Gwen

gwenhwy

Kayıtlı Üye
İş
EV HANIMI
Öncelikle selamlar.Benim başta söylemek istediğim şeyler var ben çok fazla rüya görüyorum 5 dk uyusam 5 film çeviririm heralde:) ama çoğunu hatırlamam sadece kafam karışır ne gördüm diye koca gün düşündüğüm olur bunun nedeni beynin sürekli düşünmesi olabilir mi?
Bunların aksine bazen gördüğüm rüyalar kesin ve netdir.Bu tip rüyalardan sonrada bir şeyler beklerim boş çıkmaz.Mesela yorumlamanızı istediğim bir rüyam var yüzük parmaklarımın ikisinin de tırnaklarının düştüğünü gördüm yorumlarsanız sevinirim tşk.

Pantea

Kayıtlı Üye
Surekli ruya gormenizin nedeni aktif bir kisilige ve disa donuk bir yasama sahip olmaniz olabilir, gordugunuz ruyalarin tabir oldugunu belirtmissiniz bu genellikle gundelik hayatla ilgili kesin kavramlarin yer aldigi ruyalarda mumkundur , bazi ruyalar sembolik anlamlar tasir ve biz daha cok bunlarin kisilerin psikolojisi hakkinda aydinlatici bilgiler tasidigini biliriz diger tur ruyalar ise bire bir gunluk yasantimizin yansimasidir sembolik degildir ve net olgulara sahipdir bu tur ruyalar yasantimizin bire bir yansimasi oldugu icinde gun icinde kendiliginden gelisen olaylarla ortusur ve biz de haberci ruyalar gordugumuzu dusunuruz oysa bu tur ruyalar aslinda bir tur dusunme bicimidir olup bitenleri dusunur ve neler olacagini kestirebiliriz.
Tirnaklarinizin dusmesi sizi huzursuz eden ve olumsuz seyler yasatmasindan endiselendiginiz bir durum oldugunu isaret ediyor bu is , gundelik yasam yada sevilen birinin kaybedilmesi korkusu gibi nedenlerden olabilir.