Benden Birkaç Formül

logii

Kayıtlı Üye
Aşk büyüsü
En etkili aşk büyüsü nasıl yapılır ;
En etkili aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilen aşk büyüsü,sarmısak büyüsü olarak tanınır.Sarmısak büyüsü aşk büyüleri içnde en etkili ve kesin sonuç verenlerden olarak yer almışsa da bu aşk büyüsünü çok az kişi bilir.
Aşk büyüsü olan sarmısak büyüsünü yapmak için en ideal saat sabah güneşin doğmasına on,on beş dakika kala olan saattir.İşleme başlamadan önce keskin kokulu bir tütsü yakmakta fayda vardır.Bu aşk büyüsüne başlarken önce taze bir diş sarmısak alınarak uç kısmı bir bıçak ile biraz sivri hale getirilir temiz bir kağıt alınır.Kağıt yağlı cinsten olmamalıdır.Kağıdın emici özelliği olmalıdır.Günümüz koşullarında bir dosya kağıdı bu iş için uygun olacaktır.
Kağıdın üzerine önce sarmısağın uç kısmıyla büyükçe bir daire çizilir,bu dairenin içine aşık olması arzu edilen kişinin anne adı ile o kişinin adı yazılır şöyle yazmak gerekir;Falanca kızı veya falanca oğlu falan benim aşkımla yansın,tutuşsun.
Büyükçe okunaklı bir şekilde böyleyazdıktan sonra bu kağıt madeni bir tepsi veya tencere içerisinde yakılır.Yanan kağıdın külleri iyice karıştırılıp toz haline getirilir.Bu küller arzulanan kişinin evinin kapı eşiğine,paspası üzerine,kapı kolu üzerine dökülür ve sürülür.Şayet aşık olması istenen kişiyle görüşme imkanı varsa mesela o kişiye yiyecek içecek bir şey ikram edilirken bu külden parmağın ucuyla hafifce bardağın veya tabağın altına sürülür.Tokalaşırkende elde belli olmayacak şekide kül olması faydalıdır bu yöntemler sarmısakla yapılan aşk büyüsünün daha çabuk etki yapmasını sağlar.
Eskilerin dediğine göre sadece kağıda yazılıp yanması ve bu küllerin arzu edilen kişinin oturduğu sokağa serpilmesi dahi büyünün tutmasına yetermiş.

.........................................................................................................
Su Büyüsü
Genellikle suyla sembolize edilen duygular,büyünün işe yaramasınnda önemli rol alır
bir büyünün basarılı olması için;büyü yapanın duygularının yeterince acık olması gerekir.yani büyü yaparken,gerceklesmesini istediginiz sonuca dikkatinizi güclü sekilde yogunlastıramıyorsanız,büyü basarısız olabilir.eskiden beri duygularla baglantılı olan su,size en derin duygularınızla baglanmanız için yol acar.böylece ulasmak istediginiz büyünün gücüne acık olabilirsiniz.kovada veya dogal cevrede suya bakarken,duygularınızı yüzeye cıkartabilirsiniz.böylece,büyünüzü güçlendirip zenginlestirebilirsiniz.

ihtiyacımız olan malzemeler
yesil veya mavi örtü
seffaf cam kase
dogal su,(bir ırmaktan alınmıs veya yagmur suyu veya deniz suyu olabilir)
pusula
bazı cicek yaprakları
bir masanın üstüne,yesil veya mavi örtüyü serin.ortasına cam kaseyi koyun.kasenin içine biraz su koyun.iki parmagınızı suya batırın ve vücudunuzun ne cok su içerdiginin farkına varın.ıslak parmaklarınızla,alnınıza dokunun.sonra bir kac damla kuzey,güney,dogu,batı yönüne serpin.suya,biraz cicek yapragı atın ve onları yüzerken izleyin.pozitif düsündügünüz bir seyi aklınıza getirin ve ona odaklanın,mesela ailenize olan sevginiz.bu duyguların tam gücüne odaklanın eger bunlar sizi aglatırsa endiselenmeyin,bu cok normaldir.ve sonra su sözleri söyleyin
`kalbimdeki sevgiden dünyaya sevgi yolluyorum`
bu kelimeleri söyledikten sonra cok rahatlayacaksınız.sonra suyu dısarı alın ve topraga dökün.
büyü yaparken,gerceklesmesini istediginiz sonuca dikkatinizi güclü sekilde yogunlastıramıyorsanız,büyü basarısız olabilir.eskiden beri duygularla baglantılı olan su,size en derin duygularınızla baglanmanız için yol acar.
Büyü yaparken netlige ulastıramadıgınız duygularınızı apacık sekilde ortaya koymak için su büyüsü yapılıyor.
vede yapılan büyünün sonucunda kendinizi rahat hissetmeniz için.
........................................................................................................
Geleneksel Büyüler

Geleneksel Çiçek Sihri:
Venüs’ün kendine özgü çiçeği ‘’gül’’dür. Gül sihirsel ve sevgiyle ilgili bir çiçek olması nedeniyle geleneksel aşk büyülerinin vazgeçilmez bir parçasını oluşturur.

Çingenelere özgü şöyle bir inanç vardır:
Eğer hamile bir kadın, karnındaki çocuğun cinsiyetini öğrenmek istiyorsa, kırmızı ve beyaz güllerin birbirine yakın yerlerde büyüdüğü bir bahçeyi ziyaret etmesi gerekir. Ve daha sonra da çalılıkların çevresinde saat yönünde tam on bir tane tur atmalıdır. Hem de gözleri kapalı bir halde… sonra da hamile kadın bu gül bahçesinin içine adım atmalı ve gözleri hala kapalıyken bu güllerin içinden 1 tanesini koparmalıdır. Çocuğun cinsiyeti; kadının kopardığı gül beyaz olursa kız, kırmızı olursa erkek olacaktır…

Kötü duyguları uzaklaştırmak için:
Birer tane fındık ağacı, meşe ağacı, karaağaç ve ince söğüt dalını alın. Bunlardan her birini bir ateşin dumanında tutun ve bu işlemi 7 kez tekrarlarken aşağıdaki dörtlüğü söylemeye başlayın;
Dönücü döndürülmüş olsun
Yakıcı yakılmış olsun
Bu tahtanın içinden
Sadece iyi olanlar gelsin
Her bir dalın üzerine teker teker tükürün; onu 3parçaya bölün sonrada bu parçaların hepsini birden ateşin içine atın. Ateşin körelmesiyle birlikte olumsuz duyguların sizin üzerinizdeki etkileri de azalamaya başlayacaktır

İyi şansı tetikleyebilmek için:
Elinize eşit parçaya bölünmüş bir kül ağacı alın ve aşağıdaki iki mısrayı söylemeye başlayın;
Ben külü bile kopartabilirim
Böylece kendime iyi talihe rastlama şansı tanımış olurum
........
Resim Büyüsü
Yine bir mumdan bebek hazırla ve yine kurbanın adını bebeğe koy.Ekleyeceğin özel eşyalar büyüyü daha da sağlam kılar. Devam etmeden önce çok öfkeli olmak gerekir ve bu öfkei bebeğe yansıtmalı. Odundan bir şiş yapılır ve tüm öfkeyle bebeğe geçirilir. Bunu şimdi tıpkı kızartırmış gibi ateşin üzerinde gezdirilir. Ve formül tersden okunur : " angelus satans, respice servuum tuum". Bebek ateşin üzerinde gezdiği sürece kurban büyük korku içindedir. Eğer bebek fazla ateşin üzerinde gezdirilirse kurban yakında ölecektir.

Lanet Gönderme
Birini lanetlemenin yollarından birisi "Cadılar Kolyesi" uygulamasıdır. Bunun için bir ip al ve ipe düğüm at. Konsantre olup her attığın düğümde kurbanın başına gelecek laneti gözlerin önüne getir ve formülü her düğümde oku : "Yalvarıyorum sana "SATAN" bu laneti duy ! Bana, .............( kurbanın adı ) ' nın laneti için güç ver, seni lanetliyorum, seni yok ediyorum ................. ( kurbanın adı ).Hayatını lanetliyorum senliğini yok ediyorum. "SATAN" gücü ile seni ve varlığını lanetliyorum ve seni en derin cehenneme esir ediyorum! Korkunç acıların içine düş. "SATAN" dinle beni, dünya onu boğsun çünkü güçleri bende.Ates ona işkence yapsın çünkü büyüsü bende. Ve ne hava ona acısın, nede su onu serinletsin sadece dayanılmaz acı. Lanetimin gücü sonsuza kadar üstünde olsun ve tanrı onu ne duysun nede yardım etsin. Lant peşinde olsun sonsuza kadar.
En iyisi "Cadılar Kolyesi" ni kurbanın yakınında bir yerde saklamakSihirli Sopa
Sihirli sopa sihir nefisi temsil eder, kılıç ise nefisi iter ve savunmak için kullanılır, sihirli sopa bunu kendisine çeker. Bu yüzden Sihirli sopayı ruh, hayalet veya şeyatn çağırmada kullanılır. Sihirli sopa 2cm kalınlığından ve 50 cm uzunluğundan bir daldan ( fındık )yapılır. Bunun icinden bir tünel açılır ( sopayı yarmadan ). Bakır tel içinden geçirilir. 7 gün bu sopa üzerinde ayin yapılır.İlk gün yeni ay olmalıdır. Hergün konsantre olup bu sopanın her material ve elementin üstünde olduğu gerçeği gözönüne getirilir. Sihirli sopayı çok dikkatli kullanmalı ve kesinlikle başkası tarafından ellenmemeli yoksa bütün gücünü kayıp eder.

Kılıç
Kılıç havaya aittir.Hedef değiştirtmek için kullanılır. Kılıçta uygun uzunluğa dikkat edilmelidir. Kılıcın ucu yere değidiğinde eller seviyesine gelmelidir. Kılıcın kabzesi herhangi iletken olmayan bir maddeden olabilir. İletken olmaması çok önemlidir.

Kullanılan Diğer Araç Gereç
Aşağıdaki Araç Gereçler Yeni ve kullanılmamış olmalıdır.
Şamdan ve Mum : Element Ateş
Kurukafa veya Toprak : Element Toprak
Eğer bir kurukafa bulabilirsen bunu güçlendirmek için Mezar Toprağı eklersin. Toprak baş tarafından alınmalı.
Dumanlar ve Harzlar : Element Hava
Dumanlar :
Weihrauch : Güneş
Mhyrrhe : Ay
Storax : Satürn
Sandel : Venüs
Su Bardağı veya Kristalküre : Element Su
Su bardağın büyük olmasına dikkat edin, tehlikeli ayinlerde kullanılır. Geri tepen büyüleri ve negativ enerjiyi kendinden uzak tutmak amacı taşır.

Alıntı::

origanum

Yönetici
Nereden aldığınızı tam olarak belirtin, ayrıca bazı tarifler sitede zaten mevcuttur.

astarr

Kayıtlı Üye
tersden okunur : " angelus satans, respice servuum tuum". Bebek ateşin üzerinde gezdiği sürece kurban.......

Burda "satan" diyo !!!

Pocahontas

Kayıtlı Üye
tersden okunur : " angelus satans, respice servuum tuum". Bebek ateşin üzerinde gezdiği sürece kurban.......

Burda "satan" diyo !!!

Ee sorun nedir? Size ters geliyorsa yapmazsınız olur biter.
Birçok konu var kişinin inancına, düşüncesine göre değişen.

astarr

Kayıtlı Üye
Sorun yok! .....sadece sesli düşündüm ;)

denizm_34

Banlı Kullanıcı
pocahontas'a katılıyorum bende ! arkadaşlar bu sadece paylaşım sitesidir hatırlatırım burda okuduklarınızı denemeniz zorunlu deyildir ... istege baglıdır burada kimse kimseye zorla uygulatmıyor bu paylaşımları !

kendiyas

Kayıtlı Üye
aranızda büyü hakkında bilgisi çok olan varmı:Angel_anim:

darkkanqel

Kayıtlı Üye
tersten okunur derken kelimeler sondan başa doğrumu okunxak yoksa her harfmi tam anlıyamadım