astral seyehat için inisiye 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
25/05/2009 saat: 01:00

Astral seyehat için inisiye çalışması bu çalışmayı asla kaçırmayın.
Kerimden gelen herşeyi hazırım diyeceksiniz 3 defa kendi duyabileceğiniz tonda sonra aşağıdaki zikirleri sürekli kendi duyabileceğiniz şekilde söyleyeceksiniz yazıldığı gibi okunuyor.

Bu çalışmayı yapmadan önce

01:00 de 7 gün boyunca 140 defa bu zikri tekrarlayın. Yani çalışma tarihinden bir hafta önce çalışmalara başlayın.

Çalışmanın yapılacağı tarih: 25/05/2009
Saat: 01:00
Teknik olarak: 26/05/2009 un ilk saati oluyor

KİTENEER kadınlar bunu söyleyecek
REHİTEAN erkekler bunu söyleyecek

Çalışmaya katılacak arkadaşlar

İsimlerini ve anne isimlerini dilberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım o kadar hızlı doluyor ki sonra bir çok bilgi siliniyor, o yüzden dilberhalaya özel mesaj atın ki o da benim aslında bilgiler kaybolmasın.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar karanlık ve hiç bir elektronik cihazın çalışmadığı bir odada yerde yatsınlar ayaklar açık eller açık avuç içleri tavana bakacak şekilde dursun.

Nefes teknikleri için sitemizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkes okusun bilgilensin.
Özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama özel mesaj olarak atma konusunda ısrar eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım.

Hadi hayırlı olsun.

Yapılacaklar:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsin fişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin kahve veya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağımlılık yapen başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saat Türkiye saati ile 01:00 da yapılacaktır. Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 01.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.
13. Zikir olarak çalışma boyunca yani çalışma bitinceye kadar kendi duyabileceğiniz ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak " verdiğim " zikri tekrarlayın.
15. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın. (isterseniz almayabilirsiniz.)

Kolay gelsin hayırlı olsun.

obsesif

Kayıtlı Üye
Ben yeni gördüm,bugun katılsam olmazmı?Daha önceki astral seyahat deneyimim çok şaşırtmıştı beni,bu duyguyu yeniden yaşamak istiyorum!

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
katılabilirsiniz bir engel yok tabiki

arkadaşlar çok yorgun olan bir rahatsızlığı olan katılmasın büyüsel anlamda temizlenmesi gerektiğini düşünenler katılsın mutlaka iki çalışmayı birleştireceğim farkında olamdan aynı zaman iki çalışma takvimi oluşturmuşum birinden vaz geçmek yerine ikisini birleştirme kararı aldım şimdiden hayırlı olsun kolay gelisin

majeste

Kayıtlı Üye
Urum 2 çalışmanın birleşmesi demek; 27 Mayıstaki "şifalanmak için enerji" çalışmasıyla birleşmiş olması mı demek? anlayamadım çünkü :(

orhan24

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu astral seyehat insiliyesi bir yetenek geliştirme insiliyesi mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hayır değil başka bişey şifalanmak için olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...