cadılık insiyesi 6 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çalışma sonrası deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz

Jackalll

Kayıtlı Üye
Heralde çalışmayı bitiren ilk ben oldum sanırım. Odam son derece karanlıktı. İlk başta ayaklarımda titreme hissettim. Sağ kolumda birkaç nokta sızladı. Ve benim isteğim dışında zikri bırakmışım. Sanki uykuya daldım. Gözümü açtığımda uyuya kaldım zannetim. Ve uzun bir süre sanki zikretmediğimi hissettim. Gözlerimi açtım. Odamda karıncalanma mevcuttu. Işığı açtım saate baktığımda daha 20 dakka geçmişti fakat bana bayağa bir uzun süre geldi.
Sevgi ve saygılarımla...

Pocahontas

Kayıtlı Üye
Yarım saat sürdü bende de. Çok fazla birşey anlatamayacağım ayaklarımda ki üşüme dışında. :D

mecra

Kayıtlı Üye
Ben 15 dk kalabildim,bende de enteresan bir şey olmadı

majeste

Kayıtlı Üye
Bana 5 dk gibi gelmesine rağmen 55 dakika sürmüş :) önce sağ dirseğimden kan sızıyormuş gibi hissettim, sonra vücudumda değişik titremeler, uyuşmalar oldu.Bir ara sol bilek nabzım 3 kez yerinden fırlayacakmış gibi attı.Ayak tabanlarım yandı, sanki oradan bir şey çıkıyormuş gibi hissettim.Bir ara sanki felç geçirdim, başım gövdemden ayrılmış garip şekle giren vücudumu seyreder gibi oldum.Öksürük ve esneme geldi.Yatağım sanki sallanıp işlemi bitirmem gerektiğini hissettim.Gözlerimi açtığımda iki kolum da dayak yemiş gibi ağrıyordu.Zikrimi hiç bırakmadım.Canım ekşi bişiler yemek istedi.

Benim için ilkti.Çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler Urum :)

yasemin

Kayıtlı Üye
Dün internetim kesilmiş şimdi işyerimden yazıyorum.
Saat 23:00 de başladı önce sol ayak tabanımda bir şey batırılıyormuş gibi bir his ardından sağ avuç içimde ağırlık, sanki avcuma ağır bir taş bırakıldı, vücumda gezen dalgalanmalar , seyirmeler,kalbimde önce anlık batma gibi bir şey sonra kalp çevresinde bir garip his, en son başıma geldi , sağ elmacık kemiğimde garip bir his vardı, kısmi felç gibiydim ve bir anda hafifledim. Bittiğini anladım tam yarım saat olmuştu. Çok teşekkür ederim bize bu hizmeti sunanlara... Allah razı olsun...

azrael

Kayıtlı Üye
25dk sürdü benimki. Ellerimde ağırlık vardı. Enerji yolunu hissettim resmen. Ayaklarımda Karıncalanma oldu başlarken ve biterken. Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...