Eşimi Yumuşatmak İçin Yardım İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bezbebek

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bne yeniyi ve tam olarak sitede nereye nasıl gideceğimi bilemiyorum.aradığımı bulamıyorum.inşallah bana buradan yardımcı olacak biri çıkar.benim sorunum eşimin huysuzluğu.son derece aksi ve huysuz sürekli olmayacak şeyden kavga çıkarıyor.ben ve çocuklarım tam bi köle hayatı yaşıyoruz.benim istediğim öyle bi dua istiyorumki onu huyunu yumuşatacak,inadını kıracak bizleri gözüne şirin gösterecek bişey arıyorum.ona sözümü geçirip üstünlük sağlamam lazım.benim ve çocuklarımın psikolojisi için bu gerekli lütfen yardım edin .bildiğiniz bi dua varsa söyleyin .selamlar:party::party:

mecra

Kayıtlı Üye
sana kuduriye duasını öneririm,karı koca arasında muhabbet için perşembe gecesi tatlı bir şey üzerine 10 kere okunur ,karı koca yerlerse birbirlerini aşırı sever ve muhabbet olur bu da benim nacizane tavsiyemdir siteyi iyice incelersen birçok yöntem var...

hüzün0670

Kayıtlı Üye
eşimdem sürekli dayak yiyorum ve hakaretler ediyo bana,olur olmaz şeylerden kavga çıkarıyor.bana önerebileceginiz bişey varmı bıktım dayak yemekten.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ecrenim yeni başlık açın lütfen aynı sorunu yaşayan birileride bulabilsin eşimdne dayak yiyorum ne yapabilirm diye

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arkadaşlar bne yeniyi ve tam olarak sitede nereye nasıl gideceğimi bilemiyorum.aradığımı bulamıyorum.inşallah bana buradan yardımcı olacak biri çıkar.benim sorunum eşimin huysuzluğu.son derece aksi ve huysuz sürekli olmayacak şeyden kavga çıkarıyor.ben ve çocuklarım tam bi köle hayatı yaşıyoruz.benim istediğim öyle bi dua istiyorumki onu huyunu yumuşatacak,inadını kıracak bizleri gözüne şirin gösterecek bişey arıyorum.ona sözümü geçirip üstünlük sağlamam lazım.benim ve çocuklarımın psikolojisi için bu gerekli lütfen yardım edin .bildiğiniz bi dua varsa söyleyin .selamlar:party::party:

nizkiniz bez bebek ama yinede sorayım eşinizizn cinsiyeti burcu sizin burcunuz hakkında bilgi verin daha ayrıntılı açıklama yapın ki detayları öğrenip ne yapabileceğinize bakalım

hüzün0670

Kayıtlı Üye
nerden açılcagını bulamadımki yabancıyım siteye...özür dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...