PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tabula Rasa

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13

Bulut_atlası
17.05.2013, 23:13
Korkuyorum :(

azdaka
17.05.2013, 23:58
Hiç kimseye güvenmeyeceksin...

OzqurTrn
18.05.2013, 00:00
Hiç kimseye güvenmeyeceksin...

İşte benim taktik :D

Sen ayrıldın diye ağlamıyorum,Seni tutamadığım için gözlerim yüzüme türüküyor..

hazaR
18.05.2013, 00:04
Katre-i ilklerimin azrası olmuştu bedenin ve dahi akmamıştı o yaşlar korkusundan başkasına.Özlemin dostu olamazdı senin haricinde şahsiyetsiz şahıslarım.
-hazaR

OzqurTrn
18.05.2013, 00:29
338 üyenin biri bile bir yazı yazmaz mı ya çok sıkılmaya başladım forumdan :(

Teykel00
18.05.2013, 00:55
İşler garipleşmeye devam ediyor ne ara yapılan büyüleri sezer ve yakalar oldum kendimden korkmaya başladım :D

Tai Chi Chuan
18.05.2013, 08:59
“Son zerresine dek canlı olan ve her türlü duyguyu anlayan bu sevgili varlık yani yeryüzü beni sağalttı, acılarımı dindirdi ve sonunda ona olan aşkımı anladığımda bana özgürlügü ögretti.”

Don Juan Matus

albus
18.05.2013, 11:01
Yani biraz kısmen işte belki yani belki işte

empatik
18.05.2013, 12:04
Şöyle bir duygunun varlığını bigün ben de yaşar mıyım ve en önemlisi onu yaşarken ekstradan bi duygu daha yaşar mıyım..O mutluluk..Mutluluk karşısında vereceğim tepkiyi çok merak ediyorum..Elimde arasıra gülümsemelerim var ama..Malum ya, ben de gülümserken bile sorunları düşünüp gülümsememi yok edenlerdenim..

Bulut_atlası
18.05.2013, 13:18
neden ben?

Teykel00
18.05.2013, 14:05
Psişik vampirde olduk hadi hayırlısı :)

Teykel00
18.05.2013, 23:18
Anlamak gerekir aşkı.Et ve kemik beden değilsin sen aç kilitlerini aç ki yaşayasın sonsuza dek aşkı.Gaflete kapılıp gitme sakın unutursun asıl amacını.

albus
19.05.2013, 09:59
...Saatim yok tam olarak bilemem...

Bulut_atlası
19.05.2013, 13:29
Aşk için ölmeli aşk o zaman aşk.

BeLLa91
19.05.2013, 13:52
Bir insanı herhangi biri kırabilir ama bir tek en çok sevdiği acıtırmış, çok acıttığında anladım. Fakat hakedermiş sevilen, onun için dökülen her bir damla gözyaşını...

AJA
19.05.2013, 15:32
“Nene” dedim,dedem sana hiç çiçek aldı mı?”

Durdu ve şöyle dedi:

Bana aldığı fistanların hepsi çiçekliydi..

Tai Chi Chuan
20.05.2013, 19:18
5-10 yıl tanışıp,sevgili olup evleneceğim kız şuanda zengin,mavi gözlü,kaslı biriyle evleneceğini düşünüyordur kesin.Kıyamam ben onaa. :)

BeLLa91
20.05.2013, 19:21
Ağlamak için gözden yaş mı akmalı?
Dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı?
Sevmek için güzele mi bakmalı?
Çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı?
Hasret; özlenenden uzak mı kalmaktır?
Özlenen yakındayken hicran duyulamaz mı?
Hırsızlık; para, malmı çalmaktır?
Saadet çalmak, hırsızlık olamaz mı?
Solması için gülü dalından mı koparmalı?
Pembe bir gonca iken gül dalında solmaz mı?
Öldürmek için silah, hançer mı olmalı?
Saçlar bağ, gözler silah, gülüş, kurşun olamaz mı?

Teykel00
20.05.2013, 19:24
1 Haftadır adam akıllı yemek yüzü görmeyen bir insan ne kadar mutluysa o kadar mutluyum :) işin garibi ne gelen var nede giden

AJA
20.05.2013, 20:39
Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

albus
20.05.2013, 22:21
Gün sana ne sunar
bilemezsin

OzqurTrn
20.05.2013, 23:14
Okuldan da sıkıldım artık edebiyatım bile 1 düşmüş..Canım sürekli bu dünyadan kaçıp gitmek istiyor..Bilgisayarda turnuva izliyorum kendimi onların arasında hissediyorum ve reklam gelince gerçek dünyaya dönmek yok mu o çok acı veriyor..Annemin yanına gittiğimde o bana sürekli iş koşuyor.Babam ise akşama kadar yatar..Abimler gelince tartışma çıkar..Reşit olduğum gibi kaçacağım buralardan..

hazaR
21.05.2013, 00:09
Ve duyulmuştu rengi daim siyah olan aş'kın selası.Ya bir fatiha okunurdu yada okunmazdı.

azdaka
21.05.2013, 10:20
İyki seni sevmişim...

H€RA
21.05.2013, 11:32
İçin yanarken üşümek,
Yüreğin kan ağlarken gülmek,
Özleyip de sevdiğini görememek..
İşte Aşk bu olsa gerek ...

Teykel00
21.05.2013, 11:48
Yapabildiği herşeyden vazgeçip hiçbirşey yapmamayı seçmek delilik olsa gerek..Tekrar bir zamana odaklamışsa eğer açılmak için kendini işte bu sefer yandılar demek :)

codzombi
21.05.2013, 14:00
Matrix bir sistemdir, Neo.
Bu sistem bizim düşmanımız.
Ama sistemin içindeyken ne görüyorsun?
İş adamları, öğretmenler, avukatlar, marangozlar.
Kurtarmaya çalıştığımız insanların zihinleri.
Ama biz başarana kadar, bu insanlar da sistemin bir parçası ve bu da onları düşmanlarımız yapıyor.
Şunu anlamalısın:
Bu insanların çoğu serbest bırakılmaya hazır değil.
Ve büyük bir kısmı o kadar içine girmişler, sisteme o kadar bağımlı hale gelmişler ki, onu korumak için savaşabilirler...
Beni dinliyor musun, yoksa kırmızı elbiseli kadına mı bakıyorsun?
Tekrar bak.
Dondur!

Matrix'de değil miyiz?

Bu sana bir şeyi öğretmek için dizayn edilmiş bir program.
Eğer bizden biri değilsen, onlardan birisindir.

(Morpheus) - Matrix

bizarre
21.05.2013, 14:21
Seviyorum seni sebebini bilmiyorum sadece bir kere gördüm gülüşünü sesini bir kere duydum bilmiyorum bir şey var bir bağ beni sana bağlıyor hayır daha önce böyle olmamıştım her şey yarım yamalak ya git ya gel sevdiğini söylüyorsun ama yoksun ben bekliyorum hep bekliyorum sen? hakkını vermiyorsun sevginin aşkın...ne olacak peki birbirimize geç kalıyoruz ben uzaklaşıyorum farkında değilsin senin için rahat ya aşkıma güveniyorsun ya da sevmiyorsun uzaklaşıyorum ben kopamıyorum ama uzaklaşıyorum içim soğuyor azalıyorsun bana geç kalma be biterse aşkım üzülürüz sevdiğini söylüyorsun bana geç kalma çünkü biliyorum ki senden gidemeyen kopamayan olduğu yerde bekleyen ben gidersem dönmem bir arkamı dönersem bakmam daha arkaya bakmam geç kalma bana zaman azalıyor aşkım geç kalma bana...

Bulut_atlası
21.05.2013, 23:09
Kendimi az bir ömrü kalmış o yüzden hayatını yaşasın o ne isterse yapın diye evine yollanmış umut kalmamış bir hasta gibi hissediyorum çünkü artık geleceği göremiyorum

OzqurTrn
22.05.2013, 00:45
Bir aptal korkularıyla yüzleşebilir.
Çünkü kendine karşı dürüsttür.
Aptallar, isteklerini insanlara sunarlar.
Acıktıkları zaman, yerler.
Okumak istedikleri zaman kitap alırlar.
Ağladıkları zaman, teselli ararlar.
Bu korku ve isteklerin tümüne sahip bir aptal tipim.

...

ve aptal olmakla gurur duyuyorum.

Teykel00
22.05.2013, 12:30
Tozlu sayfalar arasından cıkardım bunları eskiden şair ruhu varmış bende şimdi eser yok :)

BAKMAYIN.etrafımda bu kadar kalabalık olduguna adı sadece kalabalık aslında.BAKMAYIN siz benim telefonumun bu kadar caldığına ihtiyacım oldugunda kimse aramaz aslında.BAKMAYIN siz benim bu kadar neşeli olduguma tebessumlerimde hüzün kahkahalarımda isyan kopar dikkatlice duyuldugunda.BAKMAYIN siz benim gözlerimin böyle ışıl ışıl parladığına bakmasını bilen fark eder buğuludur aslında.BAKMAYIN siz benim milyonlarca insan arasında yaşadığıma ben bunca insan arasında YALNIZIM ASLINDA...

Oysa Ben sensizliğin sokaklarına bırakılmış kelimeleri toplamaktayım yine.Yoksun yine.Darmadağın herşey.Kıyılarıma yokluğun acıları demirlemiş ve adınla başlayan kelimelerim ayrılığına mühürlenmiş.Ben sende sadece siyah beyaz fotoğrafım.Artık ben sende yaşanıp hatıralara gömülen koyu bir pişmanlığım.Şimdi mutlu ol saçlarında başkalarının elleri gezinirken ben sana hala eskisi kadar uzağım.Ve sen,neyse....

AJA
22.05.2013, 22:00
Sözde sen benden ibaretsin ben senden.Ne zaman ki gün olur sen ben olursun ben sen ! Ozaman gülümse bana...

albus
22.05.2013, 22:11
Ama hayat gerçekten güzel be :biggrinjester: :hurray:

ahya
22.05.2013, 22:31
Artik bütün ümidimi yitirdim.

hazaR
22.05.2013, 22:40
''Ama Ali bu çok ağır''

H€RA
23.05.2013, 12:46
Fikrim, hevesini alt etsiiin. :)

treworax
23.05.2013, 15:01
"Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz.Bana aşağıdan bakarsanız tanrıyı görürsünüz.Bana tam karşıdan bakarsanız,kendini görürsünüz."
Charles Manson

Tai Chi Chuan
23.05.2013, 15:09
Gerçek dünya acımasız rekabete dayalı bir dünya.
Herkes çocuğu dereceye girsin,birinci olsun istiyor.
Doktor,mühendis,yönetici...
Daha azı kabul edilemez

Tanrı aşkına bir düşünün....Her çocuğun kendine özgü yetenekleri,kapasitesi ve hayalleri vardır.
Ama yok öyle ... Herkes aynı yarışta aynı şekilde yetişmeli.

Beş parmağın bile beşi bir değil.İsterseniz itip çekin,aynı hizaya getirmeyi deneyin.

Parmaklarınız kırılır....

janet
23.05.2013, 18:45
Google sabahtan bu yana açılmıyor! Yandex'e sordum Google niye açılmıyor diye, burun kıvırdı, cevap vermedi. :D

hazaR
23.05.2013, 22:32
Şimdi ne cevap vereyim soranlara..
Bırakıp gitti mi diyeyim ?
Yoksa hiç sevmedi mi ?

OzqurTrn
23.05.2013, 22:56
Ruh nedir?
Göğsünü yarıp açsam içinde onu görebilir miyim?
Kafatasını yarıp açsam içinde onu görebilir miyim?

''Ullquiorra-sama''

janet
24.05.2013, 10:05
Google sorunu yaşayan var mı benden başka? Açılmayan ve ya hata veren başka siteler de var.

AJA
25.05.2013, 22:26
Aptallara göre insanlar; ırk, cinsiyet, milliyet, yaş, statü, renk, din ve dil başta olmak üzere 8’den fazla kategoriye ayrılırlar. Halbuki olay bu kadar komplike değildir. İnsanlar sadece 2’ye ayrılırlar: İyi insanlar ve kötü insanlar.

Albert Einstein

Vallahi tutmayın beni bu gece; ya hu enerjiyi verene şükür de ne yapıcaz bunu evde otururken ? Bazen sıkıntıyla sevgili gibi olur ya insan kadın erkek ha benden de o kadar ..
Sıkıntıdan katina destemle akraba oldum ve arayıpta ulaşamadığım işi olan tüm arkadaşlarımla :D 1 paket sigara içtim yan cafede ki tüm gitar müziklerini dinledim,temiz çamaşırları yeniden yıkadım mümkün olsa bir kaç beden bir kaç ruhu da çamaşur suyuna batırıcam..

Dünyayı bir geceye sığdırasım var da...Hep bu zamanlar odaya sığıp kalırız dar da genişte olsa.
Ben gidiyorum falezlerde oturup gecenin mavisine söylenicem :)

BeLLa91
26.05.2013, 19:12
Osmanlıca notum yine 50 kesin. Bu sefer rüyada görmeye gerek kalmadı.

hazaR
26.05.2013, 19:39
Yazılan layığına yakışmıştı zamanında lakin bu sefer nefret doluydum.Ve ben ne büyük aptallık etmişim gerçekten üzüldüğünü sanmakla.Hikayemde ki özneler de barizdi artık adının önüne gelmişlerle.Zamanın benim için durmuşluğuda yavaş yavaş kayboluyordu artık.Her adımımda biraz daha sen bitiyordum.Ben sen bittikçe gözlerim daha bi güzel kelamın daha bir sadeleşiyordu.Hayatımda süslü cümlelerin dolaylı anlatımlarına yer kalmamıştı artık.Belkide o cümleler bende hep faraziydi.
Uzatmanın zaten yeterince uzamışlığın yanında bir anlamı yoktu.Ayıp etmiştin.
Allah ne mutluluğun varsa versindi.

-hazaR

@Y$e
26.05.2013, 20:11
Sınava 3 hafta kaldı.
Türev,İntegral var daha önümde dağ gibi.
Ve bu konulara çalışmam gerekirken benim içimden çalışmak gelmiyor.
Sipariş verdiğim deri defterimin gelmesini ve kendi BOS'umu oluşturmaya başlamak istiyorum.
Öğrendiklerimi bilgisayardan defterime geçirmek istiyorum.
Biliyorum çok şey istiyorum.

azdaka
26.05.2013, 22:30
Ondan gitmek mi gerek yoksa onunla kalıp mücadele etmek mi?

la79
27.05.2013, 00:15
tek gerçek benim

Osmanlı Torunu !
27.05.2013, 00:20
ADAMLIK zor Zanaattır.

Simam
27.05.2013, 11:30
“Gövdesi , uçan bir aslanın gövdesine benzeyen, kadın göğüslü, kadın yüzlü Sphinks adı korkunç bir canavar, ortalığı kasıp kavuruyordu... Eline geçirdiğine bir bilmece soruyor... “Söyle bakalım” dedi Sphinks , “sabahleyin dört, öğleyin iki, akşamleyin de üç ayaklı olan yaratık kimdir?”

Oidipus, “İnsan” diye karşılık verdi. “Çocukken elleriyle, ayaklarıyla emekler, büyüdüğü zaman dimdik yürür, ihtiyarlayınca da bir değneğe dayanır.” Dedi
E. Hamilton, Mitologya

BeLLa91
27.05.2013, 17:00
Çok sıkıldım artık. Herkesten herşeyden gidesim var.

AJA
27.05.2013, 17:17
Herşey yolunda olmasına rağmen kendimi terkedilmiş Dünya'da yalnız kalmış kedi giibyim.Bahar sendromu geç mi geldi bana ne ? :willy_nilly:

OzqurTrn
27.05.2013, 19:59
"Atatürk’ü biliyorum o Türk’lerin babasıydı değil mi? ve kimse babasız yaşayamaz”

-EMİNEM

albus
27.05.2013, 21:41
Ateşle öpüşmek

hazaR
27.05.2013, 22:32
Ellere var da biz yok mi ?

sun shine
27.05.2013, 22:37
Şimdi ne desem boş. Kelimelerin yetersiz kaldığı andayım. Aklımda dile dökülmek için birbiriyle yarışan düşünceler fakat gardiyan çok inatçı salmıyor onları. Biraz daha zaman var gün ışığını görmelerine. Bekleyecekler, bekleyeceğim, bekleyecek...

AJA
28.05.2013, 01:06
Bazen değer verip sevdiğiniz biri sizden kaçabilir. Çünki çok sevilmiş biri olmayabilir, sevgiyi yaşayamaz ve korkar.Konuşmayı beceremez kaçar.Sizin Dünyaniz büyük olabilir onun ki küçükse sığamaz oraya hiç birşey.
Kaçışları çok görmemek lazım.Ürkek kedi yavrusu gibi hem sevilmek ister hem kaçar . Ve kediler nankördür :)

Misstremotada
28.05.2013, 01:40
Tam şu an'da kimseye ait olmayan bir orman'ın en derinliklerinde, üzerini kalın gövdeli ağaçların kocaman yapraklarının örttüğü genişçe ve bir o kadar da derin olan bir göl'ün içinde çırılçıplak, sırt üstü göğün görülebilen güzelliğini seyrediyor olmayı dilerdim. Arka fon'da gayet celtic olan bir melodi ve yanıma yavaşça gelen kuvvetli bir aşk, aidiyetin ihtişamı ve sahip olmanın güzelliği ile tüm gece'ye meydan okumayı.

AJA
28.05.2013, 10:52
Yalnızlığımla çoğalıp kalabalığımla eksiliyorum.Ve öylesine kalabalık ki yalnızlığım,ne yöne dönsem kendime çarpıyorum.

bayanpipo
28.05.2013, 11:13
Ölüm yaşar!

Osmanlı Torunu !
28.05.2013, 11:16
Gece hangimiz telefon işletmedikki :)

göçmenoğlu
28.05.2013, 14:52
Sessizlikte Kayboluyor Artık Çığlıklarım... Çocuk Gülüşlerim Hüzne Bulandı...! Oyuncakları Elinden Alınıp, Seninle Yeni Bir Oyuna Başlayalı İçimdeki Muzur Çocuk Kayıplara Karıştı...! Avuçlarına Hiç Bilmediği Bir Duygular Bırakıldı... Aşk'ı Adı... Sen'di Adı... Biraz da Acı... Aşk, Acı, Sen, Ben ve İçimdeki Çocuk... Çok Karışık Bir İlişki Bu! Ben Aşk'ı Seninle, Acı'yı Gidişinde, Sen'i Kahverengi Gözlerinde ve Kendimi SadeceYüreğinde Buldum... İçimdeki Çocuk İse Kayıp...!

treworax
28.05.2013, 15:42
Şimdi ben burada marihuana tarifi versem önce güzelce aşağılanırım,sonra modlar gerekli cezayı verir.Ama aynı şekilde bir ayırma büyüsü versem,"herkesin inancı farklıdır,buna kimse karışamaz" deniyor."Neden aynı sözler marihuana için söylenmiyor ?" diye sorduğumda ise "sitede reşit olmayan insanlar var" deniyor. BENİ ANLIYOR MUSUNUZ ?????

albus
28.05.2013, 17:16
Hah :D İyi bakın :D
4609

bayanpipo
28.05.2013, 17:41
Oysa her "düş", bir "düşüşün" onarılmış hali değil miydi aslında...

hazaR
28.05.2013, 18:06
Sana koyduldu den den...

dexter
28.05.2013, 18:30
''Babamın benzi kireç gibi atmıştı. Elleriyle yüzünü örttü. Yaşlarımla gözlerim hemen hemen kör olmuştu. Yalvarmaya çabaladım ama sesim iç çekişlerimle kıyıldı. Katı suratlı, kara sakallı, kurt bakışlı hoyrat kralları, tapınakları,gemileri, kıyılara dökülmüş halkı hayal meyal görüyordum. Birisi boğazıma keskin bir bıçak saldı ve kesti. İşte o kadar.''

Agamemnon kızı İphigeneia.

Tai Chi Chuan
28.05.2013, 22:23
4611

Asıl ilkeller insanlar bu resimdeki insanlar ilkel diyenlerdir.Savaşı,bombayı,suçu çağdaşlık ve ilerleme saymak ilkelliktir.

bayanpipo
29.05.2013, 12:11
Öpsem gülüşünden kocaman şimdi... Akreple yelkovan gibi saatte bir öpüşsek diğer saate kadar.. Durmasak, susmasak hiç..

N_efertiti
29.05.2013, 15:21
Bir aşkı ezmek kolay mı? Nasıl becerir insan senelerin emeğini buruşturup çöpe atmayı...
Başka tenler mi dermandır yaralara? Başka kelimeler mi? Başka gülüşler mi?
Şimdi aşkı ayaklarımın altında ezen ben mi kusurlu bu acıları bana bulaştıran mı?

albus
29.05.2013, 15:22
Yeni bir başlangıç yine bir başlangıç.

bayanpipo
29.05.2013, 15:45
Zifiri karanlığın vahşi şehvetiyle tutuşan çıplak bedenlerimizi; kasıklarımızda yeni bir hayatı zorlamanın sonsuz giziyle sağlamlaştırıp yıldızlar yakabilirdik geceleri evimizin balkonundan insanlığın üzerine.. Sonra yatağımıza girip doğmamış bebeklerimizi uyuturduk ninniler eşliğinde..
Şimdi, Misia-Garras dos Sentidos dinliyorum.. Koynundan koynuma görünmez köprüler kuruluyor... Özlüyorum...

N_efertiti
29.05.2013, 15:57
İstanbul'un en sevmediğim yönü yıldızları çalmışlar diyorum gökyüzünü seyrederken. Yıldızları özlüyorum. Bana baktı ve o sakin, dingin gülümsemesi ile ;küçüğüm İstanbul'da yıldızlar olsa insanlar oturup dilekleri olsun diye yıldızların kaymasını beklerler, yıldızların güzelliğini senin gibi göremezlerki dedi ve beni usulca kendine çekti. Aşk vardı dudaklarında, yılların özlemi, yıldızların parlaklığı, deniz kokusu ve birazcıkta çilej tadı...

Türkmenoğlu
30.05.2013, 00:05
Büyük ve iyi bir şey yapmak için planlar yaparken yakalanmak ve suçlu durumuna düşmek...
Allah büyük...

rumuz
30.05.2013, 06:23
Hayallerim uslanmayacak...

N_efertiti
30.05.2013, 08:18
Git kadin artik dedi usulca.. Git seni daha cok sevmeden. Git umutlarin umudum hayalkerin hayalim olmadan. Git kadin kis gelip yanima usumus ellerin, soguktan kizarmis burnunun yuzune verdigi en sevimli halinle kivrilmadan. Git evimin her odasina biraz nazli, biraz huzurlu ve birazda aceleci kokunu birakmadan. Git kadin dedi bana gulusun hayatimi anlamlandirmadan...

janet
02.06.2013, 08:11
Kaos aslında bir çeşit düzendir..

Tai Chi Chuan
02.06.2013, 19:24
Aşık Oldum Galibaaa :) Bana bakarak gülümsemesi beni benden aldı . :)

AJA
03.06.2013, 13:27
Yeni bir aşk yeni bir iş yeni bir ev :hurray:

hazaR
03.06.2013, 21:35
Gelir zaman,ikimizde kurtulur.

Bulut_atlası
03.06.2013, 22:33
İçim acıyor bu olanları gördükçe paramparça oluyorum :( ama engel olamıyorum olan olmuş çok geç artık

Simam
04.06.2013, 01:00
Sağlık durumum kötüye giderken belki iyi gelir diye biber gazı ve tazyikli su denedim. Bakalım nolacak...

bayanpipo
04.06.2013, 14:11
Hakkıdır, hür yaşamış bayrağımın hürriyet.

AJA
04.06.2013, 15:41
Hiçbir lokantada tek başınıza oturabileceğiniz şekilde dizayn edilmiş masa bulamazsınız, toplum sizi yalnızlıktan kurtarmak için gerekirse ruh sağlığınızla oynar.

göçmenoğlu
04.06.2013, 17:26
Söylesene..! bittik mi şimdi biz? Artık aynı sokakta yürümeyecekmiyiz? Bir bankta sarılamayacakmı yız? Kokunu duymayacakmıyım ? Göz göze gelmek'temi yok artık? Ya canım gülmek isterse, Ömrüm ömründe ölmek isterse, Yüreğim bir gece sende kalmak isterse, Düşlerim seninle uyanmak isterse, Hayallerim seni misafir ederse, Ya,ya gözlerim seni görmek isterse Peki ya yüreğim herşeye rağmen yine seni severse, Nasıl bitti diyeceğim yüreğime.. Nasıl söyle nasıl..

dexter
04.06.2013, 19:07
''Prima est haec ultio, quod se
Judice nemo nocens absolvitur.''
(Juvenalis)

''İlk ceza odur ki, hiçbir suçlu
Kendi yargıçlığından kurtulamaz.''

Montaigne Denemeler

''come quel ch'or apre or chiude
Gli occhi, mezzo tra'l somno e l'esser desto''
(Tasso)

''Gözlerini bir açıp, bir kapar gibi
yarı uyur, yarı uyanık bir insan.''

Montaigne Denemeler

hazaR
04.06.2013, 23:59
Ve üç nokta düşürdün.

dexter
05.06.2013, 17:00
''Sorun çözümü görememelerinde değil, sorunu görememelerinde.''

G.K. Chesterton

N_efertiti
05.06.2013, 17:37
Anlamsız devrik bir cümleyim ben kurulup kurulup gözyaşı ile biten... Yer yanım eğri büğrü her yanım yamuk yumuk... Ne bir yere aidim ne o yerlerden uzak... Gidilişim kolay dönülüşüm zor... Ne huzurum ne huzursuzluk... Ne sessizliğim ne de gürültü... Anlamsız cümlelerin anlamsız insanıyım... Hep bir yanı eksik, bir yanı eğri, bir yanı bozuk...

Bulut_atlası
05.06.2013, 21:32
İki zavallı kuştuk özgürüz şimdi.

AJA
05.06.2013, 21:33
Bazı insanların canı sıkılınca ne yapmaya şaşırdıklarını izlemek hoşuma gidiyor :D Kocaman kocaman harflerle bağıra çağıra gülesim geldiiiiiiiiiiiii :D :D :D

Tai Chi Chuan
05.06.2013, 21:41
Bir de derler ki aşık olmak çok güzel.İlk başlarda bende öyle zannediyordum.Ama aşık olduğun kişinin seni sevip sevmediği bilememek,istemsiz bir şekilde eğer beni sevmezse,sevmiyorsa diye düşünmek ve sevdiğin uzak bir yerdeyse onunla konuşamamak,görememek çok kötü . :(

hazaR
05.06.2013, 21:43
Bir de derler ki aşık olmak çok güzel.İlk başlarda bende öyle zannediyordum.Ama aşık olduğun kişinin seni sevip sevmediği bilememek,istemsiz bir şekilde eğer beni sevmezse,sevmiyorsa diye düşünmek ve sevdiğin uzak bir yerdeyse onunla konuşamamak,görememek çok kötü . :(

Daha yeni başlıyor :D Sen aşkını ilan et sonra gör curcunayı.

AJA
05.06.2013, 22:07
Nasıl da acı çekiyorum sen-siz.Varmısın yokmusun koca bir meçhuliyet! Af et beni, seni severek hayatımı Dünyamı zehir edemiyeceğim..

Tai Chi Chuan
05.06.2013, 23:45
-Bence aşk çok güzel bir şey,aynı elma şekeri gibi.

-Evet doğru yersin yersin, elinde çubuğu kalır. :)

dexter
06.06.2013, 22:06
"Önemli olan gerçeği ele geçirmek değil takip etmektir."

Elio Vittorini

AJA
06.06.2013, 22:10
Canım ne isterse onu yapıyorum ama bazen bilhassa akşam olurken bir tuhaflık olmuyor değil,sızlıyorum.

albus
06.06.2013, 23:06
Çok güzel be.

AJA
07.06.2013, 00:05
İki kadeh yeter seni unutmaya !

IncludeMeOut
07.06.2013, 00:09
acı çekmekten garip bir haz alıyorum. ve bence mazoşizm, acıdan zevk almak değil, zevkten acı duymaktır.

N_efertiti
07.06.2013, 09:28
Ve benim küçüçük hayallerime kocaman geldi dünya....

dexter
07.06.2013, 13:14
"Gözlerin alışkanlığıyla kafalar da her şeye alışır; her an görmekte olduğumuz şeylere şaşmayız, nedenlerini aramayız onların."

Cicero

bayanpipo
07.06.2013, 16:47
Anlamsız devrik bir cümleyim ben kurulup kurulup gözyaşı ile biten... Yer yanım eğri büğrü her yanım yamuk yumuk... Ne bir yere aidim ne o yerlerden uzak... Gidilişim kolay dönülüşüm zor... Ne huzurum ne huzursuzluk... Ne sessizliğim ne de gürültü... Anlamsız cümlelerin anlamsız insanıyım... Hep bir yanı eksik, bir yanı eğri, bir yanı bozuk...

Sanırım beğen butonu hislerim karşısında eksik kaldı sevgil N_efertiti.. Arafta sığınma hali.. Paronoyayla birleşen yokluk.. Güzel bir anlatım olmuş..

İşte şimdi şurada,,rahmimden düşüyor çocuk.. Biraz sen gözleri,, biraz ben saçları... İşte şurada... Kulağından uzanan parmaklarıyla göğsüme dokunuyor... Dişleri ateşten bir mızrak gibi uzanıyor sesime... Yakıp savuruyor tenimi sırtında alçak bir gülümsemeyle...
(kısıtlı yazmak çok zor,, zaten zihnin algıya çarptığı anlarda yazıyorum e dilimde çarpık biraz :) cümleleri iyileştireceğim diye ter döküyorum.)

azdaka
07.06.2013, 17:39
Uzun zamandır duygularımı kendimden bile saklıyordum ama yeter artık başkaları mutlu olsun diye duygularımı daha fazla görmezden gelmeyeceğim...

Tai Chi Chuan
07.06.2013, 18:53
Tüm hayatım boyunca mümkün olanın ötesine geçme cesaretine sahiptim.

Yani İmkansıza mı ?

Hayır.Mümkün olan ve İmkansız olanın bir araya geldiği yere :

Mümkansıza

:) :)

AJA
07.06.2013, 20:42
Saklayın beni,örtün çiçekleri üstüme,halim yok..

Charmed
08.06.2013, 00:58
Keşke yeni "son"lar eskiden bitmiş olanların yeni başlangıcı olabilse.

AJA
08.06.2013, 06:39
Zaman herşeyin ilacıysa ,fazlası intihara girmez mi ?

Tai Chi Chuan
08.06.2013, 13:23
Kibir ve İnat , bir kişinin önce kendisini mükemmel görmesini sonra da sonunu oluşturur. Tolstoy :)

treworax
08.06.2013, 16:02
Halka "KOYUN" dediniz halkta "KOYDU",,,

albus
08.06.2013, 16:16
Hava cok guzel

AJA
09.06.2013, 02:49
Kalbinizi sevgiyle doldurun,koşulsuz şartsız sevin.İşte ozaman göğüs kafesinizde kelebeklerin uçuştuğunu hissedeceksiniz.Gözleriniz dolup dolup huzurla akan gözyaşlarınız olucak, geçmişiniz dönüşecek af edişlerin azadına..Mutlu olacaksınız. :)

rumuz
09.06.2013, 04:21
Küskünlüğümdü hayata; kederli bakışları.Çaresizliğimle harmanlanırdı haykırışları.

hazaR
09.06.2013, 12:07
Sabahın altısında beni doğurduklarına pişman olduklarını içeren cümlelerin çoğunluğu oluşturduğu bir konuşma ve daha sonra bütün arkadaşlarıma kıyaslanışım.
Güne ne iyi başladım.

azdaka
09.06.2013, 15:40
Bugün ağlasam susamam, sussam ağlayamam...

Tai Chi Chuan
09.06.2013, 18:55
Şuan çok mutluyum artık konuşuyorum onunla. :)

Her gece balkona çıkıp sessizce onu düşünüyordum . :)
Yüzünü gözümün önünde canlandırıyordum . :)

Bulut_atlası
09.06.2013, 19:23
Kendi gölgesinden bile korkarken o ben nelerle savaşıyorum burda yalnız ve çaresiz bir sona doğru yürüyorum...kimse üzülmesin en azından şerefimle ölüyorum

AJA
09.06.2013, 23:57
Forumda son günlerde akıllar durmuş ,kalpler 4 nala koşuyor gibi hayırmı bu sessizlik ? :)

codzombi
10.06.2013, 00:53
Hazneme ay doluyor
ölü bir büyücünün gülünden .

La-edri
10.06.2013, 02:40
ask yakar..

dexter
10.06.2013, 11:07
"Zevkin kaynaklarında öyle bir acılık var ki,
Çiçekler arasında bile olsa boğazımızı yakar."

Lucretius.

Tai Chi Chuan
10.06.2013, 13:38
Çok sevdiğime değil bilmemesine ağlarım
Seni düşündüğüm her gün içten içe yanarım
O güzel gözlerin beni nasıl yaktı sevdiğim
Hallerimden bellidir seni nasıl sevdiğim

Herkese haykırsam seni sevdiğimi
Belki onlar anlardı seni nasıl sevdiğimi
Sevgin işledi yüreğime
Yağmur olup yağsaydım keşke o güzel yüzüne

Yüksek Dağlara Doğru adlı şarkıyı biraz değiştirdim . :) :)

janet
10.06.2013, 13:47
Bu aralar çay kahve molaları twiterda geçmeye başladı. Nasıl bu kadar nefret, sevgi, öfke, dalkavukluk, sinsi dönen oyunlar bir araya toplanmış, hayret edersin.. Hayatımda hiç bu kadar güzel "koyun psikolojisi" örneği görmemiştim bu yaşıma kadar...

hazaR
10.06.2013, 13:59
Yazamıyorum artık.

pandorarice
10.06.2013, 14:00
yolda yürürken biri bana baktıgında ayagım burkulur

AJA
10.06.2013, 15:46
Sensizliğin ortasındayım.Çok özledim der şair..Ve sonra ekler ; ben sensiz hiç'im..

göçmenoğlu
10.06.2013, 16:03
Gözlerini Kapat . Kapattım. Ne Görüyorsun ?..Her Yer Çok Karanlık . İşte Ben Sensiz Böyleyim ...Kalbimde Yasaklım. Dilimde Mühürümsün. Her sabah uyandığımda bulamadığım ama her yeni güne senle uyandığımsın ! Benliğimdeki Sensin. Buz keserken bile yüreğim ''Yaramsın'' Gönlümün uçurumundan koparıp atamadığım tek ''Dalsın'' ve Varsa bu gözlerde 'sevgi' Sebebi Sensin. Sebebim Sensin! Sorma nasıl, niye diye.Çünkü tek ezberim sensin..

pandorarice
10.06.2013, 18:28
kumru kusları var evin etrafında önceden balkonda yanımızda dururlardı şimdi ise salonda beraber oturuyoruz bu anormal bişeymi.

göçmenoğlu
10.06.2013, 18:46
kumru kusları var evin etrafında önceden balkonda yanımızda dururlardı şimdi ise salonda beraber oturuyoruz bu anormal bişeymi.

Deprem habercisi olabilir bence...

pandorarice
10.06.2013, 18:51
Deprem habercisi olabilir bence...

gecen senede giriyorlarmış

Bulut_atlası
10.06.2013, 19:02
Sweet nothing..

OzqurTrn
10.06.2013, 19:30
Güvenilenler güvenilmenin verdiği baskıdan kaçmak için , kendilerinden daha güçlü kişiler ararlar.Aradıkları kişilerde aynı baskıdan ötürü , kendilerinden daha güçlü birilerini ararlar.İşte krallar böyle doğar.İşte tanrılar böyle doğar..

gofuckyourself
10.06.2013, 20:08
Bana ne oluyor bilmiyorum. Yıllar önce bir rüya gördüm, kendi evimde bir cin beni öldürmeye çalıştı ve ece adında başka bir cin de beni kurtarmıştı, adını unutmamamı söylemişti yanılmıyorsam. O günden sonra sürekli dualar okumaya başlamıştım.Aslında öncesinde de okuyordum ama daha bir ciddiye almaya başladım. Ve daha küçüktüm. Neyse, bir süre sonra bundan iyice koptum. Dua okumayı bıraktım ve bir süre sonra kabuslar görmeye başladım. Rüya olup olmadıklarından emin olamıyorum. 1 yıl önce odamda yatarken bir karartı gördüm ve ses duydum kısa bir süre. Odam aşırı karanlık ve ses varken yatamadığım için kapımı kilitleyerek uyuyorum. O gece bir rüya gördüm, yatağımın yanında tavandan yere kadar asılmış kuru yapraklar vardı. Çok gerçekti eminim. Bu tür rüyalar devam etti, her gece kabus gördüm. O evden taşındıktan sonra bu kabuslar bitti. Ancak yine arada sırada görüyorum ve çok tuhaf rüyalar da görüyorum. Aslında rüya tabirlerinin çıktığına inanan biri değilimdir ama ne zaman baksam bu tabirlere yazan şeyler oluyor.
Ve diğer bir sorun özgüvenim neredeyse yok denilecek kadar azken kendimi diğer insanlardan ayrı tutmak. Sanki içimde bir güç var ve beni buradan çıkar diye bağırıyor. Bunu çok küçük yaşlarda fark etmeye başladım. Ancak son bir kaç gündür bu çok yoğunlaştı. Yolunda gitmeyen bir şeyler var hissediyorum ve bir şey yapamıyorum. Ne olduğunu bilmediğim bir his sürekli işe koyulmam gerektiğini söylüyor bana, ancak ne yapacağımı ya da bunun ne olduğunu bilmiyorum. Hayatım boyunca her zaman başarısız olmama rağmen kendimi çok güçlü ve her şeyi yapabilecek ancak denemeyen biri olarak görüyorum. Sanırım kendimi avutuyorum. Diğer bir yandan da kendimi çok güçsüz ve yenik hissediyorum. Bugün kendimi o kadar güçlü hissettim ki. İstediğim her şeyi yapabileceğime inandım ve ilk defa korkmadan hareket ettim. Bunun tadını aldım ancak devam ettirmeyeceğimi biliyorum.

pandorarice
10.06.2013, 20:11
bir gün ruyamda salih adında bir ev ciniyle güzel bir muhabbet etmiştim beni kendi cinlerime karsı uyarmıstı . öncesinde anlatmak istemedgm bitakım paranormal olayların sonrasında gordum bu ruyayı.

AJA
10.06.2013, 20:28
Eğer ateşin yetmiyorsa gel bir de ''bizi'' burdan yak ..

AJA
11.06.2013, 01:10
Kendinizi herkese kapatırsanız sizi kim bulabilir ki ? :banghead: :D

codzombi
11.06.2013, 01:15
Güneş hiç doğmasa.
Yapraklar solsada.
Zaten ölmek için erken değil mi?

Tai Chi Chuan
11.06.2013, 14:39
Gittikçe aram daha da iyi oluyor onunla. :) Ona aşık olduğumu bilmiyor ama bilecek . :) Onun da zamanı geleceeek . :)

AJA
11.06.2013, 15:53
Görebileceğim bir yerde dur, orası bana kutsal toprak :)

azdaka
11.06.2013, 16:43
Yarınlara dair umudum gittikçe azlıyor ama olsun umutsuzlukta bir umuttur aslında...

albus
11.06.2013, 21:27
yaz geldi.
ama dondurmadan çok aylarca rüzgarı, kıyafetten dolayı hissedememiş bedenimin, havayla sohbeti beni yaza inandırıyor.
içimde huzur, etrafımda aşk, burnumdaysa kumsal kokusu var.
hayat gerçekten çok güzel.
Allah'a şükür.

OzqurTrn
12.06.2013, 21:14
Pain:

Acıyı Hisset.
Acıyı Tat.
Acıyı Kabullen.
Acıyı Bil.

Ve şimdi... Bütün dünya acıyı tadacak...

Shinra Tensei(Tanrısal Yıkım)

AJA
13.06.2013, 00:27
En umutsuz ve güçsüz olduğunuz bir an da biri çıkar ve tutar ellerinizden sessizce..Ve o el en güçlü eldir olanlardan .

alin
13.06.2013, 03:16
Demokrasi renklerdir aslında...
Düşün ki senin rengin mavi, benim ki yeşil, berinin ki mor...
Beriki dedi ki her yer mor olacak...
Ve çalana kadar tüm renkler mora...
Tüm renklere savaş açacak...
İş bu ya kazansın hem de savaşını...
Göz bebeklerine kadar mor, gök mor, yer mor...
Öylesine mor ki başka renge yer kalmamış...
Anlayacak ki artık kendisi dahi görünmüyor...
Alin...

güntülü
13.06.2013, 10:02
Bugün kü rüyam en ilginçti ya.Gökyüzünde ay ve ay kaydı.Sonra farklı cisimler gördüm.Ve ben bunu biliyordum dedim kendi kendime.Sonra başka bir işte çalışıyor gördüm kendimi.Anlamı nedir acaba.Bir de şu Toprak Ana kitabını bitirmek istemiyorum.Sol yanımın acısı hiç eksilmeden okuyorum bu kitabı..Ne acı..

Kİmse ölmek için genç değildir!

hazaR
13.06.2013, 13:43
Ben kuşlardan da küçüktüm.

Misstremotada
13.06.2013, 16:10
Bedenim bir başka bedenin himayesinde, ait olduğunu yere dönmemekte ısrarcı, burada mutlu.

Tai Chi Chuan
13.06.2013, 20:08
Öğretmenlere şunu söylemek istiyorum.Tarih bilebilirsiniz.Matematik bilebilirsiniz.
En kral soruları da çözebilirsiniz

Ama öğretmek farklı bir şeydir.Öğretmenin,öğretmeyi de öğrenmesi gerekiyor ki
karşısındakine bir şeyler verebilirsin.

Yani bir şeyi iyi bilmek onu iyi anlatacağın anlamına gelmez.Her şeyi bilebilirsin ama her şeyi
ayna gibi yansıtamazsın. :)

AJA
13.06.2013, 22:52
Sen ordan bir - canım dersin ,benim kalbim kaburgamın altına sığmaz burda.!

hazaR
14.06.2013, 01:37
O sözleri bir kere daha duydum ya ölsem unutmam seni.

rumuz
14.06.2013, 04:44
dişimin ağrısından çektiğimi hiçbirşeyden çekmedim :) dişim ağrırken bile elimde olan tek tük fotoğraflarına bakarken kendime geliyorum , acımı dindiriyorsun , ruhumu hafifletiyorsun... Her an aklımdasın ve her an senin için birşeyler yaptığımı bilerek yaşamıma renk katıyorum. Bugün çok yoğun bir gün beni bekliyor uyuyamıyorum, senin için , bizim için birşeyler yapmanın mutluluğundan umrumda bile olmuyor uykusuz gecelerim ve günlerim.. Biz demek hafifletiyor acımı , bizi yaşamak dindiriyor içimdeki ateşi... Ne güzel seni seninle yaşamak... İyi ki varsın...

Misstremotada
14.06.2013, 12:54
Kırmızılarım hoş.

Tai Chi Chuan
14.06.2013, 14:13
Bazen boynum çok ağrıyor.

Neden ?

Çünkü beynim çok ağır geliyor. :)

:)

bleanr
14.06.2013, 14:17
rüyalarımı kontrol ettim ve istediğim şeyleri yaşadım

duygu12345
14.06.2013, 14:32
Hergeçen gün yeteneğimi geliştiriyorum çizimlerim daha başarılı...

hazaR
14.06.2013, 18:29
Ve yavaş yavaş önemsizleşiyordum hay

hazaR
14.06.2013, 18:31
Yağmur.
Islanmayı seviyorum.Bugün karne almaya giderken annemin deyimiyle ''cıs-cıvık'' olduk.

dexter
15.06.2013, 10:52
"Benim mesleğim, sanatım yaşamaktır."

@Y$e
15.06.2013, 13:20
Yarın matematik sınavı var.
Onlarca konu eksik.
Yüzlerce soru çözülmedi bile...

albus
15.06.2013, 22:32
so call me maybe;)

hazaR
16.06.2013, 12:49
Tamam kabul var birazcık manyaklık...:(

Misstremotada
16.06.2013, 14:38
Bir insanın kendisine duyduğu aşk, bir başka insan için duyduğu aşk'dan çok daha realisttir.
Yaşasın Narsizm!?

@Y$e
16.06.2013, 15:33
Sınav mağduru oldum.
Aslında tam olarak da böyle olmasını bekliyordum ama bu sınavımın berbat sonucuna üzülmemi engelleyemedi.
80 soruda 51 tane işaretledim.
Doğrumdan yanlışımdan haberim dahi yok.
Bakmak da istemiyorum.
Matematiğime o kadar çok güveniyordum ki.
Bu gidişle bu sene hukuk gelmesi çok zor.
YGS 441 umarım Ygs ile yerleştirme puanım yükselir.
Ama çok da umutlu değilim.

AJA
16.06.2013, 19:34
Gerçek ne biliyormusun çoçuk ? Aynaya baktığında benliğini kendi kendine kirletmiş olmanı görememen.Şu saçlarına bak ,gözlerine.Aslında üzülüyorum sana.Kendini bu kadar yormana.Saçma yüzeysel dünyevi fikirlerinle savaşıyor olmana üzülüyorum..

hazaR
17.06.2013, 00:07
Yine öyle ağladım ki...

AJA
17.06.2013, 00:47
İhtiyaçlarınızla sizi mutlu edicek şeyleri sakın karıştırmayın.Yoksa uzun soluklu bir mutsuzluk sizi bekliyor olucaktır.

N_efertiti
17.06.2013, 09:44
Gamzeleri gamzelerime değdi ilk görüşte...
Yıllardır tanıyormuş gibi ama bir o kadar yabancı bakışların utangaçlığı karşılıklı...
İlk kelime Aşkolsun du ve AŞK oldu...

bayanpipo
17.06.2013, 17:46
"İçinde yükselen öfkeyle savurdu cümlelerini sessizliğime
- "beni bir adamla aldatıyorsun!"
Usulca göğsüne dokunup "buraya sıklıkla uğrayacağım kadın" diyip evden çıktım.. "

Aradan yıllar geçti ve ben o kalbi çok kereler ziyaret ettim dudağımın kenarında asılı tebessümlerimle.. Özledim geldim gönül bağına.. Seviştim, uyudum bedeninle.. Ahh sevgilim oysa ki sen uyurken en güzel şiirlerimi yazdım sırtına.. Eğer ki bir gün bile aldattıysam seni; gönlüm dökülsün bu toprağa..

albus
17.06.2013, 23:03
yine aynı müzik.

treworax
18.06.2013, 07:03
"İçki içen alkoliktir,,," Bu tespite göre yemek yiyen obezdir,sevişen seksomanyaktır,Fatih Altaylı da gazetecidir.

N_efertiti
18.06.2013, 09:10
Kendinize ait sabit fikirleri, olumsuz tecrübeleri, kalp acılarını, egoları, tatminsizlikleri, iktidarsızlıkları, cinsiyet bunalımlarını, sorumlulukları, sorumsuzlukları beni kirleterek tecrübe etmeyin artık... Bıktım ruhuma yaptığınız tecavüzlerden... Bedenim bu dünyada ama ruhum buraya ait değil... Yeter anlayın artık ben siz gibi değilim... Benim sapkınlıklarım var kendi içimde, tercübe etmek istediklerim, sınırları zorlama arzum, yüksek tepelerden kendimi bırakma düşüncelerim... Bırakın kendim olayım artık... Sevgi arsızı benim ruhum... Bırakın sevilip seveyim egolarımı atarak çırılçıplak... Bırakın artık bırakın beni kendime... Kendime sarılıp uyurum ben usulca...

hazaR
18.06.2013, 17:07
Sırılsıklam.

OzqurTrn
18.06.2013, 23:46
Hiç bir canlı kendisinden daha yüce bir varlığa inanç duymadan ve itaat etmeden varlığını sürdüremez.
İnanç duyan bu yükten kendilerini kurtarmak adına kendilerinden daha güçlü kişiler ararlar ve buna karşılık, bunu aradıkları o kişiler de inanç duyabilecekleri daha güçlü kişiler ararlar.
Ve işte krallar böyle doğar.
Ve işte tanrılar böyle doğar..

hazaR
19.06.2013, 00:43
Hayat çok acayip.Vapurlar falan.

codzombi
19.06.2013, 04:00
Bir veda mektubu ..
Tanrı bir an için paçavradan bebek olduğumu unutup can vererek beni ödüllendirse, aklımdan geçen her şeyi dile getiremeyebilirdim, ama en azından dile getirdiklerimi ayrıntısıyla aklımdan geçirir ve düşünürdüm. Eşyaların maddi yönlerine değil anlamlarına değer verirdim. Az uyur, çok rüya görür, gözümü yumduğum her dakikada, 60 saniye boyunca ışığı yitirdiğimi düşünürdüm. İnsan aşktan vazgeçerse yaşlanır. Baskaları durduğu zaman yürümeye devam ederdim. Başkaları uyurken uyanık kalmaya gayret ederdim. Başkaları konuşurken dinler, çikolatalı dondurmanın tadından zevk almaya bakardım. Eğer Tanrı bana birazcık can verse, basit giyinir, yüzümü güneşe çevirir, sadece vücudumu değil, ruhumu da tüm çıplaklığıyla açardım. Tanrım, eğer bir kalbim olsaydı nefretimi buzun üzerine kazır ve güneşin göstermesini beklerdim. Gökyüzündeki aya, yıldızlar boyunca Van Gogh resimleri çizer, Benedetti şiirleri okur ve serenatlar söylerdim. Gözyaşlarımla gülleri sular, vücuduma batan dikenlerinin acısını hissederek dudak kırmızısı taç yapraklarından öpmek isterdim. Tanrım bir yudumluk yaşamım olsaydı... Gün geçmesin ki, karşılaştığım tüm insanlara onları sevdiğimi söylemeyeyim. Tüm kadın ve erkekleri, en sevdiğim insanlar oldukları konusunda birer birer ikna ederdim. Ve aşk içinde yaşardım. Erkeklere, yaşlandıkları zaman aşkı bırakmalarının ne kadar yanlış olduğunu anlatırdım. Çünkü insan aşkı bırakınca yaşlanr. Çocuklara kanat verirdim. Ama uçmayı kendi başlarına öğrenmelerine olanak sağlardım. Yaşlılara ise ölümün yaşlanma ile değil unutma ile geldiğini öğretirdim. Ey insanlar! Sizlerden ne kadar da çok şey öğrenmişim. Tüm insanların, mutluluğun gerçekleri görmekte saklı olduğunu bilmeden, dağların zirvesinde yaşamak istediğini öğrendim. Yeni doğan küçük bir bebeğin, babasının parmağını sıkarken aslında onu kendisine sonsuza dek kelepçeyle mahkûm ettiğini öğrendim. Sizlerden çok şey öğrendim. Ama bu öğrendiklerim pek işe yaramayacak. Çünkü hepsini bir çantaya kilitledim. Mutsuz bir şekilde...

Artık ölebilir miyim?

yugoz
19.06.2013, 09:43
herkese günaydın..
hayırlı bereketli elemsiz,dertsiz bir gün diliyorum...ülkenin barışa ve huzura erdiği gün olur inşallah...
buraya bugün şimdi üye oldum.. marid diye bir film izlerken bir kitap adı geçti bakayım nedir derken bu linke tıkladım ve büyü çeşitleri 3 harfliler den ve bu k,itabın kaldırılmasından mütevellit çekinereke üye oldum ...

şuan da da içim sıkılıyo...
kendimden bahsedecek olursam 34 yaşında evli ve çocuksuz biriyim çalısıyorum...hayatıma bakdıgımda iyilerim kdr keşkelerimde var ,genelde kimseyi isteyerek bilmeyerek kırmadıgımı göruyorum,herkesin derdını kendi derdimmiş gibi sahiplenmemi sevmıyorum cunku iyilik yap denize at demişler...o misal...

cok kırgınım aslında insanlara,hayal kırıklıklarım cok,içimde kıymık acısı gibi bişiler...
ha bir kere daha anladım ki insanlar senin iyi olmanı,mutlu olmanı gercekden istemıyorlar...istemıyorlar dediğime bakmayın,isteyen dostlarımda var ,iyi kide varlar,Allah eksikliklerini göstermesin...

eşimle 6 yıla yakın çıktık ,9 yıldırda evliyim ömrümüzün 3/2 si beraber gecdı...çok sevdik birbirimizi imkansız bir aşkdı...

o alevi ben sünni...o gs ben fb li...
daha bir cok seyımız zıttır...ama zıtlık esasındanmıdır nedir...
ayrılmaya calısdıksada cıkarken olmadı...
2011 KASIM ayı benim gercek anlamda toz pembe gördüğüm hayatımın sadece pembesi gitmemiş...tozu dumana katıp göstermişti hayatımı....hani hep derler ya; ACILAR BÜYÜTÜR İNSANI....malesef doğru...

BÜYÜDÜM İŞTE O GÜN BÜYÜDÜM BEN....
eşimle sevdiğim adam karşıma geçip bir gece bana SANA NE HİSSETİĞİMİ BİLMİYORUM DEDİ...
25 eylülde evlilik yıldönümüzü kutladık,ista gezmeye gittik öncesinde,kurbanımızı kestik...
düşünsenize ŞOK geçirdim...
rabbim kimseye yaşatmasın ...

işte benim zor günlerim başladı.......
ölmek bedenen ölmekle olmuyormuş anladım....
yaşarkende ölüyormuş insan...
o gittiğinde anladım....

toparlanmaya calısmak adına bıraz yalnız kalmaya karar verdık...
annemın evıne gittim aynı sitedeydık...hergün camda arabası geldımı evdemi dıye...
ve aynı eve gecdım tekrar...

aralıkta yangındna mal kaçırır gibi kendine ait kıyafetklerini alıp evi terketti...
ve beni değil annemi kardeşimi arayabildi...

annemin kulaklarımda hala CİĞERİN YANSIN deyişi...
15 yıldır beraber olunca evin oğlu olmuştu erkek kardeşimden ayırt etmezdi annem...
kardesıme bi hedıye alsa aynısını eşimede alırdı...

evliliğimiz dnemınde cok zorlandık kiramızı dahı ödediler...manevi olarak anneliğini hissetırdı...
o annesiz...ben babasız büyümüştük nitekim...
yaralarımıza merhem olmak kendimize birbirimize düşmüştü...
bizi tutan belkide acılarımızdı kimbilir...

en zoruma gidende her zaman herseyınde olan ben...
onun yokluğu dayanılmazdı...beni görmeyi bırakın sesimi duymaya tahammül edemıyordu...
sanki biri gelip; KALBİNİ SÖKMÜŞTÜ TAŞ KOYMUŞTU...
onun için nelerden vazgecdıgımı anlatmak istemıyorum ama en cok okulumu bırakdıgıma üzülüyorum...o kadar...

bana en çok koyanlardan biride sen boşanmak istemediğin sürece boşanmıycaz,
asla başka biri yok dedi,kurana el basdı,yiğenlerinin üzerine yemin etti...
sonra ocak ayında yanında kaldıgı arkı aradı boşanmak istıyormus dedi...
benim muhatabım sen değilsin dedim...

kendisi arayamadı...
sonra buldum herseyı...
kızıda buldum,arklarının üstüne aldığı hatta...
düşünebiliomusunuz adam evden giderken birde ayrı bir hat cıkartıyor...
kocamı her zaman saf ve iyi niyetli gördüm ben ....
asıl hayal kırıklığım kendimeydi...
TANIYAMAMIŞIM....!!!

herkes bilirdi kocama olan aşkımı,güvenirliğimi,...
al işte sana KOCA dediler...
al güven dediler...
yıkıldım...acımadı kimse...anlamadı kimse....

asla boşanmayacagımı söyledım...
gören herkes senin adını dahi andırmıyor senınle ılgılı konusmak istemıyor dediler...
gözlerinin beyazı krem rengı olmuş,çok içiyor dediler...
rabbime yaklaştım...
herşey bir vesile işde ogüne kdr hiç namaz kılmadım..

aile dostumuz Allah rahmet eylesin hilmi amca bu 3 harflilere bakarlarmış...
sizde büyü var yavrum dedi...
inanamadım...

arkımın tavsıyesı ile baska bir hocaya gittik sizde büyü var...
biri buna yedirip içirmiş şuan delirmiş gibi dedi..
Allahım dedim bu ne...

ne hocalara gittim ne krediler çekdim...
kendi evime giremez olmusdum...
bu arada 13 kılo verdım...

bir takipçi tuttum eşimin peşine...
nerde kimle nasıl...
bir magazin sitesi kurdurdum...
takipçiler magazıncı gibi davransın diye...
nedenine gelince eşim solist tanınmış bir sanatçı...tanınmış derken albümü var...klibi var belli kesim tarafındna tanınan biri...

neler neler yaşadım...
ne hocalara gittim..
kimi yalancı cıkdı...
kimi allah razı olsun iyi....

sonra 6 nisan gecesi sabah doğru bir msj geldi...
bu arada 1 aydırda kendi evıme gecıp tek basıam kalmaya her gun gece gunduz namaz kılmaya baslamıs aglayarak seccadede uyudugumu bilirim...

doğumgununde görüşemedik ama sevgılıler gununde bi yemek yedık sağolsun...
6 nisana gelince....anlamı cok büyüktür bizim için 4 nisanda yemek yemiş 6 nisan gecesi TUTULDUM diye msj atmısdı bana...

sınavım vardı iptal ettim...aöf giremedim heycandan...
bulusduk...
bana soracagın bişi varmı dedi hayır senın anlatacgın bişi varmı dedim yok dedi...

aynı gece program cıkınca eve geldi...
esyakarını ertesı gun getırırım dedi...

allahım mucizemıydı bu....
çok şükür dedim....

bittimi sanıyosunuz?
hayır!!!
eve geldiğinde program için hazırlarken kıyafetlerını ceketın cebınde 2 hat cıktı...
1 arkın üstüne aldırdıgı hat diğeri kendı üstüne aldıgı hat ...
bir program kurdum satın alıp pc her gırıdıgınde tüm şifreleri düşüyordu...
face girdim ne göreyım....

biriyle yazısıyordu...
ağlamktanm sinirden neler yasadım anlatmama bitmemişdi...
o halde ne istıyordu benden?

söylemedim...
kadın onu bekledıgını söluyordu bud ahastaydı...
numaramı yapıyordu anlamadım....
hatları gözüne koydum...
inadına kapatmıycam böle yapdıgın için deyıp zeytınyag gbi üste cıkmazmı?

programlarına gelmememi istıyordu cunku hala devam eden bir ilişkisi vardı....
tabi sonradan puzzke bırlesınce anlıyorum...

çok gec medi kendi programında onu ve arklarını rezil edip kovdugunu öğrendim...,
ertesi gün fan sayfasına msj gelmişdi hemde herkesin görecegi bir msj hala saklıyorum...
hemen sildim kimse görmeden ve engelledim safyalarından...
bu arada o kadını tanıyomusun dıye sordugumda hyır demişdi halbukı face de yazısmalrını gördum...

bu kadın kimse iş arkımın bi tanıdgı kız var,bu kadın sagda solda senınle beraber oldunu sölüyomus dedim...
tanımıyorum dedi face var,hemen silceksin dedim olur silerim dedi...3 4 gun gecdı sılmemişdi bende bakı yapdım...
görseniz yanyana getıremezsınız beni çirkin şansı işde bir cocugu var dı kadın erkek fatma gibi bişi...her neyse allah gunah yazmasın...oda kendı kaderını öyle aldı eline..gittik beraber kapattrdık vodafone hattını...

nerden nereye geldım...
allah öyle büyük ki....
duları öyle büyük ki...

namazı bırakdım istemeden gece gunduz kıldıgım namazı...
Allah beni denıyor biliyorum...
bu arada yıllardırda cocuk sahıbı olmaya calısıyorum...

3 asılama 3 tüp ebebk tedavisi...
sorun bende az yumurtlamam ve kalıtesı düşük...

bildiğiniz bebek dualrı varsa rica edebilirmiyim...

bu arada sevıyorsanız vazgecmeyın,savaşın....
kocam boşanıcam dedi bende git gez doolaş asla boşanmıycam dedim...
eve döndüğünde avukata verdıgı vekalatnameyi yanımda yırttı...

sonrasına gelınce herkese pişman oldugunu anlatmıs...
banada en buyuk hatam,bu evden gitmekti dıyor...

kaç yasındaydım şimdi.....
en güzel hayatımı kimler çaldı...
gözlerime hüzün cokmu yakısıyordu sanki...

bir tarafım hep eksik,hep kırık şimdi...
tek isteğim rabbimden katından hayırlı bir evlat ...
dularınıza ihtıyacım var...

dularınızdan vazgecmeyin...
lütfen devam edin...

simdi zorluyorum kendımı namaz kılıyorum arad bir...
ne yalan söylım ama dilimde dua eksık olmaz...

ha bu arada....
az kalsın unutyordum...
kendiside beni bir hocaya göturdu...
o hocalar demiş...
eşin seni beklıyor,bir tek onda var hayır diyeç....

alkolü bıraktı sigara içiyuor sadece ...
RABBİM ÖYLE BÜYÜK Kİ....
ONUN SIRRINA AKIL ERMEZ...
EN BÜYÜK SIR DUALARDA....
VAZGECMEYIN ARKLAR..
RABBİM HEPİNİZ İÇİN HERŞEYİN HAYIRLISINI NASİP ETSİN...

N_efertiti
20.06.2013, 14:11
Bende Twıtter'lı oldum :) Birkaç saatte 113 takipçim oldum. Bu iyi bişey mi kötü mü bilemedim :)

hazaR
20.06.2013, 19:50
Rüyamda seni görmüştüm.Çok özlediğimi sabah kalkınca anladım.

AJA
20.06.2013, 19:56
Tenin esmer ruhun sarışın...

albus
20.06.2013, 21:32
hayat çok güzel be. ama gerçekten yani gerçekten güzel be. şükürler olsun .

AJA
20.06.2013, 22:05
Düşenin dostu olmaz der kimileri. Sanki ayakta olanın dostu çokmuş gibi.

merdo386
21.06.2013, 00:27
majesteyle aynı konumdayım ve her kelımesını kendımde buldum bende aynı sekılde uye oldum baska sey ararken

amyle
21.06.2013, 10:16
Gerçek ne biliyormusun çoçuk ? Aynaya baktığında benliğini kendi kendine kirletmiş olmanı görememen.Şu saçlarına bak ,gözlerine.Aslında üzülüyorum sana.Kendini bu kadar yormana.Saçma yüzeysel dünyevi fikirlerinle savaşıyor olmana üzülüyorum..

Otuz yaş üstü kadınların yalnızlığını, kimsesizliğini, sahipsizliğini site kaldıracak olsaydı burası "morçatı" adı altında kurulu bir site olurdu hiç şüphesiz.
Elini kavrayacak, aşk ile tutacak bir başka el yok, aynada benlik arayışındasın çünkü sen güzelliğini kaybettin.
Çünkü senin aynada gördüğün gerçek bir güzellik yok, ve bunu bir başka şeylere atfederek kendi boşluğunu kamufle etmeye çalışıyorsun. Tipik otuz yaş üstü sendrom. Üzücü.
Benim aynada ne göreceğim çok açık. Çocuğum, ne hoş, koca gözlerimin parıltısı tüm o kötü addediklerini kamufle edebilecek kadar masum.
Etrafım güzel olduğumu söyleyen insanlarla dolu, insanlar materyalistler, ben ise kendime duyduğum hayranlığı inkar edemeyecek bir güzelliğe sahibim sadece.
Gerçek materyaldir, öyledir maalesef...
Kirlenmek, kişinin o aynaya baktığında hissettiği rahatsızlık ile alakalıdır. Ben ise sahip olduklarımla gurur duyuyorum.
Eminim orada bir yerde söz ettiğin iç güzelliğe önem veren birileri de vardır, varsa iyi olur, zira güzelliğim için yanıma yanaşan insanlara hep engel koyuyorum, benim istediğim de bu değil. Bu yüzden narsizm diyorum.
Sevgiler.

göçmenoğlu
21.06.2013, 15:33
Tükenmeye yüztutmuş umudumun ardısıra takılıp Sana geliyorum.... Mey'us kelamları yaren eyleyip gecelere Sonu meçhul bir masal yazıyorum Bitişim vuslat kalemleriyle derman bulsun diliyorum.... Firak çöllerinde susumış cümlelerimi Bir damla gözyaşımla suluyorum.... Yanlız gözlerine benzeyen yıldızlar yansıyor hayal perdeme Nereye koysam yakışmıyor işte... Senin adına yakıştığı kadar bu aşkın ünlemleri! Tarifi mümkün olmayan bir sevdaya takıldı Hercai ruhumda sefere çıkan seyyah duygular Feryadımı henüz aşka düşmemiş mecnunlar duydular.... Solgun düşen ateş böcekleri; Yüreğimde yanan ateşle derman buldular birtanem.....

AJA
21.06.2013, 20:18
Bazen çok istediğiniz ve yıllardır beklediğiniz bir şey için büyük risk almak gerekiyor ,aldım gitti ! :)

hazaR
21.06.2013, 23:11
Hani bazı çocuklar tam dayaklıktır..(:

amyle
21.06.2013, 23:33
Şiddete hayır.

hazaR
21.06.2013, 23:40
Zamanında şiddet çözüm olabilirdi.

göçmenoğlu
22.06.2013, 12:28
Uzayan yollarımın sonunda bekliyormusun beni? Bu sevda vurgununun gıyabında da açıyormusun semaya Mazlumlar adına dua ettiğin ellerini.... Önceleri yüreğimi tercüman kılıyordum sevdana Ve işte şimdi..... Kalemimden medet diliyorum ilk defa Kimbilir... Kimbilir belkide son defa... Pencereme konan güvercinlerle hasbihal ediyorum.... Onlar gidiyor.... Ben hasretinle başbaşa kalıyorum... Sana gelip sevdamı fısıldıyorlarmış Aslında çok iyi biliyorum... Gönül penceremden her gece seni izliyorum....!

özözöz
22.06.2013, 12:45
Yeniden doğuyorum. Ceninden değil bu kez. Kendimden.

AJA
22.06.2013, 17:16
Tabirim caiz değil numunem yok, sende kalsın aslım.
Müstakil bir masaldı ,bitti işte.....Yine sen bırak beni, unut gittiğin yerde...Kim kaldı ki ? Çok büyüdüm sayende..

Bulut_atlası
22.06.2013, 23:15
Aşk kalplerin cenaze törenidir..

N_efertiti
23.06.2013, 13:58
Kimse beni görmese, duymasa... İnsanlar beni yaşamıyor farzetse...
Çok mu zor yok olmak, hiç olmak...
'Sıkıldım, bunaldım tafralardan' diye bağırasım var...
Susuyorum, hayatımla ilgili yorum yapma hakları olduğunu sanıyorlar. Bağırıyorum, bu kendini ne sanıyor diyorlar.
Siz ne sanıyorsunuz asıl kendinizi. Herkes, her şey hakkında yorum yapma, fikir yürütme hakkını kim veriyor size?
Yeterlerim birikti... İsyan oldu... Susuyorum, fırtınaya hazırlık susuşum...

dexter
23.06.2013, 22:04
"Önemli olan gerçeği ele geçirmek değil, takip etmektir."

Elio Vittorini.

göçmenoğlu
24.06.2013, 16:04
Ne kir Ne de toz Yıllar birikmiş paçalarımda... Sıralı dağlar ardına koşturduğum senli düşler düşünceler vardı ceplerimde... Her sana ulaşma isteği içimde belirdiğinde ellerime alır serperdim yüzünü yeryüzünün dört bir yanına... Her taraf senin düşlerinle dolardı her düşünce sana varırdı... Yollar sana çıkar gözler sana bakar birikmiş yıllar bir sana söz geçiremezdi... Yıllanmış şarap gibiydin gönül mahzenimde... Kimse bulamasın diye arar gibi yapardım seni... Halbuki ne kadar yakınımdaydın bir nefes üfleyişi kadar... Üç noktalı cümleler biriktirirdim senin için... Konulan her noktaya bir ömür biçerdim ömrünün uzun olmasını dilerdim... Ağırlığın omuzlarımdan başlar ayak parmak uçlarıma kadar inerdi... Bükülürdü belim susardı dilim konuşamazdım sana karşı... Konuşabilseydim eğer yine "Seni Seviyorum" derdim... Hiç bir engel yoktu benim çağlayan ırmağımın önünde... Bir can borcum vardı o da Tanrıya aitti... ... Bir masalın hiç kaybetmeyen kahramanı gibi hissederdim senleyken... Oysa bir kukla tiyatrosunda ipleri başkasının ellerinde olan oyuncakmışım... -Sola fazla çekme ipi orada yüreğim var!...

AJA
24.06.2013, 22:11
Hayat yalnız gerçekten saçma ..:willy_nilly:

madman
24.06.2013, 22:14
Bir hayalin kendini gerçek sanması, sanan hayalin sanıldığını ve sanılanın aksine sanmanın kendini gerçekleştirmenin bir savı olduğunu ortaya koymaz...

janet
25.06.2013, 11:36
Öğrendikçe daha cahil hissediyorum.. Beynimin kapasitesinin %100 kullanabilmek isterdim..

Expendables
25.06.2013, 11:42
Geç saatte uyanmayı hiç sevmiyorum günün verimliliği azılıyor ve yarısı boşa geçmiş oluyor...

AJA
25.06.2013, 15:12
Nakkaş gibi işle sevgiyi ,yaklaş yakala içte sevgiyi ,salıver gitsin kargaların peşine bir parça peynire tav olan tilkiyiiiiiiii :)

hazaR
25.06.2013, 16:58
Sanki Kerim abiyi gördüm İstanbul'da.Acaba o muydu ?

Ane_Majnon_Al_Husein
25.06.2013, 17:31
Bu dünya tanrının bize sunduğu 8 ci cennetidir ve mucizelerle doludur sadece anlamak ve şükretmek lazım..

H€RA
25.06.2013, 17:57
Çok sevgili müdiremize ithafen; yurda öyle zarar verilmez. Nasıl zarar verileceğini ben sana bizzat 2 ay sonra göstereceğim, bizden aldığın o kadar paranın karşılığında, 40 bin defa yıl içinde şu interneti hızlandır, film izleyemiyoruz dediğimizde "tamam aşkım hallederiz." diyordun, şimdi senin o işi bilmeyen vasıfsın elemanların halletsin bakalım sistemin hacklendiğinde. Bu kodu yazmam haftaları alsada, tüm sistemin bozulduğunda ve senin cebinden bu konuda yüklü bi para çıktığında çok mutlu olacak eski öğrencin, seni sevgiyle(!) anacak... :) İşte bunun için beklemeye değer 2 ay :) .

hazaR
25.06.2013, 18:14
Çok sevgili müdiremize ithafen; yurda öyle zarar verilmez. Nasıl zarar verileceğini ben sana bizzat 2 ay sonra göstereceğim, bizden aldığın o kadar paranın karşılığında, 40 bin defa yıl içinde şu interneti hızlandır, film izleyemiyoruz dediğimizde "tamam aşkım hallederiz." diyordun, şimdi senin o işi bilmeyen vasıfsın elemanların halletsin bakalım sistemin hacklendiğinde. Bu kodu yazmam haftaları alsada, tüm sistemin bozulduğunda ve senin cebinden bu konuda yüklü bi para çıktığında çok mutlu olacak eski öğrencin, seni sevgiyle(!) anacak... :) İşte bunun için beklemeye değer 2 ay :) .

Allah düşmanıma vermesin sizi.:D

göçmenoğlu
25.06.2013, 18:44
Anlatamadıysam sözlerimle sana bu aşkı bu kalbi al yanına o anlatsın sana
yazarken ben ağladım okurkende sen ağla!!! Hiç sözlerimi dolandırmayacağım Romantik kelimelerim yağmur damlasından ince düşüncelerim tükendi artık İçimden geldiği gibi yazacağım En net kelimelerle en süssüz harflerimle en ağır duygularımı anlatacağım

Sözlerimin gözlerinin derinliğinde kaybolduğu yerdeyim Duygularımın boğazıma düğümlendiği noktadayım
Çıkartıp kalbimi koyacağım masaya Al diyeceğim al ve git Ellerimle sökeceğim kalbimi bedenimden kanlar damlarken masaya al diyeceğim Eğer gidiyorsan bir yere bu kalbi de al öyle git
Zaten aldın tüm kalbimi beynimi hücrelerimi kendine aşık ettin şimdi gideceksen bu kalbi bu et parçasını da al öyle git Sensiz yaşabilirsem kalpsiz de yaşayabilirim

Tek bir söz söyleme artık gitmek geçiyorsa aklından masadan kanları damlayan bu kalbi de al öyle git Anlatamadıysam sözlerimle sana bu aşkı bu kalbi al yanına o anlatsın sana
Susturabileceksen içindeki sesi kırılmayacaksa kolun kanadın kopmayacaksa papatyadan yaprakların al bu kalbi de öyle git Senin için döktüğüm yıldız tozlarının sana aşık ruhumun yazdığım tüm yazıların kaynağı bu kalbimdi onu da yanında götür ve öyle git

Al bu kalbi git gülüm gidebileceğin kadar uzağa yazarken ben ağladım okurken de sen ağla…

AJA
25.06.2013, 19:30
Gel seninle bir kez daha ağlayalım. Yaşanmışlara, yaşanmamışlara, bir de hiç yaşanmayacaklara..

albus
25.06.2013, 21:04
Sanki Kerim abiyi gördüm İstanbul'da.Acaba o muydu ?
Astral seyehat yapıyordur :D ya da onun gibi bişey :D

Bulut_atlası
25.06.2013, 21:11
Bunu seviyorum işte:)

Expendables
25.06.2013, 21:12
off şimdi kim gidecek markete :D

treworax
26.06.2013, 03:13
Kocaman bir ateş yakacağız ; Bankalardan,fabrikalardan,hapishanelerden,anayasal ardan,bayraklardan,üniformalardan.Ve herkes kendi cüzdanını da bu ateşin içine atacak,,,

özözöz
26.06.2013, 12:02
Hayatın %70 i çalışmak. Sevmediğin bir iş yapıyorsan boşu boşuna yaşanmış bir hayat kalıyor avuçlarında. Neyse ki geç değil. Umarım değildir.

Ane_Majnon_Al_Husein
26.06.2013, 12:18
Hala nefesimiz gidip geliyorsa geç diil,hala umut var.

treworax
26.06.2013, 14:11
Başka insanların ellerini,ayaklarını kesenlere "CANİ" diyorsunuz.Peki ya beyni yok edenlere ne demeli ?
Johann Most

rumuz
26.06.2013, 16:55
aşkım bir martı , süzülüyor kalbimin dehlizlerine...

hazaR
26.06.2013, 18:47
Ben özlemek çok.

Tai Chi Chuan
27.06.2013, 15:41
"Seni seviyorum" dan daha özel bir cümle de var: "Sana güveniyorum"..

albus
27.06.2013, 22:38
evet,en kısa zamanda

janet
27.06.2013, 23:29
Bu 1001'inci mesajım. Kendimi Şehrazat gibi hissettim. :D

Daryana
27.06.2013, 23:45
Çocukluktan beri tanıdığım ama kendisini hiç sevmediğim hatta nefret ettiğim kişiye, her ne olduysa 1 ay önce bir anda onu rüyamda gördükten sonra aşık oldum. Onu yolda görsem karşılaşmamak için yolumu değiştirecek kadar nefret ediyordum. Aynı mahallede senelerce oturduk ve sokağa oynamaya çıktığımda her gün bana eziyet ederdi resmen. Böyle berbat bir insanı nasıl olduda bir anda sevdim hala bilmiyorum. Bunu normal göremiyorum çünkü hayatımda ondan nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmemiştim. Sadece 1 kez rüyamda kendimi onunla el ele tutuşurken gördüm ve bir anda deliler gibi aşık oldum.

treworax
28.06.2013, 01:48
Önce siz ateş edin mösyö burjuvazi,,,

bayanpipo
28.06.2013, 09:33
Öptüğünde, kanayan bir dudak kalır geriye benden... Canla başla onarmaya çalışırsın sonra yıprattıklarını.. Biliyorum; eğer ki bir iz kalırsa,, delil olurdu ayak bileklerine kadar inen...

hazaR
28.06.2013, 12:16
Kitap yazmak istiyorum.

N_efertiti
28.06.2013, 12:18
Ben ANNE DUASI ile korunuyorum. Gereksiz üç beş insanın kötülükleri vızzz gelir, geldiği gibi gider ;)

janet
28.06.2013, 12:50
Çoğu insan "rakip" ve "düşman" aynı şey olduğunu düşünür. Oysa ki akıllı rakip seni geliştirir, düşman zarar verir..

@Y$e
28.06.2013, 12:51
Ehliyet sınavı yarın olmasına rağmen daha kitabın kapağını açmadım.
Aferin bana.

hazaR
28.06.2013, 12:57
Patronumdan gizli gizlimabet'e girmek de çok aşırı gizli bir zevkli.

vivalavida
28.06.2013, 15:25
Bekleyişim can sıkıntısından, başka bir anlamı yok ki...! :)

sun shine
28.06.2013, 22:30
Lanet diye bir şey varsa, Ocak ayından beri peşimi bırakmıyor...

AJA
28.06.2013, 22:58
Bir sen kaldın aklımda,bir de yıldızlar gözlerinde..

N_efertiti
28.06.2013, 23:08
Susuyorum bencil diyorlar, konuşuyorum kendini beğenmiş...
Seviyorum yanlış anlıyorlar, sevmiyorum ukala diyorlar...
Bana yaşamı zindan ediyorlar...

AJA
29.06.2013, 20:14
Sen bir canım dersin , benim kalbim göğüs kafesime sığmaz...

vivalavida
29.06.2013, 23:16
Mavi ve yeşil olsun; bir de sımsıcak, yakan bir güneş... Huzurdan kaçılabilir mi hiç? :)

AJA
29.06.2013, 23:40
Tüm sınırları seninle unutsam ? Yürüdüğüm tüm yolları yarıda senin için bıraksam ve sadece sessiz karanlğımda hatırlasam kadın olduğumu ?

hazaR
30.06.2013, 00:36
Merhaba baba ben oğlun.

sun shine
30.06.2013, 00:46
Kalbim... sanki...

Lyusifer
30.06.2013, 11:26
Yalnızca tuneli görüyorsan pessimist'sin,tuneli ve sonundakı ışığı göruyorsan optimist'sin,tuneli sonundakı ışığı ve arkasındakı trenide görüyorsan realist'sin..lucifer

AJA
30.06.2013, 13:45
Bugün Akdeniz de rüzgar sadece benim için esiyor :)

hazaR
30.06.2013, 13:51
Bir seni çok sevdim
Bir de...

kabalakk
30.06.2013, 14:28
hayat bir aşk ben telaş sakiz cignede aksam pes atalim komsumun duvari grip olmusum

Her sey madem serbest :)

AJA
30.06.2013, 14:51
Gezginci ruhumuz bir gün biterse ,korkmadan döneriz gururluyuz ,eksilirse ağlayanlar çevremizden ,ya gerçeği söyleriz ya da nasıl istersen ?
Ne güzel şeysin sen Hep yaşın 19..

Expendables
30.06.2013, 15:11
Hiçbi neden yokken
Yada biz bilmezken
Tepemiz atmış ve konuşmuşuzdur
Onca neden varken
Ve tam sırası gelmişken
Hiçbirşey yapmamış ve susmuşuzdur
Aynı anda aynı sessiz geceye doğru
İçim sıkılıyor demişizdir
Aynı sabaha uyanırken kimbilir
Aynı düşü görmüşüzdür
Olamaz mı?forumdas Olabilir
Onca yıl sen burada
Onca yıl ben burada
Yollarımız hiç kesişmemiş
Bu Eylül akşamı dışında
Belki benim kağıt param
Bir şekilde döne dolaşa
Senin cebine girmiştir
Belki aynı posta kutusuna
Değişik zamanlardada olsa
Birkaç mektup atmışızdır
Ayın karpuz dilimi gibi batışını
İzlemişizdir f orumdas deniz kıyısında
Aynı köşeye oturmuşuzdur köhnede
Belkide birkaç gün arayla
Olamaz mı? Olabilir
Onca yıl sen burada
Onca yıl ben burada
Bu Eylül akşamı dışında
bostancı dolmuş kuyruğunda
Sen başta ben en sonda
Öylece beklemişizdir
SAbah 7.30 vapuruna
sen koşa koşa yetişirken
Ben yürüdüğümden kaçırmışımdır
Aynı anda başka insanlara
Seni Seviyorum demişizdir
Mutlak güven duygusuyla başımızı
Başka omuzlara dayamışızdır
Olamaz mı? Olabilir
Onca yıl sen burada
Onca yıl ben burada
Bu Eylül akşamı dışında

Daryana
30.06.2013, 18:36
bu gün içimde özel bir his var. doğadan herhangi bir şeyi istersem yüzde yüz olacakmış gibi hissediyorum. bunu hissetmeme rağmen herhangi bişey istemedim hala çünkü aklıma gelmiyor :D birde dün pc şarjını takıyorken, prize baktığımda elektrik akışını görür gibi oldum. fişi takmadım izlemeye başladım. 1 - 2 dakika sonra dream tv'de lady gaga çıktı ona bakayım derken dikkatim dağıldı :D prize geri baktığımda ise bir daha elektrik akışını göremedim :D

hazaR
30.06.2013, 20:17
Evet bugün örümcek ağı misali iplerden yapılmış o tırmanma direğinin en tepesine ''abi yaağ sallama'' sesleri içerisinde çıktım.:D Biraz da salladım minikleri...
Aslında çok :D hihih

AJA
30.06.2013, 23:58
Denizin en kenarında dalga sesleri ve bir dostumla oturdum tuz kokusunu içime çektim en derininden.Bir bardak .... eşlik etti sonra aklıma fikrime varlığıma yokluğuma.Evime geldim yavaş yavaş ve balkona çıktım.Genç düzgün giyinmiş bir kadın kolunda çantası,gecenin bu saatinde sokagın ortasında bağırıyordu ; ''bırakın l*n beni artık yeter,yarın sabah sizi ilk mahkeme bekliyor Ankarada ş...ler. Yeter bu ne ? yok bacaklarıma birşeyler yapıyorlar yok bedenimi uyuşturuyorlar .... dedi.
Kadına herkes bakakaldı çünki kadının etradında hiç kimse yoktu.

Alın bize hayat..Ne diyeceği şaşırdım ne düşüneceğimi..Tüm gecenin huzuru eriyip gidiverdi kadının hali karşısında....

ermanakca
01.07.2013, 01:24
Sigarayı bıraktım! ama şu üst komşumun kafasını duvara sürterek çıkaracağım kıvılcımlarla yakacağım bir sigara ilaç gelir şu an (hayır amaç sigara değil üst komşunun kafasını sürtmenin verdiği hazzı yaşamak )

Tai Chi Chuan
01.07.2013, 11:46
Doğanın sessiz ve önemsiz bir parçası olma niteliğini kazan,onun büyüsüne sahip olmuş olur. :)

bayanpipo
01.07.2013, 11:57
Homofobik bir arkadaşım telefonunu çıkarıp bir kadın fotoğrafı gösteriyor..
- Hatırlıyorsun dimi Eylül'ü...?
Kafa sesim kendime cevap veriyor ona değil.. "Bir gün bile çıkarmadın ki aklından.. Şimdi bu soruya nasıl cevap verilir ki.. Hatırlamak için unutmak gerek mi? Hiç unutmadığım için hep hatırlanmış mı olmuş sevgili??
-Elbette hatırlıyorum- diye cevaplıyorum onu..
-Çok ahlaklı bir kızdı.. Herkesleri sevmeyi nasıl başarırdı..
Kafa sesim, metal bir cismin beyin çeperimi yarıp geçmesiyle şoka giriyor ve aynı sözcüğe savaş açıyor.. "ahlak--ahlak--ahlak..."
-Kime göre ki bu ahlak..? Ben ahlaksızım :) diyorum tebessümle.. 5 vakit sevişen bir ahlaksız.. Çırılçıplak sevgilinin otağında uyuduğunda ahlak mı düşündün sen? Ahlak ne demek, kimdir bu ahlaklı ve ahlaksızlar, baban seni yapmayı nasıl öğrendi??
--------------------
Gerilip düşüyor dimağım avuçlarıma.. Telefondan bana bakan gülüşüne çarpıyor gözüm.. Ne güzel bir lisanla bakıyorsun gözlerime.. Şimdi içinde AHLAK barındırmayan mazimizi yazmak istiyor kalemim.. Ama gülüşün kadar güzel bir sözcük yazmamışlar ki lugata.. Hiç bilmemişler ki ahlak sandıkları duvarların ardında var etmişiz ikimizi...

İki yaramaz kadındık biz.. Sen ölmeyi seçtin ansızın,, ben hala işgencedeyim...

hazaR
01.07.2013, 12:00
Adam celladına gülümsüyor gerisini sen düşün.

N_efertiti
01.07.2013, 13:08
Sus kadın, çıkarma içindeki garip sesleri...
Sus kadın, anlamazlar seni...
Yargılar, yaralar, deşer, intikam alırlar senin fütursuzca sarfettiklerinden...
Sus kadın, aldatıldığında, dehşete kapıldığında, yarım yamalak kaldığında...
Susmak için doğmadın kadın biliyorum ama sen yine de sus edepsizliklere, gerçek dışılıklara, vicdansızlıklara, vahşete, dehşete...
Sus ve izle...

bayanpipo
01.07.2013, 14:24
Gidiyordun ve ağır bir atak geçiriyordu zaman... İnsanlar buna ayrılık diyor.. Ben ölüm!! Ve tenimde bıraktığın izleri seviyordum önceleri,, sonraları onları çıkarmak için saatlerce duş aldım.. Evin çeşitli yerlerinde bıraktığın yarım bırakılmış içecek bardaklarını mutfağa taşırken seni yolculadığımı farkettim.. Sen gittin ya ben güpegündüz yalnızlığın sarhoşluğuyla tavaf ettim senli sokakları ve sadece bu yüzden sövüyordu bana ayyaşlar..

-----------

Balık tutmaya gittiğimizde balığı öldürdük diye saatlerce ağlamıştım.. Çünkü ben ilk defa bir ölü görüyordum.. Ağlamam dursun diye balığa suni teneffüs yaptığını ve yalancıktan onu kıvrandırıp canlandı diye denize attığını unutmuyorum örneğin.. Sonra, "ormanda çimlerin üzerinde sevişelim bir gün" dedim diye tüm odaya ağaçlar ve yerlere çimenler attığını, nevresimlerin üzerine çimler yapıp "bak istedin diye çimlerle örttüm üstünü" diye bana harikalar yaratıp bir haftamı temizlik ve tadilatla geçirttiğini de unutmadım..

ve işte sen sonra gidiyordun ve ağır bir atak geçiriyordu zaman...