DEpresif Bir Veda Busesi...

SanGlade

Banlı Kullanıcı
Aziz Dostlarım Gönül Bagdaşlarım Herbiriniz Ayrı Ayrı Hakkınızı Helal Edin Sanglade Bir Rüzgar Gibi Geldi Bir Rüzgar Misali gider Sebep Yada Niyet Değil Sebebebiyette Hiç Aramamak gerek Bir Aileydik Ama Birbirimizi Dahi Dinlemedik İnsansanların gururunu korumak için gizlenen bir neden ayrılma nedeni olarak ön görüldü umarım başka bir hayat başka bir zaman yada ölümün önüne geçebilen Başka Bir Dönemde Görüşebilmek dilegi ile kalın saglıcakla Ve Mod Arkadaşlarım Her Birinize Ayrı Ayrı teşekür ederim Ve aranızda bulunan tekil sahıs sanada teşekkür ederim ve tüm mabet ailesine SonSuz Teşekkürlerimi Sunarım.....
Kalın Saglıcakla....
Isıgın Bittigi Yerde Karanlık Başlar Ne zamanki Başınızı Ceviriseniz Ben Oradayım sadece aklınızdan gecirin yeter Lakin İlahi Tecelli ölmek zorundayım Sanglade Bu Sitede Dogdu Ve Bu Sitede Öldü Sadece Bunu Hatırlayın Yeter Tşk Ederim.....
Ve Son Söz Son Dua....
Mahremiyette ördüğüm Bu duvarları aşamayacaksın
azgın seller gibi çoşamayacaksın
Bir Lanet Olarak Dogdun
Sonsuza Dek Lanetli Yaşayacaksın
Ey !!! iblisin Oglu Seytanın Tohumu Lucifer
vaad ettigigin ısık sadece karanlık
cennet dedigin yer mezarlık
senin de dedigin gibi sıkıştıgında yap bir pazarlık
Mukafat Dedigin Koca Bir Azaplık
Ellerim Başımın arasında Ağlıyorum
Agladıkca yitikleri değil yitirdiklerimi anıyorum
7 Büyügün Gidisini Simdi Anlıyorum
El Uzattıkça Ölüm-e Denk-i Şah Kalıyorum
Reikon,Syptrom,Melektum,Baambaat,Aejhad,Lahbedat,ecad
Ey 7 büyük Niyetim Ortada 06 Dogarken 99 lular Dünyada ısık gibi parlayacak Siz ki 7 büyük iseniz Büyük Davet e kulak verin ve 7 büyük halkayı birleştirin ve 99 luları dogurun dudaklarınızın arasından Hayati Bir öpücük verin mektum melektum kabrun ahretün cennetül kabrün resmetün icabetün .....
amin

selene7777

Banlı Kullanıcı
El Uzattıkça Ölüm-e Denk-i Şah Kalıyorum
elimden bişey gelmedi ama yüreğimiz seninle..
sevgiler..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Birbirimizi Dahi Dinlemedik İnsansanların gururunu korumak için gizlenen bir neden ayrılma nedeni olarak ön görüldü ....
Mod Arkadaşlarım Her Birinize Ayrı Ayrı teşekür ederim Ve aranızda bulunan tekil sahıs sanada teşekkür ederim ve tüm mabet ailesine SonSuz Teşekkürlerimi Sunarım.....

Sayın SanGlade sebebi biliyorsun sana açıklamıştm.
Biz de teşekkür ederiz katkılarından dolayı.

SanGlade

Banlı Kullanıcı
sevgili chillout kardesim kastım sitesel yada modsal bir tuzuk değil iç savasın gazileri sadece :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Anlıyorum. Gazan mübarek olsun o halde :)