Evlenme teklifi almak için maji

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sevdiğiniz kişi ile berabersiniz, herşey gayet yolunda ama bir türlü evlenmeye ikna edemiyorsunuz. O zaman bu büyü size çok uygun. Sevdiğinizden ayrı iseniz çat pat ilerleyen bir ilişkiniz varsa, ortada bir sevgi aşk yoksa bu uygulama işinize yaramaz. Onlar için başka uygulamalar yapmanız gerekir. (Diğer uygulamalar için sitemizde bilgi toplayabilirsiniz.)

Bu uygulama çok kolaydır, hiçbir zor tarafı yoktur. Ama unutmayınız ki cadılık bölümündeki konuları okumuş ve kendinizce çalışmalar yapmış olmanız, evdenden enerji çekmeniz gerekmektedir. Cadılığı ilk kez duyan ya da duyduğu halde bu konuda hiçbirşey yapmamış iseniz zahmet etmeyin. Önce çalışın öğrenin sonra uygulamalara geçin.

Uygulamayı kadın ya da erkek kim isterse yapabilir. Ay büyüme evresindeyken başlayın. Özel bir günü ve saati yoktur. Ayın hilal olduğunu gördüğünüzde başlayabilirsiniz.

Kadınların adet günlerinde yapmaları daha uygundur. Erkekler de uygulamayı çıplak yapabilirler.

Uygulama için gerekli malzemeler:

1. İstediğiniz kişinin resmi
2. Sizin kendi resminiz
3. Temiz bir yerden alınmış toprak
4. Göl, deniz, akarsu, kaynak, suyu
5. İstenen kişi kadın ise gül yağı erkek ise amber yağı

Uygulamanın yapılışı:

İki resim alınır. Resimler yüz yüze gelecek şekilde birbirine (eğer istenilen kişi kadınsa gül erkekse amber yağı ile) yapıştırılır.

15 gün boyunca yatağınızın altında saklanır. 15 günün sonunda çıkarılır toprak ve su ile çamur yapılır ve resim bu çamurun içine konarak 500 cc lik su şisesi boyutunda bir silindir haline getirilir. Özetle sopa yapılır.

15 boyunca bu sopaya aşağıdaki mantra 10 defa okunur.

......... benimle evlensin Ban arı patak kangfe Habzee Lubadi Zamboola
(...... yazan yere kişin ismi gelecek)

15 günün sonunda sopa bir ağacın altına gömülür .

tgc

Kayıtlı Üye
hiç deneyimim olmadığı için bunu yapamam:S

soney

Kayıtlı Üye
Bende yapmak isterdim ama ne sevdiğim varr ne de sevemem:(:(

Oddie

Kayıtlı Üye
Kadınların adet günü yapmalarının sebebini açıklamıştın ama neden erkeklerin çıplak olması gerektiğini anlamadım urum...

frigya16

Kayıtlı Üye
Nasil adet gününde, yani tam adetliykenmi yoksa temizkenmi yapmak gerek. Yada orda bi yazim hatasimi var.

babylon

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci
ben cadılık bölümünü hatta tüm bölümleri okudum üstünde durdugum denedıgım seyelrde var alttan yukarıya dogru gittim yani hıcbırsey yapmadan dırek buyu falan yapmaya kalkmadım kendımden emin olunca küçük bir büyü yaptım örnegin aşk için elma büyüsü gibi bunu yapmam için yeterlimidir kötü bi etkisi olurmu?