı bekliyordum urum korkmayın demişti ben birileri görüncek filan sanmıştım korktum ama yaptımda çok üşüdüm ve çok kaşındım

majeste

Kayıtlı Üye
ya ben üşüdüm ve kaşındım ama bunu normal sanmıştım hatta bende yetenek yokmu diye üzülmüştüm çok farklı bekliyordum urum korkmayın demişti ben birileri görüncek filan sanmıştım korktum ama yaptımda çok üşüdüm ve çok kaşındım

Kaşıntı bende de var ve hala devam ediyor :) hatta bir ara üzerimde böcek yürüyor sandım.
Ayrıca bilen arkadaşlarıma bir şey sormak istiyorum; insiliyeye başlarken abdest almak ne kadar uygun olur?

azrael

Kayıtlı Üye
Benim fikrim bir sorun oluşturmaz. Ben de abdestliydim. Benden daha iyi bilen biri açıklarsa daha iyi olur sanırım.

origanum

Yönetici
Abdestli olup olmamanızın insiliye açısından herhangi bir etkisi yoktur. Gece boyunca üzerinde böcek yürüyormuş hissinin olması normal bir deneyimdir.

adem güzel

Kayıtlı Üye
DNZ33 ve Majeste kardeşlerim aslında bende sizler gibi korkuyordum,hatta bu korkumdan dolayı bir önceki insiliye çalışmasına dahi katılmadım.Ama şimdi anlıyorum ki korkmanıza gerek yok,çünkü diğer sayfadaki Urumun yazısını okudugunuzda Urum kardeşim diyorki adını yazdıran ama katılmayan bir çok kişi var,onlara ulaşamıyorum,burayı biraz geniş düşünün ne demek istediğimi anlarsınız.Ayrıca bir şey daha yazayım Urum kardeşim insiliyeye başlarken bizlerin adlarını ve anne adlarımızı alıyor ve ona göre okuma yapıyor,yani bizlerin kalkanı Urum kardeşimdir anlayacagınız bizleri kötü ve karanlık enerjilerrden araya giren başka enerjilerden korumada yapmakta ve okumasını ona göre yapmaktadır,digeri bizlerin tamamen beyin,bilinç altındakiler v.s. ile ilğilidir enerjiyi yollayan Urum kardeşim bunları bizden daha iyi düşünmüştür ve düşünmektedirde korkmaya gerek yoktur.Urum kardeşim senden Allah razı olsun. hepinize teşekkürler.

majeste

Kayıtlı Üye
DNZ33 ve Majeste kardeşlerim aslında bende sizler gibi korkuyordum,hatta bu korkumdan dolayı bir önceki insiliye çalışmasına dahi katılmadım.Ama şimdi anlıyorum ki korkmanıza gerek yok,çünkü diğer sayfadaki Urumun yazısını okudugunuzda Urum kardeşim diyorki adını yazdıran ama katılmayan bir çok kişi var,onlara ulaşamıyorum,burayı biraz geniş düşünün ne demek istediğimi anlarsınız.Ayrıca bir şey daha yazayım Urum kardeşim insiliyeye başlarken bizlerin adlarını ve anne adlarımızı alıyor ve ona göre okuma yapıyor,yani bizlerin kalkanı Urum kardeşimdir anlayacagınız bizleri kötü ve karanlık enerjilerrden araya giren başka enerjilerden korumada yapmakta ve okumasını ona göre yapmaktadır,digeri bizlerin tamamen beyin,bilinç altındakiler v.s. ile ilğilidir enerjiyi yollayan Urum kardeşim bunları bizden daha iyi düşünmüştür ve düşünmektedirde korkmaya gerek yoktur.Urum kardeşim senden Allah razı olsun. hepinize teşekkürler.

Ne kadar güzel anlatmışsınız, teşekkürler :)
Evet Urum'un "bu sefer seviye yüksek" demesinden yazıyı okuyunca biraz korkmuştum ama nedense gözlerimi kapatıp zikre başlayınca, sanki birisi "rahat ol, korkma" diyor bana, o yüzden çok şevkle zikir çekiyorum.(Aynı rahatlık cadılık inisiliyesinde de olmuştu).Bu inisiliyelerde de zaten önce Rabbime, sonra da sevgili Urum'a güveniyorum, zaten inisiliye bitince de hem Allah'a hem de Urum'a şükranlarımı da iletiyorum (dilerim hissediyordur :) )

adem güzel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,sizlere bana göre ilğinç bir konu anlatacagım fikri olan varsa yazarsa bizlerle paylaşsın sevinirim.

İnsiliye çalışmasından sonra aşagı indim odada otururken elime tesbih aldım ve tesbih çkmeye başladım Allah'ımdan geçmiş günahlarımı bağışlaması için,sonra istiğfarım bitince tesbihi boş boş çekmeye ve sallamaya başladım,inanmayacaksınız ama tesbih elimde dağıldı,ipi çözüldü ve tesbih boncukları yere döküldü, bu bana göre ilğinç bir olay.Bu konuda fikri olan arkadaş varmı acaba.

DNZ33

Kayıtlı Üye
Enerji yüklemesi gibi bişey olabilir veya tesbih yıpranmıştır, ama bence ilki daha mümkün. Yine de bu konuda daha tecrübeli birileri yazarsa daha iyi olur.

adem güzel

Kayıtlı Üye
Aslında benim de tahminim bu yönde idi,çünkü tesbih yeniydi, galiba enerji ile ilğili bir konu olması lazım. Teşekkürler,DNZ33.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Enerji yüklemesi gibi bişey olabilir veya tesbih yıpranmıştır, ama bence ilki daha mümkün. Yine de bu konuda daha tecrübeli birileri yazarsa daha iyi olur.
Doğal taşlar enerji etkilerine açıktır. Sentetik, yapay taş veya maddelerde ise enerji etkileşimi yoka yakındır. Yine de etki eden enerjiye göre, söz konusu olan cisimin mukavemetinde tesir sağlanabilir.

adem güzel

Kayıtlı Üye
Chilloout arkadşım yazdıkların dogru çünkü bu tesbih taşı bence doğal dı çünkü burada K.K.T.C. de İlim sahibi olmuş (Ledün İlmi) sahibi bir Ablamız var onu annem gibi severim bana Hac tan gümüş yüzük ve bu tesbihi getirmişti bende bu tesbihi saklıyor ve kullanmıyordum taki insiliyeden çıkana kadar sadece o gece kullandım ,yani tesbih yıpranmış veya eski değildi,senin yazdıklarından yola çıkacak olursam,Urum üstadım bizlere bu seferki insiliyenin enerjisini arttıracagını da söylemişti gerçi bu benim ilk insiliyemdi,düşündüğümüzde parçaları yerine koyduğun zaman senin söylediklerin çıkıyor,teşekkürler.

asyvemavy

Kayıtlı Üye
Ben şimdiye kadar cesaret edemediğim için hiç birine katılamadım ama her zaman yorumlarınızı okudum. Urum arkadaşımızın koruma kalkanı oluşturduğunu burada vurgulandığınızı okuyunca bir nebze korkum geçti. Birdahaki seyansta bende cesaretimi toplayıp Allah'ın izni ile sizlere katılacam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...