Rüyam Gerçek hayat oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wızard

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bana yardım edin ben rüya görüyorum ve rüyalarım 1 haftaya kalmaz gerçek oluyor rüyamda gördüğüm şey abartısız değil ne görüyorsam o oluyor korkuyordum ama alıştım artık bıktım bu rüyalardan nolur yardım edin nasıl kurtulacağım

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Detaylı anlatım sunar mısınız? Yardımcı olalım.

Wızard

Kayıtlı Üye
Mesela geçen rüyamda sınıfta idim kavga çıktı ve kavga ortasında uyandım 5 gün geçti suya başlangıcını hatırladım bir baktım aynı rüyamda ki kavga şaşırdım hep şaşırırım zaten.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Açıkçası çok rahatsız edici büyük etki edecek bir rüya değil herhalde bu. Anlayamadım neden bu özelliği kapatmak istiyorsunuz?

Wızard

Kayıtlı Üye
Geleceği görmek gibi bişi bu beni çok rahatsız ediyor aşırı derece hemde içimi kemiriyor her akşam yatarken acaba yine mi olacak diye uyuyoruum bende istemem bu özelliğimin kapanmasını ama rahatsız oluyorum ruhen

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Geleceği görmek gibi bişi bu beni çok rahatsız ediyor aşırı derece hemde içimi kemiriyor her akşam yatarken acaba yine mi olacak diye uyuyoruum bende istemem bu özelliğimin kapanmasını ama rahatsız oluyorum ruhen
Açıkçası anlayamadım neden rahatsız olduğunuzu. Hem kapansın istemem diyip hoşnut olduğunuzu ifade edip hem de ruhen rahatsız olma durumunuzu anlayamadım. Geleceği görmenin kötü bir tarafı da yok. Bazıları sadece yıkım felaket görür. Sizinki normal hayat. size tavsiyem bunu benimsemeniz, hatta kullanmanızdır.

mecra

Kayıtlı Üye
Bence de güzel bir yetenek bunu işine yarayacak bir şekilde kullanabilirsin...

Wızard

Kayıtlı Üye
Ok teşekkürler her hafta 2 suya görüyorum böle astralle çok uğraşıyorum acaba ondan mı

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sanırım kendi sorunuzu yanıtlamış bulunuyorsunuz.

Wızard

Kayıtlı Üye
Xd xd beni güldürdüm allah ta seni güldürsün

KRK

Kayıtlı Üye
Ya senin ruyan niye gercek olsun ki? O zaman bir daha kavga olmasina izin verme okulda.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Xd xd beni güldürdüm allah ta seni güldürsün
Söylediklerimde komik birşey bulamadım. Başka bulan da yok sanırım. Paylaşırsanız belki biz de tebessüm ederiz. Yok niyetiniz başka idiyse onu da bilmek iyi olacaktır.

Wızard

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın biraz garip bir adamındır öyle demesi kolay o anda izlemek geliyor içimden

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Anlayamadım soruma cevabınızı. Neyse sanırım çözüldü olay. Çok fazla astrale dayalı istem dışı olaylar oluşmuş gibi. Konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...