osho

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
merhaba aşık olduğum insanın bana aşık olması için sürekli dua ediyorum ve geçen gece de yine aynı şekilde uyku ile uyanıklık arasında duamı söyleyip dalmışım ve rüyamda orta yaşlı bilge bir kadın var duyugörüsü açık herşeyi bilen biri ve birşeyleri oldurma gücü var bu kadının ve ben bu kadına sevdiğim kızın bana aşık olması için yalvarıyorum ve sonunda kadın beni seviyor ve diyor ki tamam diyor bu dileğini kabul ediyorum konsantre oluyor ve tamam şu andan itibaren bu kız sana aşık diyor...

bu rüya gün içinde yaşadıklarımın ya da bilinçaltımın bir aksi midir,yoksa anlamı olan bir rüya mıdır? teşekkürler...

Pantea

Kayıtlı Üye
Her ruya anlamlidir kimi psikolojimizi ruhsal durumumuzu yansitir kimi gundelik hayatimizin ve hissettirdiklerininm yansimasidir sizde sevdiginiz kizla ilgili yogun duygular tasidiginiz ve olumlu bir sonuc dilediginiz icin ve bu sonuca ulasmak icin dualarinm gucune sigindiginizdan dolayi bu ruyayi gormussunuz , bu ruya her hangi bir seyin olup olmayacagini bildirmiyoir sadece sizin duygusal durumunuzun ve arzuladiklarinizin yansimasi.

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
1
Görüntüleme
620
Üye silindi 56746
Ü
4
Cevaplar
0
Görüntüleme