Flahs patlaması

RobinsonCruz

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum bu şekilde soru soranların deli olduğunu düşünüyormu bazılarınız ama başımdan geçen ve anlam veremediğim birşeyi sormak istiyorum.

Ben ve annem mutfaktaydık.Salonun ortasında havada yani hiç birşey ve hiçbir yerle temas etmeyen bir noktada resmen flahs patlaması gibi birşey oldu.Ufak kardeşim korkarak yanıma geldi.Biz birbirimize baktık anlam veremedik.

Sonrasında gelişen garip bir olay yaşamadık.

Bu benim hayatımda en anlam veremediğim olaydır.Hakkında bir fikriniz var ise beni aydınlatabilirmisiniz acaba?

Teşekkürler

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Öncelikle burası doğa üstü olayların paylaşıldığı bir site olduğundan bu tür konuları tartışmak, herhangi bir doğa üstü yanı olup olmadığına bakmak delilik değildir, bunu böyle görenlerin de buraya üye olması gereksizdir. Sorunuza gelince:
Birçok şey olabilir, bazen çok iyi tetkik etmek gerekir.Yani açıkçası bu olay belli bir durumun kesin işareti değildir.

orhan24

Kayıtlı Üye
Bence çok yüksek bir enerji yüzünden olan pir patlama olabilir, kendi fikrim...

nalper

Kayıtlı Üye
yani benim başıma hiç böyle birşey gelmedi belki enerjiyle ilgilidir.her hangi bir enerji.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Yüksek bir enerji yüklenmesinden kaynaklanabilir.
Makinemi bu arkadaşım yüksek enerji yüklenmesi fln güldürmeyin insanı

sorunuza gelince illaki doğa üstü bir şey olcak die bir kanun yok bir ışık yansıması olmuş olabilir yada karşı binadan biri iyi bir marka fotoraf makinesi ile sizin evinizi çekmiş olabilir.(bazı makinelerin flashları iyi oluyor uzağa gidebiliyor ışığı)

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
(bazı makinelerin flashları iyi oluyor uzağa gidebiliyor ışığı)

Bakınız kendinizde diyorsunuz makinemi bu ama bazi makinelerin flashlari iyi oluyor uzaga gidebiliyor işi hem siz makinemi bu diyorsunuz hemde makine flashi diyonuz
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bakınız kendinizde diyorsunuz makinemi bu ama bazi makinelerin flashlari iyi oluyor uzaga gidebiliyor işi hem siz makinemi bu diyorsunuz hemde makine flashi diyonuz
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Bunu size bi yönetici anlatsın ben kendimi kaybedebilirim

Morgoth

Kayıtlı Üye
İş
Drummer
Flash = Ani sıfat olarak kullanırsanız. Aynı zamanda uyuşturucu madde sonrası gevşeme anlamınada gelir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master

sorunuza gelince illaki doğa üstü bir şey olcak die bir kanun yok bir ışık yansıması olmuş olabilir yada karşı binadan biri iyi bir marka fotoraf makinesi ile sizin evinizi çekmiş olabilir.(bazı makinelerin flashları iyi oluyor uzağa gidebiliyor ışığı)

Flash = Ani sıfat olarak kullanırsanız. Aynı zamanda uyuşturucu madde sonrası gevşeme anlamınada gelir.
Alakasız veya hoş olmayan üslupları pek sevmiyoruz.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben de bir enerjinin açığa çıktığını düşünüyorum.
O anda annenizle ne konuştuğunuzu merak ettim.
Ölen biri hakkında olabilir mi veya bir kavga mıydı?

meavilon

Kayıtlı Üye
İş
3d artist
Beynin en tehlikeli yanı, “ters çaba” kuralına göre çalıştığı anlardır. Başınıza gelmesinden en çok korktuğunuz şeye odaklanırsanız, beyin onu size çeker, korktuğunuzu başınıza getirir! Buna ters çaba kuralı denir. Bataklıktan çıkmaya çalıştıkça, dibe gömülmeye benzer.

Beyin odaklanılan hedef için çalışır, hedef olumsuz olsa bile onu gerçekleştirmek için çalışır! Topluluk önünde konuşma yaparken “acaba heyecanlanacak mıyım” diye düşünürseniz, korkunuz olmasın, heyecanlanacaksınız! Korkunuza değil, konunuza odaklanın.

Başınıza gelmesinden korktuğunuz en kötü şeye değil, başınıza gelmesini istediğiniz en iyi şeye odaklanın. Unutmayın kafanızda en çok neyi düşünürseniz, hayatınızda onu çoğaltırsınız.

Yeni bir hayat için gereken, yeni bir akıldır!

Mevcut aklınızı sizi şu anda bulunduğunuz yere getirdi. Daha farklı ve daha iyi bir hayat istiyorsanız, yeni bir akıl edinmekte yarar var! Yeni bir hayat için gereken, yeni bir akıldır. Aynı durum sorunları çözmek için de gerekir.

Einstein “bir problemi yaratan bir zihni, aynı düzeyde çalıştırarak o problemi çözemezsiniz” der. Çözümü görecek yeni bir akıl bulmak ya da danışmanlık alarak mevcut akla çekme kat atmak gerek!

Bilgelik dolu, "keşke"siz bir hayat için önce düşün, sonra yaşa, en sonunda da yaşadığın üzerine bir daha düşün

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Inanmayanlar olmus,dalga gecen olmus konuyu acan ile.
Yaklasik bir hafta once bende buna benzer bir olay yasadim.
Odamda bilgisayar kullaniyordum.Internetin daha iyi cekmesi icin kapinin esigine oturdum ve yerde kullaniyordum.Kolum kapiya temas edebiliyordu.Yani oyle yakindim kapiya.Sonra bir anda kapinin ahsap kismindan flas patladi resmen.Bir anda irkildim.Ne oldugunu sasirdim ve korktum.Resmen kapidan buyuk bir isik patlamasi oldu.Sonra saskiligimi ve korkumu atip yine bilgisayar kullanmaya devam ettim.Bir muddet sonra uyumusum oldugum yerde.Tam uykuya daldigim anda bir kedi resmen bacagima saldirdi ve beni uyandirdi.Tipki gercek gibiydi.Yani uykum ve gercek hayatin arasinda oldu bu olay.Sonra toparlandim ve yatagima gecip oyle uyudum.
Inanmayan arkadaslar biraz daha saygili olurlarsa iyi olur.Bizler bu tur seyleri paylasip bilgi almak icin buradayiz.
Hepinize iyi forumlar dilerim.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
gizemli bir olay aslında her insan sıradışı birşeyler yaşıyor...

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
gizemli bir olay aslında her insan sıradışı birşeyler yaşıyor...
Bende seninle ayni dusuncedeyim Warcraft.
Bencede aslinda her insan mutlaka birseyler yasamistir.Ama belki farketmemistir.
Yada yasayacaktir.Bence yalniz degiliz bu dunyada.
Bence hickimsenin bilmedigi daha nice seyler var.

Kupa Valesi~

Kayıtlı Üye
Bende küçük yaşlardayken yanlış hatırlamıyorsam 9 yaşındayken odamda okul ödevimi yapıyordum.Birden büyük bir ebatta sarı bir ışık gördüm aynı sizin bahsettiğiniz flash patlamasına benziyordu fakat daha uzun sürdü yani bir anda belirdi odada sizin bahsettiğiniz flash patlaması sanırım bildigimiz beyaz bir ışıktı ben o an sarı ışığı görünce sandalyemden düştüm çok korkmuştum.Odadan kaçmak istedim ama ışık odamın kapısının az ilersindeydi aramızda fazla bir mesafede yoktu bir iki metre belki.Daha sonra kayboldu.Bende olayın şokuyla bir kaç gün odamda uyumamıştım.İşin aslı anlam verememiştim zaten çok fazla düşünemiyordum o konular hakkın da bilgimde yoktu ailemden kimseyede söylememiştim inanmayacaklarını düşünürek.Aradan o kadar zaman geçmesine rağmen hala da net bir anlam veremedim.Büyük bir ihtimalle bir çok kişi lambayla alakalı diyecektir ama lambayla alakalı değildi...Tahmin yürütebilecek, bilgisi olan herhangi biri varmı bu tarz olaylarda ışığın yada flashın yada o an görülen varlığın rengi önemlimidir?

Müge

Kayıtlı Üye
Merhaba, öncelikle foruma yeni katıldığımı belirtmek isterim, bu ilk mesajım.:)
Bu mesajı görünce çok şaşırdım hemen yazmak istedim. Bahsettiğiniz her neyse benim de başımda. Bazen mesela evde biriyle oturmuş konuşurken sağ tarafımda, bazen tepemde, bazen arkada biryerlerde flaşın patladığını resmen gözlerimle görüyorum. Öyle soyut birşey de değil bu eşyalar aydınlanıyor. İlaç kullanmıyorum. Psikolojik bir sorunum ya da sürekli stres altında bir hayatım çok şükür ki yok. Bunu gördüğüm ilk zamanlarda yanımda kim varsa gördünüz mü diye soruyordum. Hep neyi diye sorarlardı bu da beni acayip korkuturdu sonradan alıştım. Şimdi korkmuyorum.
Hislerim kuvvetli -idi- fal bakıyordum, bıraktım. Çünkü tanımadığım insanlar bana fal baktırmaya gelmeye başladı. Gerçekleşen bazı rüyalar görürdüm. Not alırdım hepsini. Yeni tanıştığım bazı insanlar hakkında nasıl bildiğimi açıklayamayacağım şeyler "bilirdim" ilk anda. Aklınıza gelemeyecek şeyler.
-idi-nin anlamı şu ki kendi hislerime kendim yolu kapattım, onları dinlememeye başladım. Çünkü bilmek istemiyorum. Hissetmek istemiyorum. Özetle ben, sadece normal sıradan bir hayat yaşamak istiyorum.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Dışarıda fırtına varmıydı..Ben çocuktum bizede olmuştu televizyon izliyorduk.Dışarıda fırtına vardı.Tv'de birden flash patlaması gibi ışık yükseldi ses duyduk sonra anladık şimşek düşebilirmiş.Evmiz cami ile dipdibe caminin tepesideki mıknatıs bizi korudu :) aynen dediğin gibi bir ışık belirmişti bizdede.

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Hava yağmurluysa şimşek olabilir ve ya yakın bir yerde yağmur yağıyorsa orda şimşek çaktığında öyle birşey görmeniz doğa üstü bi olay değil gayet doğa altı yani .