sahmeran

kemtamin6593

Kayıtlı Üye
ben burdan yine bir uyarida bulunmak istiyorum daha once bahsi gecti mi bilmiyorum. sahmeran duasi okunurken sahmeran askina diye bir ifade kullanmayiniz. bu ifadenin kullanildigi baska bir sahmeran duasi vardir. bu duada adi sahmeran olan bir uc harfliden yardim istenilmektedir. bahsettigim gercek sahmeran duasi tehlikelidir agirdir bulursaniz bile hemen yok edin derim kaynagi yok uygulayan birisini taniyorum benim arkadasimin arkadasinin kuzeninin yasadigi olay var. buna dayanarak bunlari yazdim bilginize sunulur.

nadya

Kayıtlı Üye
lütfen kaynak belirtin.ben bu duayı çok okudum hiçbir kötü zararını görmedim aksine çokta faydasını gördüm.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Zaten diğer bir şahmeran duası diyor.Herhalde sizin okuduğunuz hepimizin bildiği içinde Allah'ın isimlerinin geçtiği Şahmeran duasıdır.

onelya

Kayıtlı Üye
Okumamızın sakıncalı olduğu duayı kaynak belirterek buraya yazabilirmisin?

kemtamin6593

Kayıtlı Üye
kaynak belırtemeyeceğim dediğim gibi bir arkadaşımın başından geçen olaya dayanarak söyledim ben bunu bır hoca ya sordurdum o da oyle demiş zaten bahsettiğim şahmeran duası farklı benim anlatmak istedigim,Allah ın ısımlerıyle dua edılırken sahmeran aşkına dıye bir ifade yanlıştır :Angel_anim:

kemtamin6593

Kayıtlı Üye
duayı yazamam çünkü dediğim gibi çok tehlikelidir sizde bulursanız hemen yok edin derim

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben bu dayı okumaya başladım sanırım 4 gün oldu şahmeran aşkına dedm bugün başımdan garip olaylar geçdi uyuyamıyorum zihnimi boşaltamadım. haaa diye garip sesler işitiyorum yalnız kaldığımda yada sola doğru yattığımda uyutmuyor beni..

Warcraft

Banlı Kullanıcı

hocam yalnız kaldığım zaman uykuya daldığımda kulağıma fısıltılar duyuyorum aslında duayı okurken ilkinde demedim şahmeranın aşkına diye 2cide dedim 7 kez okudum bununla 4 gün oldu
ilk defa 4 gün dedim şahmeranın aşkına diye..

Pantea

Kayıtlı Üye
hocam yalnız kaldığım zaman uykuya daldığımda kulağıma fısıltılar duyuyorum aslında duayı okurken ilkinde demedim şahmeranın aşkına diye 2cide dedim 7 kez okudum bununla 4 gün oldu
ilk defa 4 gün dedim şahmeranın aşkına diye..

Sevgili Warcraft bu tur uygulamalari yaparken insan ister istemez etkileniyor ki bu duanin okunmasi ve besmele ile degilde sahmeran askina denilmesi zaten bir cok kiside Allah'dan baska bir seyin adina dua okumaya basladigi icin korku ve gunah duygusu yaratiyor sanirim bu sizide etkiliyor ve bir takim seyler duydugunuzu dusunuyorsunuz ayrica tibbi acidan da sol tarafa yatmak kalbe baski uyguladigi duzgun calismasina engel oldugu ve beyne yeterli kan pompalanmadigi dolayisiyla yeterli oksijeninde ulasmasina engel oldugu icin tavsiye edilmemekde . Yeterli kan ve oksijen ulasmadiginda beyn fonksiyonlarimizda ve ona bagli isleyen sinir sistemimizde de yan etkileri gorulur buda bir takim halusunasyonlar yasamanizi aciklar.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Sevgili Warcraft bu tur uygulamalari yaparken insan ister istemez etkileniyor ki bu duanin okunmasi ve besmele ile degilde sahmeran askina denilmesi zaten bir cok kiside Allah'dan baska bir seyin adina dua okumaya basladigi icin korku ve gunah duygusu yaratiyor sanirim bu sizide etkiliyor ve bir takim seyler duydugunuzu dusunuyorsunuz ayrica tibbi acidan da sol tarafa yatmak kalbe baski uyguladigi duzgun calismasina engel oldugu ve beyne yeterli kan pompalanmadigi dolayisiyla yeterli oksijeninde ulasmasina engel oldugu icin tavsiye edilmemekde . Yeterli kan ve oksijen ulasmadiginda beyn fonksiyonlarimizda ve ona bagli isleyen sinir sistemimizde de yan etkileri gorulur buda bir takim halusunasyonlar yasamanizi aciklar.

Okumaya devam ediyorum 40 gün denmiş ama bu sefer şahmeranın aşkına diye hitap etmedim. Ama çok daralıyorum bu aralar belki dediğin gibi olabilir. açıklaman için teşekkür ederim..

alin

Kayıtlı Üye
Warcraft 40 gün boyunca demişsiniz fakat Urum'un yazdığı duaya emin olmak için tekrar baktım, 3 gün boyunca, 7 kere, 40 gün içinde gerçek olurmuş diyordu.Yani dua tamamlandıktan sonra, 40 gün gerçekleşmeyi bekleme süreci, benim anladığım.Başka bir yerde mi görmüştünüz 40 günü? Bir de şahmeran aşkına denilmesi uygun değildir diye yazmıştı Urum, sen dilersen yine o şekilde dene ama uyarı varsa vardır bir bildiği.