öğrenciler için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shawn

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlarım ve adminlerim, siteye üye olalı birkaç saat oldu ama bu kısa zamanda hemen hemen tüm ana ve alt başlıkları gezdim. Urum ve diğer adminlerden isteğimim şudur :
Aramızda benim gibi öğrenci arkadaşlarım vardır ki benim durumumda olanların en büyük derdi aşktır ve istediğimiz kişinin bizle olmasını isteriz aramızda yaşça bizden büyük ablalarımız abilerimiz veya yaşıtımız kardeşlerimiz vardır. Büyü de profesyonel yardım almak önemli ama sonuçta bizler öğrenciyiz ve profesyonel yardımlarda karşılık istiyolar maddi olarak buda bizi aşıyor. Sizden ricam şudur beni ve öğrenci arkadaşlarımı kardeşleriniz olarak görünüz ve lütfen aşk ile ilgili bize basit ama en etkili büyü yöntemini bize gösteriniz gerçekten buna ihtiyacı olan arkadaşlarımız var. Aşktan kastım da sevdiğimiz kızın bize aynı duyguları beslemesini istemektir. Bilgili adminlerimden ve arkadaşlarımdan desteklerini bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

origanum

Yönetici
sevgili arkadaşlarım ve adminlerim..siteye üye olalı birkaç saat oldu ama bu kısa zamanda hemen hemen tüm ana ve alt başlıkları gezdim..urum ve diğer adminlerden isteğimim şudur: aramızda benim gibi öğrenci arkadaşlarım vardır ki benim durumumda olanların en büyük derdi aşktır ve istediğimiz kişinin bizle olmasını isteriz aramızda yaşça bizden büyük ablalarımız abilerimiz veya yaşıtımız kardeşlerimiz vardır ..büyü de profesyonel yardım almak önemli ama sonuçta bizler öğrenciyiz ve profesyonel yardımlarda karşılık istiyolar maddi olarak buda bizi aşıyor..sizden ricam şudur beni ve öğrenci arkadaşlarımı kardeşleriniz olarak görünüz ve lütfen aşk ile ilgili bize basit ama en etkili büyü yöntemini bize gösteriniz gerçekten buna ihtiyacı olan arkadaşlarımız var..aşktan kastım da sevdiğimiz kızın bize aynı duyguları beslemesini istemektir..bilgili adminlerimden ve arkadaşlarımdan desteklerini bekliyorum şimdiden teşekkür ederim ..

Büyü ile bir kişinin iradesini değiştirmek istiyorsunuz, burada kullanılacak malzemelerin maliyeti çok pahalıdır. Kaldı ki bu işi uygulayacak kişi bu seviyeye gelene kadar çok aşama kaydedip zaman, emek ve para harcamıştır, sizin işleminiz için de zaman ve emek verecektir, üste bunun da maliyetini ve emeğinin bedelini katması normaldir. Ayrıca karşılıksız büyü yapılmaz, bunu birazcık daha ayrıntılı araştırdığınız zaman siz de göreceksiniz, işlemin tutması için bir bedel verilmelidir. Sitede konunuzla ilgili bolca tarif verilmiş olup uzun bir zaman emek verip bol bol çalışma yaparak kendinizi geliştirdiğiniz takdirde basit olanları sizin de tutturma şansınız olacaktır.

shawn

Kayıtlı Üye
ben büyü yapabilecek durumların belli bir çalışma yaptıklarını emek harcadıklarını biliyorum bu yüzden karşılığını almasınlar demiyorum..en azından profesyonel yardım almak isteyen öğrencilere indirim gibi bir kolaylık sağlanabilir .. aslında bende tam olarak karşılığını tam olarak bilmiyorum sadece televizyondan şundan bundan.. görüyorum ve biliyorum burda tecrübeli ve işinin ehli kişiler var belkide onlardan yardım alınmalı ama acaba öğrencilerin şartlarınıda düşünürsek öğrencilerin şartlarını çok zorlar mı ?..

origanum

Yönetici
ben büyü yapabilecek durumların belli bir çalışma yaptıklarını emek harcadıklarını biliyorum bu yüzden karşılığını almasınlar demiyorum..en azından profesyonel yardım almak isteyen öğrencilere indirim gibi bir kolaylık sağlanabilir .. aslında bende tam olarak karşılığını tam olarak bilmiyorum sadece televizyondan şundan bundan.. görüyorum ve biliyorum burda tecrübeli ve işinin ehli kişiler var belkide onlardan yardım alınmalı ama acaba öğrencilerin şartlarınıda düşünürsek öğrencilerin şartlarını çok zorlar mı ?..

Anlıyorum, belki burada size öğrenci indirimi uygulayacak bir profesyonel cevap verebilir. Ama normalde bu iş maddi bakımdan bir öğrenciyi çok aşacağı gibi bir ortadirek memuru da oldukça aşar, en azından bu kadarını söyleyeyim.

shawn

Kayıtlı Üye
Hımm anladım bizi aşar bu işler yani napalım olsun:)

ebru evrim

Kayıtlı Üye
3000 lira benim 6 aylık maaşım mesela ama en azından bizi yetiştire bilirsiniz boşuna üye olmadık bu siteye bilgilenmek yetişmek için üye olduk paylaşımlarınızı bekliyoruz teşekkürler

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
3000 lira benim 6 aylık maaşım mesela ama en azından bizi yetiştire bilirsiniz boşuna üye olmadık bu siteye bilgilenmek yetişmek için üye olduk paylaşımlarınızı bekliyoruz teşekkürler
Daha nasıl yardımcı olalım? Elimizden geldiğince her bildiğimizi sizler için aktarmaya çabalıyoruz. Kimsenin sorusunu ve sorununu yanıtsız bırakmıyoruz. İstediğiniz her konuda bilgi mevcut sitede. Verilen inisiyeler vesaire bir sürü hizmet de var. Size yetemediğimiz nokta neresidir acaba?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Biz siteye gelin hepinize kurs mu vereceğiz özel olarak dedik? Kendi kelimelerinizle ifade ettiğiniz şeyi biraz farklı algılamışsınız sanırım. Burada belki de hiçbir yerde bulamayacağınız insanlardan, bulunmayan bilgileri açık açık yazıyoruz. Elbette rütbelere göre. Şifreli kısımlar var, açık kısımlar var. Yani siz özel kursun öyle parayla da alınabileceğini mi düşündünüz veya istemek yeter mi diye düşündünüz? Herşey herşeyi satın almaz. Satın alabileceğiniz en fazla uygulamalardır. Bilgiler alıp, yetişmek istiyorsanız da önce açık yerlerde yazanları tam alın bünyenize. Yetmediği takdirde sizin belirtmenize gerek bırakmadan sizi üst seviyeye çıkarırız. Zira anlarız.

origanum

Yönetici
Ayrıca 3 bin gibi bir rakam vermişsiniz kıyas olsun diye sanırım ama bu iş için duruma göre 30 bin ve katları normaldir, bunu da belirteyim ona göre kafanızda bir fikir oluşsun.
Sitede bilgilenmeniz için gereken herşey mevcuttur. Ama üye olmanız sizi usta büyücü yapmaz ya da buraya üye olmanız sizi büyücü olarak mezun edip diploma vereceğimiz anlamına da gelmiyor. Her şey sizin elinizde, gerçekten bir büyücünün yanına çıkarak olarak girseniz bile size okulda ders anlatır gibi anlatıp da size ders notu, kitap filan vermez. Sizin kendiniz çaba sarfedip ondan birşeyler kapmanız ve yeteneğinizi konuşturmanız gerekir. Tıpkı yetişmek amacıyla buraya üye olanların yapması gerektiği gibi. Bu işlerde asla olmayacak şey herşeyin hazır verilmesi ve zahmetsiz elde edilmesidir. Eğer bu yolda yürüyecekseniz emek, zaman ve para harcayıp çile çekmeniz gerekmekte, bilgilerinizi çok çalışmak suretiyle yeteneğinizle pekiştirmek zorundasınız. Çok zahmetli ve uzun yıllar süren bir yoldur ve herkes başaracak diye birşey de yoktur. Şimdiden başarılar dilerim herkese.

la pucelle

Kayıtlı Üye
Başlığı görünce okulla ilgili konular konuşuluyor, zeka açıcı majilerden bahsediliyor sandım, malum sınav dönemi... Ancak böyle bir durum olmadığını esefle görüyorum. Konuyu açan arkadaşımızın niyetini anlayabilmiş değilim, burası ilan sitesi değil. Kaldı ki yine sanırım aynı arkadaş "Neden üye olduk buraya" minvalinde şeyler söylemiş, bunu anlayabilmek mümkün değil. Okültizmin inceliklerini öğrenmek, maneviyatı geliştirmek, kendini, sonuç olarak çevreyi değiştirmek, güzellikleri yaymak, insanlara faydalı olmak amacıyla üye olunması gerektiğini düşünüyorum. Rabbena hep bana anlayışı iyi bir cadı/insan için söz konusu olmamalı...

orhan24

Kayıtlı Üye
Benim bildiğime göre büyünün iyiside kötüsüde günahtır (yanlışsam düzeltin)

toprak

Kayıtlı Üye
para meselesı ve gunah meselesı neden konusuldu anlamadım :hang::ban::willy_nilly:

arizona_34

Banlı Kullanıcı
lütfen para tuzağı medyumlara muhtaç etmeyin bizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...