PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adet Kanı ile Yapılan Uygulama

semaven
10.05.2009, 23:28
Adet kanıyla yapılan bağlama nasıl oluyor açıklar mısınız lütfen?

Chillout
11.05.2009, 00:20
Periyod döneminin başında vücuttan kan geldiği gün gerekli yöne dönülür, ayna ve şeker gibi materyaller kullanılır, uygulamadan sonra niyet edilir, adak adanır ve varlık devreye sokulur. Sonra yapılan uygulama kişinin içeceğine katılır belirli sözler söylenerek, kişi bağlanır. Teknik detayı vermiyorum. Bu uygulama tehlikelidir.

firdews
13.05.2009, 13:36
nasıl tehlikeli olur? birşey daha ben tam anlamıyla anlamadım. tekrar verirmisiniz?

polyushka
23.06.2009, 14:02
evet ne açıdan tehlikeli ruhani varlıklar sebebiyle mi ztn sağlık açısından tehlikelidir de

Yesil Cingene
23.06.2009, 14:04
Bu tür tehlikeli ve sakıncalı olabileceğini düşündüğümüz uygulamaları tam olarak vermiyoruz. Bilgilendirme amaçlı paylaşımlar bunlar.

Bu arada "polyushka" imla kurallarına dikkat ediniz.

nazl
23.06.2009, 17:17
onu yaparsan dünyada ve ahirette yerin olmazmış ben öyle duydum ayrıca yapılabilecek en kötü büyüdür

asagnak
23.06.2009, 20:58
onu yaparsan dünyada ve ahirette yerin olmazmış ben öyle duydum ayrıca yapılabilecek en kötü büyüdür
O kadar da abartmayalım konuyu arkadaşlar sadece bu büyü varlıklı bunu bilin yeter gerisi siza kalmış

şakird
23.06.2009, 23:10
nazlı nın söyledıklerı dogru bıraz arastırısanız kı cok da rastırmaya gerek yok ıkı cıhanda da yer verılmıyor uygulayana:smash:

origanum
24.06.2009, 00:20
Büyü okulumuzda uygulamalar hakkında bilgi verilir, uygulayıp uygulamamak büyücünün iradesine kalmış birşeydir. Ama yapan kişiler hakkında yorum yapılması da tarafımızdan hoş görülmemektedir.

Chillout
24.06.2009, 00:30
Yahu iki cihanda da bu tür uygulamalara yer verilmiyor da nedir arkadaşlar? Büyünün her türlüsü yasaktır. İyisi kötüsü de yoktur. Büyü büyüdür. Bu sitede bu tür uyarıları yamanız manasız ve gereksiz. Cehennemde yanacaksın, biteceksin, çok günah, toprakta yerin yok vs. vs. bunlar nedir yani? Bu siteye uyarı yapmaya mı geldiniz, bu tür konularda bilgilenmeye mi? Uyarı yapmanıza gerek yok zira gelenlerin çocuk ya da moron olduğunu zannetmiyorum, herşeyin herkes pekala farkındadır. Öğreneceğiniz varsa öğrenin, uyaracağınız vasa da buradan gidin. Nedir bu yahu! Burası BÜYÜ OKULU, girerken tam okumayanlara hatırlatayım!

amanita_a
24.06.2009, 01:17
Neden bu uygulamanın sakıncalı olduğunu düşünüyorsunuz ve tamamını vermiyorsunuz,çok merak ediyorum bu uygulamayı çok duydum ve nasıl yapıldığını çok merak ediyorum?Tehlikesi nedir?

damlacık
24.06.2009, 08:37
Cok dogru sölüyorsun chilout bende sinir oluyorum bu tarz insanlara eminim büyü tarifi bakmaya gelmiştir gücünün yetemiyecini yapamıyacagınıda anlayınca böle akıl verirler insanlara....

Ninsun
24.06.2009, 16:27
Periyod döneminin başında vücuttan kan geldiği gün gerekli yöne dönülür, ayna ve şeker gibi materyaller kullanılır, uygulamadan sonra niyet edilir, adak adanır ve varlık devreye sokulur. Sonra yapılan uygulama kişinin içeceğine katılır belirli sözler söylenerek, kişi bağlanır. Teknik detayı vermiyorum. Bu uygulama tehlikelidir.

Neden bu uygulamanın sakıncalı olduğunu düşünüyorsunuz ve tamamını vermiyorsunuz,çok merak ediyorum bu uygulamayı çok duydum ve nasıl yapıldığını çok merak ediyorum?Tehlikesi nedir?

Bakın adet kanıyla yapılan çalışmalarda, adminimiz Chillout'un da belirttiği üzere varlık devreye sokuluyor. Bir varlığın devreye sokulması demek, varlığın çağrılması ve de geri yollanması anlamına geliyor. Siz bir varlığı çağırabilecek güçte misiniz, diyelim ki öyle; çağırdınız, nasıl geri yollayacaksınız, hiç böyle tecrübeleriniz var mı? Çağrılan varlık geri dönemezse başınıza olmadık işler açabilir. Buradaki insanların pek çoğunun böylesi tecrübeleri olmayabilir, onları koruma maksadlı vermiyoruz tariflerin tamamını, tecrübeli olan zaten biliyordur.

amanita_a
24.06.2009, 18:51
Anladım,teşekkür ederim ancak o varlığı gönderemeyecek kişi zaten çağırmaz yok illa meraktan yapacam diyorsa başı derde girdiği zaman da mesuliyet kendisine aittir kimse sorumlu tutulamaz bundan öyle değil mi?Ben başkalarına zarar verebilir sandım o yüzden ısrarla zararları nedir diye sordum.

Ninsun
24.06.2009, 18:59
Rica ederim. Varlık bu, çağıran kimseye zarar verebileceği gibi, çağıran kimsenin çevresindekilere de zarar verebilir.

AsLanDemiR
25.06.2009, 16:57
Büyü yapmayı ne kadar basit sanıyor bazıları. Risklerle oynamak güzeldir evet ama buna gerçek anlamda yürek gerek. Kimsenin kimseden bişey sklıyacağını sanmıyorum ama bilen arkadaşlar bakmışla ki kimseinin gücü yetmez paylaşmamışlar. Uzatmanın ne gereği var ama illa isteyen varsa eminim arkadaşlar paylaşır. ;)

amanita_a
25.06.2009, 20:49
Uzatmadık eğer lafınız banaysa,öğrenmeye çalışıyoruz ne gibi riskleri vardır nedir ne değildir diye

AsLanDemiR
25.06.2009, 21:15
yok kimseye birincil olarak bişey demedim öğrenmeye çalışmanız güzel bişey ama ilgili arkadaşlar bunu uygun görse zaten paylaşır dediğim bu yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.

origanum
25.06.2009, 22:28
Konuyla ilgili biraz açıklama yapma gereği duydum:
Varlıklara istediğini yaptırabilmek her babayiğidin harcı değidir, eğer kişi işin ehli olmamasına rağmen buna kalkışırsa tabi ki başına iş gelmesi kaçınılmazdır. Bu birinci tehlikedir. İslami bir uygulama değildir. :devil2: İşi yapan varlık da pek aydınlık değildir. Eğer siz varlık kullanamayan biri iseniz işin o kısmı için bedeli karşılığında birinden destek alabilirsiniz ama vereceğiniz bedel hoşunuza gitmeyecektir.
Bunun dışında büyünün etkisi geçici olup devamı için her ay tekrarlanmak zorundadır ve tekrarlar neticesinde büyü yapılan kişi sonunda aptala döner. Bu da karşı taraf için bir tehlikedir.

oksana
26.06.2009, 11:47
Ben tam 17 yıl önce yaptım, çok seviyordum ve ayrılma düşüncesi korkutuyordu, denedim ama o zamanlar cahillik dua falan okumadım. Ama o şahısla aradan yıllarda geçti ama halen ara ara görüşürüz onun söylediği tek bir laf var yollarımız bu kadar ayrılmışken bile aramızda tuhaf bir bağ var seninle der, şimdiye kadar hayatıma giren onca insandan sadece seninle yıllardır görüşmeye devam ediyorum özlüyorum, canım sıkkın olsa seninle paylaşmak istiyorum der. Yani o şahısla aramızda halen bir bağ var.

SanGlade
26.06.2009, 12:44
intihar etmenin dah güzelyolları var bunun için büyü yapmaya gerek yok bu büyü =intihar

origanum
26.06.2009, 14:15
Ben tam 17 yıl önce yaptım, çok seviyordum ve ayrılma düşüncesi korkutuyordu, denedim ama o zamanlar cahillik dua falan okumadım. Ama o şahısla aradan yıllarda geçti ama halen ara ara görüşürüz onun söylediği tek bir laf var yollarımız bu kadar ayrılmışken bile aramızda tuhaf bir bağ var seninle der, şimdiye kadar hayatıma giren onca insandan sadece seninle yıllardır görüşmeye devam ediyorum özlüyorum, canım sıkkın olsa seninle paylaşmak istiyorum der. Yani o şahısla aramızda halen bir bağ var.

DNA nıza enerjiyi yüklemeyi başarmışsınız fakat eksik uygulandığı için tutmamış. Yarım yamalak olmuş. Gene de şanslısınız ters de tepebilirdi.

origanum
26.06.2009, 14:40
intihar etmenin daha güzelyolları var bunun için büyü yapmaya gerek yok bu büyü =intihar

O kadar da değil sevgili SanGlade. Sadece işin ehli olmayanlar için denilebilir bu ifade ki zaten tehlikeli olduğu belirtilmiş, bu ifadenin o manaya geldiğini arif olan anlar. Yoksa bu büyüyü uygulayıp da yıllardır sağ salim yaşayanlar da mevcut ki o uygulayanlar değil sadece basit bir aşk, enerjiyi uygun şekilde yükleyip yedirdiği kişiye başka isteklerini de yaptırmışlardır. :devil2:

dark_angel
30.06.2009, 18:09
böyle büyüleri denemenizi tavsiye etmem arkadaşlar

amanita_a
30.06.2009, 18:24
Denemem tövbe denemem:oops:

halley
16.12.2009, 17:51
oksana�isimli üyeden Alıntı http://www.gizlimabet.com/images/ab/buttons/viewpost.gif (http://www.gizlimabet.com/showthread.php?p=42286#post42286)

DNA nıza enerjiyi yüklemeyi başarmışsınız fakat eksik uygulandığı için tutmamış. Yarım yamalak olmuş. Gene de şanslısınız ters de tepebilirdi.
sevgili origanum böyle bi cvp yazmışsınız.bende sevgilime adet kanımı içirdim ama dua filan okumadım daha doğrusu dua filan olduğunu bilmiyodum işin içinde.bugün açtım tesadüfen burayı ve bi çok yazı okudum günah olduğunu bile bilmiyodum.ve şuan hala o kişiyle beraberim ama aramızda hiç bişe deişmedi eskisi gibiyiz yine tartışıyoruz yine ayrılma aşamasına gelebiliyorus acaba ters tepermi daha zaten kanı içireli daha 1 ay oldu ancak.inanın bu kadar günah oldunu bilseydim yapmazdım.lütfen beni aydınlatırmısınız duasız yapılan büyü tutarmı???? vee bilinçsizce yapılan...

My_soul
16.12.2009, 21:22
çok tehlikli bunu biliyorum

origanum
16.12.2009, 22:39
oksana�isimli üyeden Alıntı http://www.gizlimabet.com/images/ab/buttons/viewpost.gif (http://www.gizlimabet.com/showthread.php?p=42286#post42286)

sevgili origanum böyle bi cvp yazmışsınız.bende sevgilime adet kanımı içirdim ama dua filan okumadım daha doğrusu dua filan olduğunu bilmiyodum işin içinde.bugün açtım tesadüfen burayı ve bi çok yazı okudum günah olduğunu bile bilmiyodum.ve şuan hala o kişiyle beraberim ama aramızda hiç bişe deişmedi eskisi gibiyiz yine tartışıyoruz yine ayrılma aşamasına gelebiliyorus acaba ters tepermi daha zaten kanı içireli daha 1 ay oldu ancak.inanın bu kadar günah oldunu bilseydim yapmazdım.lütfen beni aydınlatırmısınız duasız yapılan büyü tutarmı???? vee bilinçsizce yapılan...

Öncelikle büyünün her türlüsü tabiki günahtır azı çoğu olmaz bu işin, kapı ya açıktır, ya da kapalı, ortası olmaz, kapı aralık ise açık anlamına gelir yani. Yapacaksanız baştan bunu kabul edin önce.
Siz sadece herhangi bir sıvı içirmiş oldunuz, büyüye teşebbüs etmişsiniz, büyü için her türlü koşullar sağlanmalıdır, siz gerekli şartları yerine getirmemişsiniz ki. Bir sürü kişi herhangi bir şeyi yedirince, giydirince ya da şu kadar adet filan duayı okuyup üfleyince istediği şey olacak sanıyor. Bu sisteme aykırıdır, basit bir fizik kanunu enerji yoktan var edilemez vardan da yok edilemez, denklemin her 2 tarafı da eşitlenmelidir. Olayların istediğiniz şekilde değişmesi için bir enerji gereklidir, sizin bu enerjiyi sağlamanız için de ortama o kadarlık bir enerji vermeniz gereklidir. Büyü bu enerji değişimi ile sağlanır. İnsanların titreşim seviyesi ve metabolizması bunu yapmaya yetmez takviye olarak yüksek titreşimli varlıklardan yardım alırlar, tabi bunun karşılığında da gene enerji verirler. Ne kadar ekmek o kadar köfte demişler. Örneğin bu büyü için herşeyden önce kendinizin kötü varlıklara karşı korunması için bir uygulama yapılması gereklidir ancak bundan sonra işe başlayabilirsiniz. Sonra bu enerji işini sizin adınıza yapacak varlık edinmelisiniz. Daha sonra bazı gerekli sözleri söylemeli ve kan örneğini uygun şekilde ve zamanda ve yerde almalısınız (bunu söyleyemem sormayın). Sonra niyetinizi ederek bu işe özgü bir adak adamalısınız. Ondan sonra yedirebilirsiniz ve kişi yedikten sonra da varlıkla gene irtibata geçerek işinizin olmasını sağlamalısınız. Yani öyle kanı şekere bulaştırıp da yedirmek gibi basit bir iş değil bu. Öyle yapmak anlamsız. Bu işi yaparken kendinize koruma yapmazsanız etrafta bulunan kötü niyetli varlıklar bu yaptığınızı görse sizinle oynamak veya kötülük etmek amacıyla kötü birtakım şeyler yapabilir, bedeninize zarar verebilir, sevdiğinizle aranızı düzelmeyecek şekilde bozabilir vs. Ya da varlığı siz çağırdıysanız bile ritüelde yanlış bir hareket yaparsanız onları kızdırabilirsiniz ve kötü sonuçlar olabilir. Ayrıca bu büyünün etkisi 1 ay, en fazla 40 gün sürer sonra herşey eski haline döner. Devamı için sürekli tekrarlanmalıdır ve bu kadar tekrardan sonra da karşınızdaki kişi kendi enerjisi değiştirilip dışarıdan zorla enerjiye maruz kaldığı için de gitgide aptallaşacak, kişiliğini kaybedecek ve en sonunda da sinirli hareketler sergileyerek tamamen iptal olacaktır. İdeali bu büyü yapıldıktan kısa süre sonra kadının kendi cazibesini kullanarak erkeğin kendisine aşık olmasını sağlamaya yetecek kadar süre tekrarlanmasıdır. Eğer düşmana yapılacaksa da helak olana kadar devam edilir zaten, sizin dediklerinize itiraz etmeyen biri olarak ayağınızın altından çekilir, sonra biter. Ama bunun için çok büyük bir adak gereklidir (ortamda en küçük bir aksaklık bile olmamalıdır yoksa anında ters teper, çok şey kaybedersiniz), bu da herkesin harcı değildir.
Not: Yaptığınız işlem tutmadı, çünkü işi raconuyla yapmamışsınız, şanslı olduğunuz için ters de gitmemiş işler ama her zaman bu kadar şanslı olmayabilirsiniz. Bu sitedeki uygulamaları denemeniz için değil bilgilenmeniz için veriyoruz. Majisyen olmadan hatta iyi bir majisyen olmadan yapmayın sakın. Bir iki bir şey yapmayı başaran kendini fasulye gibi nimetten sayar çünkü, sonra da biter.
Umarım kafanızdaki soruları cevaplayabilmişimdir.

halley
18.12.2009, 22:18
teşekkür ederim sevgili origanum bilgilerin için içim rahatladı valla.zaten sevgilimle aramda hiç bi problem yok 3 senedir beraberiz birbirimizi seviyoruzda biraz monotonluk vardı ilşkide bi yerlerden duymuştum çoook eskiden bi kere denemek istedim nasıl olcak die nese allahtan ters tepmedi usulüne göre bişe olmamış zaten.

origanum
18.12.2009, 22:31
Rica ederim.

Thyphon
19.12.2009, 14:07
adet kaniyla yapilan büyü bazi medyumlarca papaz büyüsü diye anlandirilmiş olsada bu asilsizdir . Papaz büyüsü halk arasinda adlandirilmiş bir isimdir şunu unutmayalimki papazlarda büyü yapmaktadir hoca diye bildiğimiz hocalarimizda müslüman ülkelerde papaz büyüsü diye adlandirdiğimiz büyüler gayri müslüm ülkelerdede hoca büyüsü diye anlandiriliyor olabilir.
aslinda ne papaz büyüsü nede hoca büyüsü yoktur büyünün adida yoktur hepsi tek bir amaca hizmet etmektedir kötülük.

adet kaniyla yapilan büyü genelde evli kadin ve erkekler için uygulanir yaptiran kadin ise adet gördüğü ilk gün kaniyla yaptiran erkek isede meni sinden yapilan bir büyü çeşididir. çoğunlukta eşler arasina soğukluk düşürmek yada eşleri bir birine bağlamak amaçli yapilmaktadir. Evli eşleri birbirine bağlamak amaçlida olsa bunun günah olduğunu bilmenizi isterim ancak bir husus vardirki onuda göz ardi edemiyorum . Kari koca arasini düzeltmek için yalani helal kilmiştir rabbimiz.
çaresizlik içinde olan bir kadin yada koca eşiyle yuvasini kurtarmak adina birşeyler yapmak istiyorsa bunu yine büyüden değil havas ilminden faydalanarak yapabilir bu konuda da gerçekten zor durumda olan arkadaşlara yardimci olmayi seve seve isterim ancak özelden aldiğim mesajlarin bir çoğunda bekar arkadaşlar sevdiğim beni sevsin gibi konularda yardim istemişler
bu gibi durumlarda lütfen arkadaşlar siz seviyorsunuz diye o insani bir takim gizemli güçlerle elde etmeye çalişmayin onu büyüyle kendinize bağlamak yerine allahtan hayirli olani istemek daha doğru olacaktir.

Yesil Cingene
20.12.2009, 01:46
Siz kimsiniz ki özelden üyelerle büyü alışverişi yapıyorsunuz? Yasak diyoruz yapmayın diyoruz anlatamıyoruz. Bir de burada açık açık yazıyorsunuz pişkinliğin bu kadarı! Kimse tanımadığı bilmediği üyelerle bu gibi işlere kalkışmasın arkadaşlar mesul değiliz. Bizlere danışın yahu biz neden buradayız?

animalsa
20.12.2009, 12:29
hem günah diyo hemde özelden mesaj geliyo ve yardım etmeyi seve seve yaparım diyo.

bu ne turşu ,bu ne lahana yahu.saçmalığa bak.

peki çok merak ettim kendisi yapınca günah olmıycakmı ? bide hayır içnmi yapıyomuş şahıs..kesin bu tip parada almıycak..( YALAN ):)

lütfen ya bu siteyi koruyalım böyle tiplerden. bu site bu tip kişliklere yer vermemeli.

Kontejyan
20.12.2009, 13:29
Arkadaşın amacı belliymiş zaten sag ve selamette olsun..

artenas
08.01.2010, 02:25
arkadaslar bu büyünün denendiğinden haberdar biriyim büyü çok etkili tahmin edemeyeceginiz kadar hızlı işliyor ancak emin olun yapan kişi pişman oldu böyle güçlü büyülerde lütfen bir daha düsünün

esinder
16.01.2010, 00:50
aynen katılıyorum.cok gunah oldugunu bılıyorsanız va goze alamıyorsanız neden bu sıteye uye oldunuz ve neden uyelıgını devam ettırıyorsunuz.rahatsızsanız uyelgınıze son verın, kımse kımseyı uyarmak zorunda kalmasın...

Tec0
16.01.2010, 00:55
Fazla oynamak iyi değil bence :D Lilith'e yem olmayın yanlış anlalışma falan olur...

selena38
04.02.2010, 22:34
bende bu konu hakkında bilgi almak istiyorum arkadaşlar şuan daha yapmadım ama bir büyücüye gittim ve adet kanı büyüsü için bana bir kağıda arapça harflerle birşeyler yazdı ve bunun adet kanını içirmeden öncee bunu bir suyun içine koymamı ve adet kanını bir küp şekere sürdükten sonra bununla birlikte içirmemi söyledi...bu konu hakkında tecrübesi olanlar ltf yardımcı olabilirmi

origanum
04.02.2010, 23:03
Tarifi eksik vermiş, umudunuzu kırmak istemem ama çok acemice bir yöntem. Arapça harfler kullandığına göre islami büyü yapıyor ve cin kullanıyor. Bu iş için ifrit kullanılması daha doğrudur. Kağıttaki yazı safran mürekkebiyle değil de herhangi bir kalemle yazıldıysa uğramayın bile o büyücüye bir daha.

animalsa
04.02.2010, 23:07
Böyle bir uygulamada kişye içrilmek veya kiş üzerinde yapmak mı gerekir ?

Uzakta olan kişi içn olmazmı?

origanum
04.02.2010, 23:08
Böyle bir uygulamada kişye içrilmek veya kiş üzerinde yapmak mı gerekir ?

Uzakta olan kişi içn olmazmı?

Kişinin ağız yolu ile alması şarttır.

selena38
05.02.2010, 00:40
İyi akşamlar.
Yalnız o kağıda İran safranı ile yazmış ve şekiler de vardı. Peki bu uygulamayı nasıl yapmalıyım? Lütfen yardım.

şehrizan
06.03.2010, 00:36
Bazı gizli ilimleri Allah veriyorsa bir sebebi var. Ben 3 boyuttan yardım alıyorum.

seren123
19.03.2010, 22:01
ben bişe sormak istiyorum bu kanu hakkında ben yaptım ama şker yada değer şeyleri kullanmadım meyve suyuna kattım köpek gibi olursun dedim 2 gün boyunca yaptım olurmu

darklord19
19.03.2010, 23:19
Olup olmayacağını kimse bilemez.
"Oysa büyücüler, Allah'ın izni olmadan hiç kimseye zarar veremezler"
Bakara 102

nyc
17.04.2010, 19:07
ben bu tartışma hakkında birşey sormak istiyorum.
iyi büyü diye birşey varmıdır. bu bir (yani zararsız)
ayrıca tehlikeli olmayan ve herkezin yapabileceği büyüler nelerdir. cevaplarsanız çooook memnun olurum :)

yokedip
19.04.2010, 23:41
bir daha başkasının elinden bişey yemem .

canavar
20.04.2010, 21:31
Katılıyorum...en sağlıksız büyü bu bence..

DreaMLife
13.06.2010, 03:09
Şimdi etrafımda bunu yapanlardan örnekler duydum.. Pişmanlık duyuyorlar. Hadi günahı, tehlikesi neyse de, çok iğrenç bişy değil mi arkadaşlar:) Regl kanının içirildiği şeklindeydi bendeki istihbarat. O an aklıma sadece şu soru geldi. Bu büyüyü yapan veya yaptıran hanımlar acaba erkeklerden çıkan sıvıyı bilmeden içtiklerini düşünebilirler mi. Japonyada yaşamıyoruz iğrençlikte de bir sınır olmalı :)Hadi gene onlar börtü böcek çiğ çiğ yiyolar ya bu? Düşünmek bile dayanılmaz geliyor insana. Ayrıca, kadın kocasına yapmış evine bağlı olsun diye, kendine bağlı olsun diye, şimdi adamı terketmeye yer arıyo da bir açığını yakalayamıyor. Adam evimde karımın yanında olayım diye işini gücünü savsaklar hale gelmiş durumda :)

blackangel85
13.06.2010, 03:28
korkunc bırsey,iyiki erkek degılım acıdım bı an hallerıne nelere maruz kalıyorlar:)

aswang
13.06.2010, 03:33
korkunc bırsey,iyiki erkek degılım acıdım bı an hallerıne nelere maruz kalıyorlar:)

Bu uygulamanın bayanlar için olanıda var. :)
Ben tam olarak doğruluğunu bilmiyorum ama çok okudum.
Bayanlar için olanı daha berbat. Duyarsınız, keşke erkek olsam dersiniz bu defa ...

Chillout
13.06.2010, 03:50
O an aklıma sadece şu soru geldi. Bu büyüyü yapan veya yaptıran hanımlar acaba erkeklerden çıkan sıvıyı bilmeden içtiklerini düşünebilirler mi?
Evet, bu tür uygulamalar da var. Yani her iki cinsiyete ait vücut sıvılarının kullanıldığı uygulamalar var.

aswang
13.06.2010, 03:57
Yani her iki cinsiyete ait vücut sıvılarının kullanıldığı uygulamalar var.

Bende tam olarak bundan bahsetmiştim.
Gerçekten çok itici. :hang:

blackangel85
13.06.2010, 04:02
Bu uygulamanın bayanlar için olanıda var. :)
Ben tam olarak doğruluğunu bilmiyorum ama çok okudum.
Bayanlar için olanı daha berbat. Duyarsınız, keşke erkek olsam dersiniz bu defa ...

dogrudur belkı ama kadınlar buyulerle daha fazla ugrasıyor erkeklere nazaran,gunumuz mecnunu olur heralde bu tıp uygulamalar yapan erkekler kı oda cok az;)

aswang
13.06.2010, 04:21
dogrudur belkı ama kadınlar buyulerle daha fazla ugrasıyor erkeklere nazaran,gunumuz mecnunu olur heralde bu tıp uygulamalar yapan erkekler kı oda cok az;)
Bu böyle bir uygulamanın varlığını ve bir gün bizimde başımıza gelebileceği ihtimalini değiştirmiyor. :)

Chillout
13.06.2010, 04:37
Bu böyle bir uygulamanın varlığını ve bir gün bizimde başımıza gelebileceği ihtimalini değiştirmiyor. :)
Pekala bir tüyo vereyim de başınıza gelme ihtimali azalsın. Size sunulan, gül ve başka bazı bitkilerin karışık olduğu, renginin biraz bulanık olduğu ve tadının da biraz ağır olduğu çayları içerken iki kere düşünün. Uygulamalardan biri bu şekildedir.

nymphetykhe
15.06.2010, 01:56
Ben bilgilendirilmenin dışında nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum.. Ayrıca bir konu da da sizlerden yardım isteyecem..Ben bu siteye yeni üye oldum benim sorunum erkek arkadaşımla beraber yaşıyorum fakat bizim sorunumuz onun boş işsiz güçsüz saçma sapan yakasından düşmeyen arkadaşları.. Hele bitanesi war ki çok tehlikeli bizi birbiirimize düşürmek için elinden geleni yapıyor.. Onu hayatımızdan uzaklaştıramıyorum buna izin wermiyor.. Büyü dua ne warsa yapmaya hazırıım lütfen bana yardım edin..

lavi_nia
17.06.2010, 13:30
pekı bu adet kanı ıle yapılan buyu nasıl bozulur acıl yardım ltf

Kontejyan
17.06.2010, 14:20
pekı bu adet kanı ıle yapılan buyu nasıl bozulur acıl yardım ltf
Varlıkların çalışması ile bozdurulur... Diger metotlar zayıf kalmaktadır.. Nun harfinin hadiminden yararlanmak en kuvvetli uygulamadır...

lavi_nia
17.06.2010, 15:12
Ben bir kaç şey duydum ama işte idrar içirilmesi gerekiyor veya ayetel kürsü okunması gerekiyor diye.Varlıkları ben nerden bulayım:S

La-edri
21.06.2010, 18:45
bu varliklar ile temas halinle olan insanlar yani buyuculer bu varliklar tarafindan rahatsiz edilmezmi ??

Chillout
21.06.2010, 21:41
bu varliklar ile temas halinle olan insanlar yani buyuculer bu varliklar tarafindan rahatsiz edilmezmi ??
İşini bilmeyip rahatsız edilen ve hayatı alt üst olan %90'lık bir kesim var evet. Hem kendilerinin hem de işlem yaptıkları kişilerin başını yakıyorlar.

ask melegi
09.07.2010, 23:46
Ben bu büyüyü yaptırmak istiyorum.yapabilen arkadaşlar varsa özelden msjla iletişime geçelim lütfen yardımlarınızı bekliyorum

aswang
10.07.2010, 02:39
Ben bir kaç şey duydum ama işte idrar içirilmesi gerekiyor veya ayetel kürsü okunması gerekiyor diye.Varlıkları ben nerden bulayım:S

Ne!! İdrar içirilmesi gerekiyor derken ? Büyü bozulsun diyemiymiş bu ?
Birde üstüne çok değerli bir sure okunacakmış öyle mi? !!
Pes doğrusu söyleyecek bir şey bulamadım bunu duyduğunuz kişilere.
Kesin uydurmadır. Nasıl bir mantıktır bu anlamadım. Hayır yani Ayet'el Kürsi'nin orada ne işi var anlamış değilim. Sinirlendim..
Varlıkları siz bulmuyorsunuz, bu işte uzman kimselerden yardım alıyorsunuz, onlar aracılığıyla büyü etkisiz hale getiriliyor.

La-edri
10.07.2010, 13:28
İşini bilmeyip rahatsız edilen ve hayatı alt üst olan %90'lık bir kesim var evet. Hem kendilerinin hem de işlem yaptıkları kişilerin başını yakıyorlar.

... iyide buradan ögrenip yapanlarin cogunun bir bilgisi yada uzmanligi yok sanirim, sorun teskil etmezmi ??

35udd61
29.07.2010, 13:10
Büyü okulu mu =)) Nerde bu büyü okulu?

bendeniz
29.07.2010, 13:58
Bu büyünün tam tarifini gönderecek biri yokmu? özelden PN

Yesil Cingene
29.07.2010, 14:36
Özelden bu tür bilgi alışverişleri yasaktır! Kural okumuyor musunuz? Ayrıca, bu tür eksik büyülerin tam tarifi de verilmiyor.

La-edri
29.07.2010, 14:42
bu uygulamayi bayan hep kendisimi yapar,yada baskasi bir bayanin istegi disinda böyle bir uygulama yapabiliyormu ? o nasil olacak diye soracak olursaniz..bilmiyorum büyüyü yapan herseyi göze alir herhalde,mesela bir kadin kizinin sivisi ile büyü yaptirabilirmi,yoksa sivinin sahibinden baskasi yapamazmi??

Yesil Cingene
29.07.2010, 14:51
bu uygulamayi bayan hep kendisimi yapar,yada baskasi bir bayanin istegi disinda böyle bir uygulama yapabiliyormu ? o nasil olacak diye soracak olursaniz..bilmiyorum büyüyü yapan herseyi göze alir herhalde,mesela bir kadin kizinin sivisi ile büyü yaptirabilirmi,yoksa sivinin sahibinden baskasi yapamazmi??
Kendi yapacak. Hiç olur mu başkasının yapması. Ritüelin geneli tamamen kişiye ait.

Chillout
29.07.2010, 14:53
Büyü okulu mu =)) Nerde bu büyü okulu?

Biz sizi sizden fazla düşünmek zorunda olduğumuz için, daha emeklemeden koşma isteklerinizi karşılamayız. İşte bu bir okul felsefesidir. Bunu göremiyorsanız veya bundan memnun değilseniz yapabileceğimiz bir şey yok.

İlk sayfalardaki uyarıları okumuyor musunuz? Bu ne cesaret? Hayatınızda kaç kere varlık deneyiminiz oldu ve kaç kere bilinçli maji ile uğraştınız? Bazılarınızın bu uç majilerle alakalı kendine güveninize hayranım ama aynı oranda da üzülüyorum. Ancak ve ancak tehlikeleri ve gerçekleri iki şey unutturur: Biri kör hırs, biri cehalet. İkisinin de kimsede olmamasını dilerim.

bendeniz
29.07.2010, 15:01
Özelden bu tür bilgi alışverişleri yasaktır! Kural okumuyor musunuz? Ayrıca, bu tür eksik büyülerin tam tarifi de verilmiyor.

Tam tarif vermek yasak pm yasak verilen formüller eksik. Ve verilen formüllerde var urümün vermis oldugu onlarda mi eksik. Bir kimse birsey ögrenmek istediginde mutlak onu sonunda bulur uygular veya uygulamaz sahsa kalmis. Burasi bir büyü okulu ise neye birseyler ögrenmemize izin verilmiyor. Ögrenmek istemeyen böyle forumlari girip bakmasin demekki birseyler ögrenmek isteniliyor. Izin verinde ögrenelim yapariz yapmayiz o da bizde kalsin.

Yesil Cingene
29.07.2010, 15:07
Tam tarif vermek yasak pm yasak verilen formüller eksik. Ve verilen formüllerde var urümün vermis oldugu onlarda mi eksik. Bir kimse birsey ögrenmek istediginde mutlak onu sonunda bulur uygular veya uygulamaz sahsa kalmis. Burasi bir büyü okulu ise neye birseyler ögrenmemize izin verilmiyor. Ögrenmek istemeyen böyle forumlari girip bakmasin demekki birseyler ögrenmek isteniliyor. Izin verinde ögrenelim yapariz yapmayiz o da bizde kalsin.
Biz burada ne yapıyoruz henüz anlamış değilsiniz belli oldu. Siz önce bu büyülerin var olduğunu bilin, nasıl ve ne şekilde yapıldığı hakkında fikriniz olsun ki kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun. Enerji çalışmaları yapıyoruz; katılın ki konuda ilerleyip uzmanlaşma yoluna adım atın. Üyelerimizin varlıklarla alakalı bilgisini, enerjileri tanıyıp tanımadığını, başına bir sorun geldiğinde ne yapacağını bilip bilmediğini bizler tek tek tayin edemeyeceğimiz gibi, olası tehlikelerin önüne geçmeliyiz; bunun için de şifreli gruplar kurduk. Azmeden herkes, nasıl olsa herşeyi öğrenecektir. Sizin gibi başta kaybedenler hariç.. Sevgiler..

origanum
29.07.2010, 15:14
Bu öğretide hiçbir zaman diğer bilim dalları gibi al sana kitap defter deyip de ders verir gibi öğretilmez. Hele sıfırdan başlayan ve daha majisyen adayı bile sayılmayan kişilerle asla bilgi paylaşımında bulunulmaz. Çırak ustadan görerek öğrenir, asla tek tek anlatıp da öğrenim olmaz. Çıraklık dönemindeki kişiler burada verilen eksik paylaşımları alır, ustasından görerek edindiği bilgileri de kafasında derler ve kendine has bir metod oluşturur. İşin hiç bir yerde söylenilmeyen özü budur. Her majisyen kendine göre çalışan bir yöntemi uygulamak zorundadır, bunu eskileri deneyerek ve kendinden birşeyler katarak sentezleyerek yılların tecrübesiyle bulur. Esas bilgi edinme şekli ise astral katlardaki varlıklardan majisyenin kendisi+yapacağı işler ve o varlığın enerjisinin birleşimine has bir tarifin o majisyene o varlık tarafından özel olarak verilmesi tarzıdır. Ama varlıklarla her iletişim kuran kişiler bile bilgi alamayabilir ömrünce. Bunu yapabilenler çok değerli üstatlardır.
Şimdi bilgiyi ne sıfatla istediğinizi bir düşünün.

bendeniz
29.07.2010, 15:26
Siz beni biraz yanlış anladınız galiba. Benim gayem bunun nasil yapıldığını ögrenmemin sebebi özetle söyle anlatayım: Regl'e yapılan büyünün sonuçta tutması ve bu şahısın okumalarr vs bilmemesi aynı zamanda varlıkları nasıl harekete geçimesi bunlar olmayınca bir taraftan varlıklardan söz ediyoruz ama şöyle bir baktığımda vefkler tılsımlar hadim varlıklarla çalıştırılıyor bir kişi onlara hükmedemiyorsa bunları çalıştırmak mümkün olmuyor.
Burda özellikle bazı üstatların yazılarını büyük ilgi ile okuyorum ve saygi duyuyorum. Bir de çalışmalarına. Zamandan dolayi Urum üstadın çalışmalarına bir türlü katılamadım, nasip olursa katılmak çok isterim. Rabbim benim kalbimden geçenlerin hepsini biliyor, benim birşey kaybetmediğim de ortada. Allah cc herkesin müfakatını verir. Saygılarımla.

origanum
29.07.2010, 16:40
Yazınızdan net olarak anlaşılmıyor ama birisi bu uygulamayı yaptı ve herhangi bir ritüele uymadan dümdüz bu işi yaptı ve tuttu diyorsunuz sanırım. Bu mümkün değildir normalde, eğer tuttu ise ya o kişinin parapsikolojik yeteneği vardır ve enerjisini çok iyi yüklemiştir o çalışmaya ya da eşref saati denilen tam uygun bir majikal zamanda yapmıştır. Yoksa varlık olmadan ve kuralına uymadan tutması mümkün değildir. Siz tutacağını zannederek tarif istediniz sanırım nasılsa varlık kullanılmadan tutuyor, ritüel de gerektirmiyor ben de yapabilirim diye düşündünüz değil mi? Yanlış düşünmüşsünüz tamamiyle, çünkü işler böyle yürümüyor. Varlık desteği olmadan majikal işlem neredeyse imkansızdır. Herkes varlığa birşeyler yaptıramaz, bunun uzun bir süreci vardır. Varlıklar kendileriyle iletişim kurmaya alışık kişilerin işlerinde yardımcı olurlar, bunu da babasının hayrına yapmazlar, majisyenden bir bedel alırlar. Kendiniz varlıkla iletişim kurmasanız bile bir majisyene giderek onun aracılığı ile varlık devreye sokulur, bu aşamada sizin yapmanız gereken ritüeli söyler, kendisi de kendisi yapması gerekeni yapar ve bu işin gerektirdiği bedeli de majisyene ödenirse bu iş olur bir de.
Umarım bazı şeyler açıklığa kavuşmuştur. Gereğinden fazla bile açıklama yazdım esasında.

zenithmx
29.07.2010, 17:25
Kısacası şu ki; kendinizi geliştirmek için forum içeriğinden ve forumumuzda bulunan bu konuda tecrübeli kişilerden yardım alabilirsiniz.

Fakat direkt olarak hiç kimse size bunun gibi özel uygulamarı vermezler. biraz mantıklı davranalım lütfen. Okuma yazma öğrenmeden, sayıları öğrenmeden ve 4 işlemi öğrenmeden sayının karekökünü alamayacağınız gibi hiç kimse size "al işte karekökünü böyle alıyorsun" demez. İyi forumlar.

toprak_3505
31.07.2010, 17:12
slm arkadaşlar adet kanı byüsü çok tehlikelidır ben şahıd oldum genç bir arkadaşime yaptılar gül gibi eşinı boşadı bir çocuğu olmasıne rağmen yapan .de yapanada büyük zararlar verır aman uzak durun ne eşi evlene bildi ne kendısi hiç ne bir hoca kaldı ne bir nuska büyük paralar harcandı hepsi boşa çıktı

toprak_3505
31.07.2010, 17:15
Siz beni biraz yanlış anladınız galiba. Benim gayem bunun nasil yapıldığını ögrenmemin sebebi özetle söyle anlatayım: Regl'e yapılan büyünün sonuçta tutması ve bu şahısın okumalarr vs bilmemesi aynı zamanda varlıkları nasıl harekete geçimesi bunlar olmayınca bir taraftan varlıklardan söz ediyoruz ama şöyle bir baktığımda vefkler tılsımlar hadim varlıklarla çalıştırılıyor bir kişi onlara hükmedemiyorsa bunları çalıştırmak mümkün olmuyor.
Burda özellikle bazı üstatların yazılarını büyük ilgi ile okuyorum ve saygi duyuyorum. Bir de çalışmalarına. Zamandan dolayi Urum üstadın çalışmalarına bir türlü katılamadım, nasip olursa katılmak çok isterim. Rabbim benim kalbimden geçenlerin hepsini biliyor, benim birşey kaybetmediğim de ortada. Allah cc herkesin müfakatını verir. Saygılarımla. bak güzel arkadaşim hiç bu büyüyü öyrenme zalime bile yapsan zararı sana de gelir sakın

origanum
31.07.2010, 17:52
slm arkadaşlar adet kanı byüsü çok tehlikelidır ben şahıd oldum genç bir arkadaşime yaptılar gül gibi eşinı boşadı bir çocuğu olmasıne rağmen yapan .de yapanada büyük zararlar verır aman uzak durun ne eşi evlene bildi ne kendısi hiç ne bir hoca kaldı ne bir nuska büyük paralar harcandı hepsi boşa çıktı

Usulünce yapamamıştır da ondan. O yüzden diyoruz dikkat edin çok tehlikelidir diye. En küçük hata hayatların mahvolmasına yol açar. İşin ustası olmadan yapılmaması gerekir. Bu örneği verdiğiniz iyi olmuş, anlatamıyoruz kimseye. Hala tarif vermiyoruz diye yakınıyorlar. Üstad olmayan kullanamaz. Tüm şartları yerine getirerek uygulayanlar ancak başarıya ulaşıyor. Bu kadarını diyeyim, anlayan anlar.

bendeniz
31.07.2010, 18:58
Ben bu büyüyü yapmak icin sormadim daha öncede söyledim burda kimse anlamak istemiyor mod olunca herkez buradaki kisileri asalagamaya calisiryorlar.
Bir kimsenin kim oldugunu bilmeden kimin ne kaybettigini bilemessiniz. Belki kaybedenler sizler olmasin. Ben burada fazla yazi yazmadim genelde bilgi icin hep okurum. Baskalarinin görüslerine hep saygi gösteririm inanci görüsü ne olursa olsun. Hic bir zaman hakaretdede, kötü kelimede kulanmadim.

Bir soru sorsam desemki bu büyüyü nasil cözerim! Bu nu siz cözemezsiniz ancak biliginiz olmasi lazim. Tabi ben bu cözemem bilgili kisilerden para karsiligi cözdürmem lazim. Hemen sunuda söyleyim nereden biliyorsunuz benin cözüp cözemeyecegimi. Gaybtan size habermi verdiler bu sahis bu isi beceremez diye.
Gaybi tek Allah cc bilir size söyleyenlerde zaten yalancidir.

Bir soru sorduk basimiza dert aldik. Büyünün kücügü büyügü olmaz hepsi aynidir ayni isi yapar.

origanum
31.07.2010, 19:41
Ben bu büyüyü yapmak icin sormadim daha öncede söyledim burda kimse anlamak istemiyor mod olunca herkez buradaki kisileri asalagamaya calisiryorlar.
Bir kimsenin kim oldugunu bilmeden kimin ne kaybettigini bilemessiniz. Belki kaybedenler sizler olmasin. Ben burada fazla yazi yazmadim genelde bilgi icin hep okurum. Baskalarinin görüslerine hep saygi gösteririm inanci görüsü ne olursa olsun. Hic bir zaman hakaretdede, kötü kelimede kulanmadim.

Bir soru sorsam desemki bu büyüyü nasil cözerim! Bu nu siz cözemezsiniz ancak biliginiz olmasi lazim. Tabi ben bu cözemem bilgili kisilerden para karsiligi cözdürmem lazim. Hemen sunuda söyleyim nereden biliyorsunuz benin cözüp cözemeyecegimi. Gaybtan size habermi verdiler bu sahis bu isi beceremez diye.
Gaybi tek Allah cc bilir size söyleyenlerde zaten yalancidir.

Bir soru sorduk basimiza dert aldik. Büyünün kücügü büyügü olmaz hepsi aynidir ayni isi yapar.

Modlar aşağılıyor derken kimi kastettiniz? Size böyle bir şey mi yaptık? Bizlere hakaret ediyorsunuz bu ithamda bulunarak. Yapmak için sorup sormamanız önemli değil. Zararlı uygulama paylaşım platformu değil burası. Yeteri kadarını paylaşırız daha fazlasını değil. Böyle ulu orta herkesin oluyacağı bir yerde hele 18 yaş altı ve etkilenmeye hazır pek çok gencin rahatlıkla girebileceği yerlerde zararlı paylaşımlar yapılması uygun değildir. Sitemizde majisyenlerin bulunduğu şifreli bölümlerde ancak paylaşılabilecek bir bilgiyi orta yerde ya da özelden ama majisyen olmayan bir kişiyle paylaşılmasını nasıl bekleyebilirsiniz ki? Soruyorum size majisyen misiniz? Bize bu konuda bilgi verdiniz mi usta majisyenim sizinle majikal bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum diye talep ettinizde mi almadık sizi. Ayrıca kimin neyi yapabileceğini, kimde yeterli enerji seviyesi olup olmadığını bilecek durumdayız ki buradayız. Bu da ayrı bir konu. Bilginize...

Karabey
02.08.2010, 09:56
Büyücünün küçüğü büyüğü olmaz hepsi aynıdır ama ilmin az bileni ve çok bileni olur.Burada kimse kimseyi aşağılamıyor.Mod arkadaşlar gerçekten ilme hakim ve oturaklı insanlar ve bazı çalışmaları tam vermemekle buradaki meraklı arkadaşlara kötülük değil iyilik yapıyorlar.Bence bunun üzerine tartışmak çok gereksiz.Selametle kalın...

Yesil Cingene
02.08.2010, 16:24
Sayın Bendeniz,
Abartıyor ve olaya kişisel bakıyorsunuz. Daha fazla saçmalayıp rahatsızlık verirseniz, süresiz uzaklaştırılacaksınız ve yine tekrarlıyorum; sitede vermiş olduğumuz kuralları, siteyi nasıl yönetip yönetmeyeceğimizi sizlere danışmıyoruz. Danışmadığımız gibi, kurallarımızı sorgulamanıza da izin vermiyoruz. Beğenmiyorsanız burada kalmanız için yalvarmıyoruz.

bendeniz
02.08.2010, 19:39
Varlıkların çalışması ile bozdurulur... Diger metotlar zayıf kalmaktadır.. Nun harfinin hadiminden yararlanmak en kuvvetli uygulamadır...

@Kontejyan
Bir kiside Hayiz veya meni ile büyü yapildiginin belirtileri nelerdir?
Baska büyülerden daha ayri belirtilerimi var yoksa genel büyü belitilerimi.

Not: Ben kimse ile mulakasaya girmek istemiyorum bu konuyu burda bitirelim benim önceki yazdiklarimada size sahmet silin. Ben burada degerli kisler var onlarin yazilarini büyük ilgi ile okuyorum Tesekkürler.

Kontejyan
02.08.2010, 20:24
@Kontejyan
Bir kiside Hayiz veya meni ile büyü yapildiginin belirtileri nelerdir?
Baska büyülerden daha ayri belirtilerimi var yoksa genel büyü belitilerimi.

Not: Ben kimse ile munakasaya girmek istemiyorum bu konuyu burda bitirelim benim önceki yazdiklarimada size sahmet silin. Ben burada degerli kisler var onlarin yazilarini büyük ilgi ile okuyorum Tesekkürler.
Belirtiler aynıdır ancak dna uygulamalarda şiddet daha yüksektir.. Kabuslar daha sık görülür, içe kapanıklık, psikolojik rahatsızlıklar, endişe duyumları, panik ataklar vs daha sık yaşanır..

BFT
16.08.2010, 16:25
Bu büyü tam olarak nasıl yapılıyor? Bunu nereden öğrenebilirim?

edalim
13.09.2010, 01:16
dna uygulamaları gayet tehlikeli anladığım kadarıyla,merak ettiğim daha önce ürümün verdiği koltukaltı kılı tarifi de tehlikelimidir bu kadar? Sonucta oda dna,o tarif kulağa kolay uygulanabilir gelmişti sadece yediriyosun böyle bu konuda anlatıldığı gibi detaylar yoktu.Bilgilendirirseniz sevinirim.

origanum
13.09.2010, 17:51
dna uygulamaları gayet tehlikeli anladığım kadarıyla,merak ettiğim daha önce ürümün verdiği koltukaltı kılı tarifi de tehlikelimidir bu kadar? Sonucta oda dna,o tarif kulağa kolay uygulanabilir gelmişti sadece yediriyosun böyle bu konuda anlatıldığı gibi detaylar yoktu.Bilgilendirirseniz sevinirim.

İş sadece yedirmek gibi basit değil. Kişinin dna sına kendi enerjinizi yüklemez ve varlıkları görevlendirmezseniz majikal işlem yapamazsınız zaten. Yapmaya kalkar da beceremezseniz de kendinizi ve o kişiyi tehlikeye atarsınız. Sıradan bir vatandaşın veya bir terzinin (kesip dikme işine daha aşina olduğu için bu örneği veriyorum) hastaneye gidip birini ameliyat etmeye kalkıştığını bir düşünün, aynı şey, cerrahlar bu seviyeye gelebilmek için ne kadar uğraşıyor. Burada uygulama yöntemleri tüm detaylarına kadar öğretilmiyor sadece uygulama hakkında bilgi veriliyor. Majisyen olmayan zaten tam olarak verilen tarifleri titreşim seviyesi yeterli olmayacağı için tutturamaz, majisyen de bazı detayları bilmesine gerek kalmaksızın kendiliğinden tamamlayabilir, her şeyin tek tek yazılmasına ihtiyaç duymaz. Kaldı ki herkes maji yöntemi uygulayabilseydi, yani bunu becerebilseydi dünyanın hali nasıl olurdu. Önemli olan sizlerin böyle uygulamaların var olduğu hakkında bilgilenmenizdir. Amaç bu yolda ilerlemek isteyene genel bilgi vermek, korunmak isteyene de nelerin var olduğu hakkında ufkunu açmak, nelere dikkat etmesi gerektiği hakkında bilgilenmesini sağlamaktır. Yoksa sitemiz maji tarifleri veren, uygulamalar için yönlendiren, yol gösteren bir site değildir.

edalim
15.09.2010, 21:52
İş sadece yedirmek gibi basit değil. Kişinin dna sına kendi enerjinizi yüklemez ve varlıkları görevlendirmezseniz majikal işlem yapamazsınız zaten. Yapmaya kalkar da beceremezseniz de kendinizi ve o kişiyi tehlikeye atarsınız. Sıradan bir vatandaşın veya bir terzinin (kesip dikme işine daha aşina olduğu için bu örneği veriyorum) hastaneye gidip birini ameliyat etmeye kalkıştığını bir düşünün, aynı şey, cerrahlar bu seviyeye gelebilmek için ne kadar uğraşıyor. Burada uygulama yöntemleri tüm detaylarına kadar öğretilmiyor sadece uygulama hakkında bilgi veriliyor. Majisyen olmayan zaten tam olarak verilen tarifleri titreşim seviyesi yeterli olmayacağı için tutturamaz, majisyen de bazı detayları bilmesine gerek kalmaksızın kendiliğinden tamamlayabilir, her şeyin tek tek yazılmasına ihtiyaç duymaz. Kaldı ki herkes maji yöntemi uygulayabilseydi, yani bunu becerebilseydi dünyanın hali nasıl olurdu. Önemli olan sizlerin böyle uygulamaların var olduğu hakkında bilgilenmenizdir. Amaç bu yolda ilerlemek isteyene genel bilgi vermek, korunmak isteyene de nelerin var olduğu hakkında ufkunu açmak, nelere dikkat etmesi gerektiği hakkında bilgilenmesini sağlamaktır. Yoksa sitemiz maji tarifleri veren, uygulamalar için yönlendiren, yol gösteren bir site değildir.

Yani bu durumda,çok basit gibi görünen bu uygulamalar bile ki basit derken yukarıdaki uygulamadan değil Ürüm ün belirttiği kıl yedirmeden bahsediyorum,aslında anlatıldıgı gibi değil.Varlık kullanmadan ve sadece verilen tarifle bu işe kalkışmak büyük cesaret istiyor anladığım kadarıyla.Bende ne kadar basit yiyeceğine karıştırırım diye düşünmüştüm...Bu durumda mutlaka bilene danışmak lazım anlaşılan.Cevap için çok teşekkürler,uygulayıp aa olmuyomuş diyip üzülücektim..

origanum
15.09.2010, 22:29
Yani bu durumda,çok basit gibi görünen bu uygulamalar bile ki basit derken yukarıdaki uygulamadan değil Ürüm ün belirttiği kıl yedirmeden bahsediyorum,aslında anlatıldıgı gibi değil.Varlık kullanmadan ve sadece verilen tarifle bu işe kalkışmak büyük cesaret istiyor anladığım kadarıyla.Bende ne kadar basit yiyeceğine karıştırırım diye düşünmüştüm...Bu durumda mutlaka bilene danışmak lazım anlaşılan.Cevap için çok teşekkürler,uygulayıp aa olmuyomuş diyip üzülücektim..

Evet aynen:)

ZIDLAYTARUM
06.10.2010, 00:56
bu uygulama bir dostuma yapıldı ve onu bu dertden kurtarmak istiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim acil cevap bekliyorum , nasıl bir uygulama ile kurtara biliriz:offtopic:

bu büyüyü nasıl etkisiz hale getirebiliriz

glfm
09.10.2010, 17:56
hogwarts okulu gibi işte.....(mizahi yaklaşım kimse yanlış anlamasın)

ZIDLAYTARUM
17.10.2010, 12:58
Slm soruma cevap alamadim bu büyü nasil etkisiz hale gelebilir, ne yapmamiz lazim

origanum
17.10.2010, 13:09
Slm soruma cevap alamadim bu büyü nasil etkisiz hale gelebilir, ne yapmamiz lazim

Murat Yaldız kardeşimiz,
Eğer bunu bilen ve söylemek isteyen biri olsaydı mutlaka yazardı. O yüzden cevap alamadınız hala.

Chillout
17.10.2010, 14:24
bu uygulama bir dostuma yapıldı ve onu bu dertden kurtarmak istiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim acil cevap bekliyorum , nasıl bir uygulama ile kurtara biliriz:offtopic:

Bilgiyi nereden ve nasıl aldınız ve tam olarak ne yapıldığını düşünüyorsunuz? Masaya olayı tam yatırın ki, görelim karşımızda ne var ne yok.

DreamDuality
22.10.2010, 07:22
Bu uygulama ne için yapılıyor acaba?
Bir üye eşler arası muhabbet için olduğunu, diğer üye evli çiftin ayrıldığını yazmış.
Kısacası muhabbet için mi ayırmak için midir?

Bence nasıl yapıldığını öğrenmek adına ısrarcı olan kişiler bu uygulamanın kendilerine de yapılabilceğini düşünsünler. o zaman belki fikirleri değişir.
Kendin içmeyeceğin şeyi başkasına içirmek tuhaf bir mantık anlayışı.

origanum
22.10.2010, 13:45
Bu uygulama cinsiyeti ve niteliği önemli olmaksızın karşınızdakini kendinize benimsetmek için yapılan bir uygulamadır. Sevdiğinize de yapabilirsiniz, patronunuza da farketmez. Ama genelde herkes sevdiği kişi için yapar. Başkaları için ya bilmediğinden ya da ihtiyaç duymadığından uygulamaz, zaten herkes de yanlış uygular. Sadece yedirmeyle işin biteceğini sanır, oysa her aşamada yapılacak belli işlemler vardır.
İlk uygulandığı anda etki alanınıza girer, işlemek size kalmış artık, 1 ay 40 gün boyunca kendinizi sevdirmek için gayret gösterirseniz size tamamen meyledecektir, hiçbirşey yapmazsanız o sürede bir ısınma beklemeyin karşı taraftan, sadece enerji alanında negatif leke yapmış olursunuz. Az ilgi gösterdi ya da siz o süreyi gerektiği gibi kullanamadınız diyelim uygulamanın tekrarlanması gerekir. Her tekrarlanışta karşı taraf daha sinirli olur ve gitgide aptallaşır, üzerinde korkunç bir negatif kirlilik birikir. Kısacası istediğiniz kişinin hür iradeli hali ile şimdiki arasında farklılık olur ve o artık istediğiniz kişi olmaktan çıkar. Sinir sisteminden başlayarak, mide ve dolaşım sistemi daha sonra da diğer yerlerine etki ederek sağlığı giderek bozulur, bu tip bir kişi ile etkileşimde bulunmak sizin de psikolojinize olumsuz olarak yansır. Geri dönüşü yoktur.

Leth3
29.10.2010, 21:08
papaz büyüsüne benziyo yada ta kendisi :)

Yesil Cingene
30.10.2010, 12:07
Kan ile yapılan büyülere papaz büyüsü derler zaten. Papazlarla alakası yoktur aslında.

yulihu
30.10.2010, 15:42
Kan ile yapılan büyülere papaz büyüsü derler zaten. Papazlarla alakası yoktur aslında.

sayın yeşil çingene merek ettiğim bir konu var..kan ile yapılan majilerin bozulmasının mümkün olmadığını duydum sizce bunun bir doğruluğu varmıdır? yada her büyünün mutlak bir çözümü varmıdır?:)

ulvi
30.10.2010, 19:28
Adet kanıyla yapılan bağlama nasıl oluyor açıklar mısınız lütfen?

Bence adat kanıyla bağlama yada benzeri birşey yapılamaz, adet kanının özelliği şudur necistir yani pis

Bu kanın kazara bulaştığı ortamdaki herkese bir ağırlık, uyku hali, rızık darlığı ve sıkıntı çöker

Ama bir özelliğide şudurki bu kanı bile bile kullanan ve bulaştıran insanların başınada aynısı gelir

Bu kan sadece bir kişiyi değil bulaştıran ve bulaştırılan herkesi aileleiryle beraber olumsuz etkiler

Bu bahsettiğin büyüden kurtulma işlemi adet kanıyla yapılan büyüyse ve bir yedirilmeyse bozmak için her sabah ve akşam gusül abde4sti alıcak

Her sabah bir bardak suya 11 Besmele okuyarak içecek

Her ikindin bir bardak suya 7 Ayetel Kürsi okuyarak içecek ,

Yatsı Ezanından sonra 21 Ayetel Kürsi 21 Besmele ve 21 fatiha okursa İnşaAllah bir hafta ve kırk gün arası hiçbirşeyi kalmaz diye umut ediyorum

Bu arada bu büyünün bir gücü yoktur orda insanı olumsuz etkileyen adet kanıdır necis olduğu için

Bu kan insanın üzerine şeytan pisliklerinin atılmasına sebep olur

Tabi bunlar benim bilgilerim, illa doğrudur demiyorum, daha iyi bilenlerede sormak lazım

En Doğrusunu Allah Bilir

origanum
31.10.2010, 00:17
Bence adat kanıyla bağlama yada benzeri birşey yapılamaz, adet kanının özelliği şudur necistir yani pis

Bu kanın kazara bulaştığı ortamdaki herkese bir ağırlık, uyku hali, rızık darlığı ve sıkıntı çöker

Ama bir özelliğide şudurki bu kanı bile bile kullanan ve bulaştıran insanların başınada aynısı gelir

Bu kan sadece bir kişiyi değil bulaştıran ve bulaştırılan herkesi aileleiryle beraber olumsuz etkiler

Bu bahsettiğin büyüden kurtulma işlemi adet kanıyla yapılan büyüyse ve bir yedirilmeyse bozmak için her sabah ve akşam gusül abde4sti alıcak

Her sabah bir bardak suya 11 Besmele okuyarak içecek

Her ikindin bir bardak suya 7 Ayetel Kürsi okuyarak içecek ,

Yatsı Ezanından sonra 21 Ayetel Kürsi 21 Besmele ve 21 fatiha okursa İnşaAllah bir hafta ve kırk gün arası hiçbirşeyi kalmaz diye umut ediyorum

Bu arada bu büyünün bir gücü yoktur orda insanı olumsuz etkileyen adet kanıdır necis olduğu için

Bu kan insanın üzerine şeytan pisliklerinin atılmasına sebep olur

Tabi bunlar benim bilgilerim, illa doğrudur demiyorum, daha iyi bilenlerede sormak lazım

En Doğrusunu Allah Bilir

Oldukça yanlış ve eksik bilgilere sahip olduğunuz anlaşılıyor. Bilmediğiniz konularda tahmine dayalı yorum yapmayın ve üyeleri yönlendirmeyin.
Kan DNA materyalidir, saç, deri vs gibi bir vücut parçasıdır. Kan da idrar gibi sterildir, mikrop taşımaz, taşıdığında ise kişinin hasta olduğu anlaşılır zaten. Ortamdaki herkese, ya da uygulayana veya akrabalarına bir zarar gelmez, sadece DNA örneği yedirilen kişi hedeftir ve hedef dışında etkilenme olmaz. Beceriksiz biri yapmaya kalkarsa herşey mümkün ama, o yüzden güçlü bir majisyen olmayan yapmasın denir ama bunun konuyla alakası yok bütün uygulamalar için böyledir ayrıca kişiye değil de ortama başka bir majikal uygulama yapılırsa bundan en küçük ve masumlar etkilenir, bunun da bu konu ile alakası yoktur tabi.
Yapılan uygulamanın denilen şekilde çözülmesi mümkün değildir. Yenildikten 40 gün içinde kişinin etkilenmesi için ayrıca bir işlem daha yapılmadıysa etki devamlı olmaz sadece üstünde negatif kirlilik kalır, bunun temizlenme işlemi yapılmalıdır. 2. ay işlem tekrarlandığında ise sinirlilik başlar ve sağlık da giderek kaybolur ve tekrarlar sonucu kişi aptallaşır. Ne kadar çözme, temizlik, koruma işlemleri yapılsa da araz kalır mutlaka. Kişi asla eskisi gibi olmaz.

ulvi
31.10.2010, 04:15
Oldukça yanlış ve eksik bilgilere sahip olduğunuz anlaşılıyor. Bilmediğiniz konularda tahmine dayalı yorum yapmayın ve üyeleri yönlendirmeyin.
Kan DNA materyalidir, saç, deri vs gibi bir vücut parçasıdır. Kan da idrar gibi sterildir, mikrop taşımaz, taşıdığında ise kişinin hasta olduğu anlaşılır zaten. Ortamdaki herkese, ya da uygulayana veya akrabalarına bir zarar gelmez, sadece DNA örneği yedirilen kişi hedeftir ve hedef dışında etkilenme olmaz. Beceriksiz biri yapmaya kalkarsa herşey mümkün ama, o yüzden güçlü bir majisyen olmayan yapmasın denir ama bunun konuyla alakası yok bütün uygulamalar için böyledir ayrıca kişiye değil de ortama başka bir majikal uygulama yapılırsa bundan en küçük ve masumlar etkilenir, bunun da bu konu ile alakası yoktur tabi.
Yapılan uygulamanın denilen şekilde çözülmesi mümkün değildir. Yenildikten 40 gün içinde kişinin etkilenmesi için ayrıca bir işlem daha yapılmadıysa etki devamlı olmaz sadece üstünde negatif kirlilik kalır, bunun temizlenme işlemi yapılmalıdır. 2. ay işlem tekrarlandığında ise sinirlilik başlar ve sağlık da giderek kaybolur ve tekrarlar sonucu kişi aptallaşır. Ne kadar çözme, temizlik, koruma işlemleri yapılsa da araz kalır mutlaka. Kişi asla eskisi gibi olmaz.
Benmi yanlış ve eksik bilgilere sahibim, bence bu iddiandan vazgeçmelisin
Adet kanı tıbben asla steril değildir, bunu kimse iddia edemez

Gelelim necislik meselesine, evet adet kanı necistir, necis olduğu için necis sizin deyimiznile negatif yada olumsuz enerjileri çeker

genetiksel bağın sebep olduğu ruhsal aktarımlada tüm bireyleri etkiler

Kanın etkisi kırk gün değil temizlenme sağlanmazsa ömür boyudur

Kırk gün vücutta bir maddenin kalma süresidir, kırk gün sonra kan vücuttan atılmış olabilir ama bulaştırmış plduğu olumsuzluk ve işlemişlik temizlenmez

Seninde dediğin gibi sinirlilik ve araz sadece akla beyne ve vücuda kan vasıtasıyla yerleşmiş olan negatif enerjinin vücut üzerindeki yadsımasıdır

Ve artarak devam eder. temizlenme mümkün olmakla beraber çok zordur

Bu arada şahsıma hitab edilmeden yazılsa daha hoş olur diye düşünüyorum

SEn bilgisizsin ben bilgiliyim, tahmine dayalı yorum yapıyorsun gibi sözler hoş olmayan kırıcı söler olmakla beraber, kişilerin bilgilerini ve fikirlerini aktardıkları ortak paylaşım forumlarına yakışmayan sözlerdir

Senin bilmediğin dediğin bu konuyu bence ben senden çok daha iyi bilirim

Tabiki yukarıdaki mesajımdada dediğim gibi bunlar benim bilgilerim illa doğrudur demiyorum, daha iyi bilenlere sormak lazım

En Doğrusunu Allah Bilir

Saygıyla kalın

origanum
31.10.2010, 05:04
Benmi yanlış ve eksik bilgilere sahibim, bence bu iddiandan vazgeçmelisin
Adet kanı tıbben asla steril değildir, bunu kimse iddia edemez

Gelelim necislik meselesine, evet adet kanı necistir, necis olduğu için necis sizin deyimiznile negatif yada olumsuz enerjileri çeker

genetiksel bağın sebep olduğu ruhsal aktarımlada tüm bireyleri etkiler

Kanın etkisi kırk gün değil temizlenme sağlanmazsa ömür boyudur

Kırk gün vücutta bir maddenin kalma süresidir, kırk gün sonra kan vücuttan atılmış olabilir ama bulaştırmış plduğu olumsuzluk ve işlemişlik temizlenmez

Seninde dediğin gibi sinirlilik ve araz sadece akla beyne ve vücuda kan vasıtasıyla yerleşmiş olan negatif enerjinin vücut üzerindeki yadsımasıdır

Ve artarak devam eder. temizlenme mümkün olmakla beraber çok zordur

Bu arada şahsıma hitab edilmeden yazılsa daha hoş olur diye düşünüyorum

SEn bilgisizsin ben bilgiliyim, tahmine dayalı yorum yapıyorsun gibi sözler hoş olmayan kırıcı söler olmakla beraber, kişilerin bilgilerini ve fikirlerini aktardıkları ortak paylaşım forumlarına yakışmayan sözlerdir

Senin bilmediğin dediğin bu konuyu bence ben senden çok daha iyi bilirim

Tabiki yukarıdaki mesajımdada dediğim gibi bunlar benim bilgilerim illa doğrudur demiyorum, daha iyi bilenlere sormak lazım

En Doğrusunu Allah Bilir

Saygıyla kalın

Hala hem illa bilgilerim doğru demiyorum deyip de hem daha iyi bilirim demeniz sizin ne kadar vahim durumda olduğunuzu yeterince ortaya koyuyor. Benden daha iyi bildiğinizi iddia etmeniz ise sadece komik. Ne kadar zamandır uyguladığınızı sorarım size. Hadi zamanı bırakın kaç kere uyguladığınızı sorayım, benimki kadar çok olmadığını biliyorum, ya çözme işi, bunu da benimki kadar sayısı belirsiz kere yaptınız mı? Bir şeyi ulu ortaya yazmadan önce doğruluğunu ve kim olduğunuzu, kiminle konuştuğunuzu tartın önce.

ulvi
31.10.2010, 06:50
Hala hem illa bilgilerim doğru demiyorum deyip de hem daha iyi bilirim demeniz sizin ne kadar vahim durumda olduğunuzu yeterince ortaya koyuyor. Benden daha iyi bildiğinizi iddia etmeniz ise sadece komik. Ne kadar zamandır uyguladığınızı sorarım size. Hadi zamanı bırakın kaç kere uyguladığınızı sorayım, benimki kadar çok olmadığını biliyorum, ya çözme işi, bunu da benimki kadar sayısı belirsiz kere yaptınız mı? Bir şeyi ulu ortaya yazmadan önce doğruluğunu ve kim olduğunuzu, kiminle konuştuğunuzu tartın önce.

Origanum hala cevapların ilimsel konuşmalardan çok şahsilik kokuyor vede bu sana yakışmıyor

karşıdakinin seni tartmasını istiyorsun ama sen karşındakini tartıyormusun

Bu arada daha iyi bilenlere sormak lazım En Doğrusunu Allah Bilir Kelamı vahim bir durumda olduğumu göstermez sadece örnek bir durumda olduğumu gösterir

Ve bence bu sözlerimde sana örnek olsun

Zaman dersen 20 seneden fazla, sayı dersen milyonun üzerinde İnşaAllah

Belki daha önce adımı duydun belkide duyacaksın önemi yok ama konu bu değil

Bana şu konuda açıklık getirmeni istiyorum

Bu forumda kişilerin kendi bilgi ve düşüncelerini aktaracakları demokratik bir ilimsel ortam varmı varsa yazmaya devam edelim

Yoksa bu forumda padişahlık sistemine dayalı, sadece sizlerin bilgi ve düşüncesini yansıtan ve bunu kabul etmeye zorlayan, kabul etmeyenleri dışlayan bir monarşik yönetim sistemimi var

Şimdi gelelim kimin vahim durumda olduğunu anlamaya

Bir forum açıyorsun, üyeleri topluyorsun, teşekkür etmeyin konulara yorum yapın katılın diyorsun, sonrada konuya katılıp kendi yorumunu paylaşan üyeye sen bilmiyorsun, yok vahim durumdasın gibi saçmalıklarla ithamlarda bulunuyorsun

Ve sen bu forumda görevlisin ve bu forum bir ilmi paylaşım formu öylemi

Kardeşim bu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum ve kapatıyorum

Konulardada paylaşımda bulunmuyorum artık, sadece bendekilerden değişik bir bilgi yazan olurmu diye göz gezdiririm ara ara bana yeter

Lütfen cevap yazarken bu cevabıma şahsıma yönelik yazma tekrar cevap yazmak zorunda kalmak istemiyorum

Ya hiç cevap yazma , yada formun yapısına uygun ilimsel bir cevap ver, senle tartışmaya dayalı bir diyalog içine girmek zorunda kalmıyayım

saygılı forumlar kardeşim,

origanum
31.10.2010, 14:05
Hala ahkam kesiyorsunuz ya ısrarla pes doğrusu. Siz milyon kere yaptığınızı söylüyorsunuz adet kanı uygulamasını, olabilir ben de o kadar yapmışımdır, 20 yıldan fazla diyorsunuz ben de öyle. Bu kadar çok sayıda yaptığınıza göre bir kadın olmalısınız oysa ben sizden eril bir enerji alıyorum, bu durumda da tam herşeyiyle uygulayan değil bir çeşit aracı olursunuz sadece. Diğer majikal uygulamalardan bahsetmiyorum konu dışı olduğu için. Ama sizin sapla samanı karıştırdığınızdan da kuşku duymaya başladım artık, ne için yazdığınız belli değil, genel majikal uygulamalarınızdan bahsetmiyoruz burada, siz onları katarak birşeyler yorumluyorsunuz, bu konu hakikaten çok uzadı, sırf bana gene cevap hakkı doğduğu için yazıyorum. Ayrıca site sahibinin yaptığı site ile ilgili kuralları benden sorgulamayın bir derdiniz varsa onunla görüşün, ben kural koyucu değilim. Sitemizin uygulama şeklini beğenmiyorsanız da burada kimse kimseyi zorla tutmuyor, beğenmeyen gelmez o kadar. Amacı reklam yapmak için buraya giren, yılların hacı hocasıyım diyen sömürücü kesimden bıktık artık.

yule
31.10.2010, 20:21
Konuyu detaylı olarka inceledim. Sizin fikrinizi özgürce söyleme serbestliğiniz olduğu kadar moderatörlerimizin de fikirlerini özgürce söyleme hakkı vardır. Bilmediğin bir şeyi öğrenmek erdemdir. Size yanlış bir bilgiye sahip olduğunuz söyleniyor ve bunu ben de onaylıyorum. Adet kanıyla yapılan uygulamalar aynen origanumun söylediği şekilde yapılmaktadır. Burada padişahlık sistmei olsa idi şu an siz bu sitede olmazdınız. Ve de sizin gibi birçok üyeyi engellemek zorunda olurduk. Bir ithamda bulunurken elinizde olan kaynakları da suarsanız bende size daha rahat cevap verebilirim. Açıklamalarınızda bundan sonra benim inancıma göre diye belirtirsiniz ve kimse size nedne böyle dediniz diye bir kelime etmet. Eğer genel olarak konuşuyor ve doğruluğunu da herkesin kabul etmesini bekliyorsanız böyle tepkilerle karşılaşmayı da normal göreceksiniz. Eğer bu tepkilere gelemiyorsanız ya yorum yapmayacaksınız ya da siteden uzaklaşabilirsiniz.

DreamDuality
31.10.2010, 20:43
Konu amacının dışına çıkmış. Gereksiz yere gerginlik olmuş.
Çoğu zaman katılmam ama bu konuda söylemek istediğim bişeyler var.

Kimin kimden çok bildiğini de yaptığını da bilinmez.
Kimin kimden majikal anlamda üstün olduğu da belli olmaz.

Burda üst- alt mevkide olmak evren için değersiz veya bilgisiz olmak anlamına da gelmiyor.
Bazen görüyorum; ben bilirim diyen hiçbişey bilmiyor oluyor aslında.

Ne bilgiler gördüm; bir hevesle gelip; rüzgar gibi gittiler forumdan.

ulvi
31.10.2010, 22:44
Konuyu detaylı olarka inceledim. Sizin fikrinizi özgürce söyleme serbestliğiniz olduğu kadar moderatörlerimizin de fikirlerini özgürce söyleme hakkı vardır. Bilmediğin bir şeyi öğrenmek erdemdir. Size yanlış bir bilgiye sahip olduğunuz söyleniyor ve bunu ben de onaylıyorum. Adet kanıyla yapılan uygulamalar aynen origanumun söylediği şekilde yapılmaktadır. Burada padişahlık sistmei olsa idi şu an siz bu sitede olmazdınız. Ve de sizin gibi birçok üyeyi engellemek zorunda olurduk. Bir ithamda bulunurken elinizde olan kaynakları da suarsanız bende size daha rahat cevap verebilirim. Açıklamalarınızda bundan sonra benim inancıma göre diye belirtirsiniz ve kimse size nedne böyle dediniz diye bir kelime etmet. Eğer genel olarak konuşuyor ve doğruluğunu da herkesin kabul etmesini bekliyorsanız böyle tepkilerle karşılaşmayı da normal göreceksiniz. Eğer bu tepkilere gelemiyorsanız ya yorum yapmayacaksınız ya da siteden uzaklaşabilirsiniz.

Kardeşim anladığım kadarıyla sizlerin amacı üzüm yemek değil bağcıyı dövmek, sadece gündem oluşturuyorsunuz<

Varsın bilgileriniz sizin olsun, bu arada benim reklama ihtiyacım yok. Sizlerde çok iyi biliyorsunuz

Şimdi kardeş ricam şu, benim yazdığım fazla mesajım yok topu topu 10 tane civarı zannedersem

Hepsinin silinmesi ve bu başlıktaki tartışmanın temizlenmesi

Sonrada üyeliğimi silerseniz sevinirim, benim için o kadar önemli değil bu foruma üye olmak

Sessizce geldim, elimden geldiği kadar tahriklere rağmen efendice durdum ve sessizce gideyim

Sizlere sadece güzel forumlar demek düşer bana

Saygılı forumlar kardeş ( Konuyu temizlerken lütfen bu mesajımıda silmeyi unutmayın )

yule
31.10.2010, 22:52
Sizin zihniyetinizde ve gereksiz yere tartışma çıkarmaya çalışan insnalara bu forumda izin verilmemiştir verilmeyecektir. Yanlış yaptığınızı ve uygulamanın yanlış yapıldığının bilgisini vermemize rağmen hala yanlış yapmadığınızı ve bunu kabul etme erdemine sahip olmadığınızı düşünürzek sizin bu sitede zaten bir yeriniz yok. Haddinizi bilin ve saygı duymayı bilmiyorsanız bir daha bu siteye girmeyin. Gereği yapılıyor merak etmeyin.

dmkol
30.11.2010, 06:34
en kötü tarafı verilmiş zaten :D
bir kadının elinden hiç birşey almam artık evlerden ırak ıyyy iğrençççççç!
insan sevdiğine bunu nasıl yeridirip içirir!

melek_23
30.11.2010, 23:42
merhaba arkadaşlar nohut büyüsü nasıl yapılıyor. sitede bir yerde gömüştüm ama şimdi bulamıyorum yardımcı olurmusunuz.

gümüş
01.12.2010, 00:59
Öncelikle büyünün her türlüsü tabiki günahtır azı çoğu olmaz bu işin, kapı ya açıktır, ya da kapalı, ortası olmaz, kapı aralık ise açık anlamına gelir yani. .
]

Bu cümle üzerine konu başlığı ile direkt alakalı olmayan bir sorum olacaktı ; geçenlerde okudum bir yazı ve orada büyü / maji/ majisyen / varlıklar açıklanırken yazar örneklerle islamın yasakladığı kavramlar üzerinde kurulduğunu,benimsendiğini söylemiş .İlaveten yaratılış herhalde diğer dinlerde de 3 aşağı 5 yukarı aynıdır ve yazarın yorumuna göre yaratılışımız da bir tür maji . Bir yandan mantıklı geldi ama ne majidir ne değildir de tıkandım kaldım. Klonlama mesela şimdi hayvanlar da insanlar da klonlanabiliyor, bu modern hayatta bilim ama öyle mi yoksa aslında maji mi ? Bilim & teknoloji ile majinin ayrıldığı temel noktalar nelerdir ? Konuyu dağıtıyor değildi isem açıklama getirebilir misiniz lütfen ? Teşekkürler

origanum
01.12.2010, 01:06
]

Bu cümle üzerine konu başlığı ile direkt alakalı olmayan bir sorum olacaktı ; geçenlerde okudum bir yazı ve orada büyü / maji/ majisyen / varlıklar açıklanırken yazar islamın yasakladığı kavramlar üzerinde kurulduğunu,benimsendiğini söylemiş örneklerle ki yaratılış herhalde diğer dinlerde de 3 aşağı 5 yukarı aynıdır. Herneyse yazarın yorumuna göre yaratılışımız da bir tür maji . Bir yandan mantıklı geldi ama ne majidir ne değildir de tıkandım kaldım. Klonlama mesela şimdi hayvanlar da insanlar da klonlanabiliyor, bu modern hayatta bilim ama öyle mi yoksa aslında maji mi ? Bilim & teknoloji ile majinin ayrıldığı temel noktalar nelerdir ? Konuyu dağıtıyor değildi isem açıklama getirebilir misiniz lütfen ? Teşekkürler

Hür iradeye müdahale majidir.

gümüş
01.12.2010, 01:42
Hür iradeye müdahale majidir.

Teşekkür ederim

Warcraft
01.12.2010, 02:20
Ewet bunu duymuşdum arkadaşlar gerçekden çok tehlikeli bir büyü bence peşine düşmeyin saygılar..

Marrok
01.03.2011, 05:53
Bu 3 gün önce duyduğum inanmadığım ama anlatan kişinin yoğun ısrarı ve ispatlama çabası üzerine içime şüpheyi sokan bi konu.Anlattığına göre bi kadın suya adet kanından bi kaç damla damlatıp 3kulu bi elham okursa o suyu içirdiği kişi ona bağlanıyomuş gözü başka kadın görmüyomuş.Ben bu kadar basit olmadığını olmıyacağını ne kadar savunsamda ısrarla böyle olucağını söyledi bana.Böyle bi uygulama var olabilir mi ?

gulgaye
01.03.2011, 10:02
bu yıllardır duyduğumuz bir uygulama.ama etrafımda birebir yapıpta başarıya ulaştığını ifade eden biriyle karşılaşmadım.sitede konuya hakim kişiler sağlıklı yanıtlar vericeklerdir eminim.

vivalavida
01.03.2011, 10:15
Belki gözünüzden kaçmıştır. Altta linkini verdiğim konuda sorduğunuz soru hakkında oldukça geniş açıklama yapılmış.
Adet Kanı ile Yapılan Bağlama Büyüsü (http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=10018)

dmkol
01.03.2011, 12:46
Böyle bir büyü var ancak dua sure ayet vs bunlar büyülerin İslam ile karşılaşmasından dolayı olmuştur yani aklı sıra İslama entegre etmeye çalışıyorlar.
ayrıca bu büyüde sandığım kadarıyla Parça bütün ilişkisi var ve regl kanı cinselliği çağrıştırdığından kullanılır.

Quema
16.04.2011, 22:10
Arkadaşlar gerçekten saçma bir batıl inanç.Özelliklede bu işe İslamın karıştırılması.Kan içmek 7 büyük günahtan biridir.

öylesine10
16.04.2011, 22:22
Büyünün nasıl yapıldığı hakkında bir fikrim yok ama böyle bişey olduğunu duymuştum. Yakın çevremizden biri arkadaşının eşine böyle bi büyü yaptığı söyleniyodu evli adam 4 çocuğunu ve karısını bırakıp o kadına kaçmıştı. Kendisi söylemiş böyle bi büyü olduğunu adet kanını içirmiş falan dediler tiksindiğim için fazla merak edip soru sormakda gelmemişti içimden.
Allah'ım Yarabbim insoğlunun her tarafı büyülerle dolu saçtan tırnağa,kana kadar kullanıyo bunları insanlar. Herkes merakından da olsa tutar yada tutmaz denemiştir bu büyü denen olayı.

Xandra
16.04.2011, 22:55
Kan kullanılan büyülerin neredeyse hepsi tutar, bu da mümkün.

dewil17
17.04.2011, 12:37
arkadaşlar büyü de bir ilimdir. Babil'de kullanıldı. Farklı tarzlarda mısırda da kullanıldığı da düşünülüyor. Ama islam dinine göre yasaklanmıştır. En masum olanı bile Allah, Peygamber, ve melekler tarafından lanetlenmiştir. Bunaları belirtmekle başlamayı istedim. Büyünün bir çok farklı türü vardır. Hiç birinin içinde dua veya sure kullanılması BANA GÖRE olası değildir.(tersten okuma, veya değiştirerek okumaktan bahsetmiyorum arkadaşlar). Bu bir tür ritüele benziyor ama sanırım eksik kalan kısımlar var yazılmayan. Çünkü tek başına böyle birşeyin yapılmasının yeterli olacağını pek zannetmiyorum..

_evr_
17.04.2011, 13:11
arkadaşlar büyü de bir ilimdir. Babil'de kullanıldı. Farklı tarzlarda mısırda da kullanıldığı da düşünülüyor. Ama islam dinine göre yasaklanmıştır. En masum olanı bile Allah, Peygamber, ve melekler tarafından lanetlenmiştir. Bunaları belirtmekle başlamayı istedim. Büyünün bir çok farklı türü vardır. Hiç birinin içinde dua veya sure kullanılması BANA GÖRE olası değildir.(tersten okuma, veya değiştirerek okumaktan bahsetmiyorum arkadaşlar). Bu bir tür ritüele benziyor ama sanırım eksik kalan kısımlar var yazılmayan. Çünkü tek başına böyle birşeyin yapılmasının yeterli olacağını pek zannetmiyorum..

Tabii ki sadece kanı içirmekle olmuyor.Varlıklarla yapılan bir büyü sonuçta.Başta verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkürler..:)

Golden11
19.05.2011, 21:25
Arkadaşlar böyle bir uygulama var. Ama kesinlikle denemeyin. 1. Bunu yapanın çok ama çok büyük bir günaha girmesi ve yapanın bini bereketi hiç bir zaman olmaz işleri ters gider. 2. Bu ilmi bilen hocalar bile yapılması tavsiyesinde bulunmaz çünkü evli bir kadın kocasına yaparsa belli bi yıldan sonra yani 5-6 yıl sonra (belki daha öncesinde de olabilir) birbirlerine kardeş gözüyle bakarmış. Ve söylediğim gerçekten olmuş hatta bi kaç kişide. Bazısı boşanmış bazısı da bunu bozarlar diye hoca hoca gezer olmuş. İsterseniz siz de ilim sahibi gerçek üstadlara bir sorun araştırın. Ama duydukları gibi ASLA yapmayın diyeceklerdir.

Ayrıca bi düşünün KAN KARDEŞLER birbiriyle olabilir mi??? siz kanınızı içirdiğinizde de aynı işlemdir:)

origanum
19.05.2011, 22:16
Arkadaşlar böyle bir uygulama var. Ama kesinlikle denemeyin. 1. Bunu yapanın çok ama çok büyük bir günaha girmesi ve yapanın bini bereketi hiç bir zaman olmaz işleri ters gider. 2. Bu ilmi bilen hocalar bile yapılması tavsiyesinde bulunmaz çünkü evli bir kadın kocasına yaparsa belli bi yıldan sonra yani 5-6 yıl sonra (belki daha öncesinde de olabilir) birbirlerine kardeş gözüyle bakarmış. Ve söylediğim gerçekten olmuş hatta bi kaç kişide. Bazısı boşanmış bazısı da bunu bozarlar diye hoca hoca gezer olmuş. İsterseniz siz de ilim sahibi gerçek üstadlara bir sorun araştırın. Ama duydukları gibi ASLA yapmayın diyeceklerdir.

Öncelikle lütfen artık yazı yazmasını öğrenin.
Sonra yorumlarınıza cevap vereyim.
1. Bunu veya başka bir büyüyü yapmak, hangisi olursa olsun bazı dinlere göre günahtır, müslümanlık buna dahil. Bir müslüman da inancına göre neyin günah olup olmadığını bilir, bu sitede bunu söylemek anlamsızdır. Bazı dinlere göre ise büyü günah değildir. Sitemizde her inançtan üye bulunmaktadır. Bazıları için günah değildir, bazıları da bunu düşünmemektedir. Herkesin kendi bilinci var ve ne yapıp ne yapmayacağına karar verecek iradeye sahiptir. Burası uyarı yapıp kendi inancına göre sevap kazanma yeri de değildir ayrıca. Tam aksine büyülerin tanıtıldığı bir yerdir. Yapanın bereketi filan kaçmaz, işleri de ters gitmez. Yolunda gitmesi için yapıyor zaten ve usulüne göre yaparsa da hep yolunda gider.
2. Bu ilmi bilenler yapılmasını elbette tavsiye etmez, çünkü en küçük hatada hayatı mahvolur, bu riski kim alabilir? Bunun dışında bütün kan içeren ritüeller kökeninde satanistik uygulamalardır, hangi dua okunursa okunsun, bunun için de yapılmasını tavsiye etmezler. Yapanlar kardeş haline dönüşmez ayrıca. Bu büyü sınırlı bir süreye sahiptir, süresi boyunca etkilemesi gerekir karşı tarafı. Beceremezse ertesi ay tekrarlaması gerekir. Her ay tekrarlarsa kocasının ya da kime yapıyorsa o kişinin psikolojisi bozulur ve artık o kişi bir daha eski bildiği kişi gibi olamaz yani karakteri değişir, boşanma bu yüzden olabilir o ayrı.

Bu konu zaten çok önceden ayrı bir başlıkta açılmıştı ve orayla birleştirdim.

Golden11
20.05.2011, 14:56
Benim amacım burada fetva vermek değil. Tabi isteyen istediğine her türlü büyüyü duayı deneyebilir ama ben burada yaşanmış tecrübe edilmiş bazı olayları örnek verdim. Ama şu da gerçek ki bu tarz şeylere yoğunlaşıp büyüler, tuhaf tuhaf şeyler yedirmeler, ters şekilde ruhanilerle yapılan duaların sahipleri en sonunda kendi akli dengelerinden oluyolar. Ben sadece müslümanlar için değil diğer dine mensup olanlar için de söyledim. Zaten bu olayı yaparken yedirmeyi yani bir dua falan okunmuyor sadece niyet. Ve bu uyarıları yapan kişiler de sadece bu uygulama için demiyorum genelde büyüler için diyorum ilim, bilgi, deneyim ve hesaplama bilmiyorsanız kesinlikle uygulama yapmayın diye büyük öğütler verirler. Buradaki gördüklerim ve okuduklarımdan anladığım kadarıyla bazıları hariç sanki bu uygulamalar çocuk oyuncağıymış gibi onu da yapayım bunu da yapayım gibi yorumlarda bulunuyorlar. Peki berbat bir duruma geldiklerinde ya da karşısındaki kötü olduğunda nasıl düzelteceklerini, nasıl tedavi olacaklarını da biliyorlar mı? Sizler lütfen takip edin ve bu uygulamaların basit ve de hafife alınacak şeyler olmadığını belirtin. Psikolojik bozuklular, travmalar, düşsel bunalımlar biraz da bunların sonucu. Yazık. Hangi dine mensupsasınız koşullarınızı en hayırlı ve bilinçli şekilde deneyin, sonra da Tanrıdan Allah'tan dileyin ve zaman....:) Kötülük kötülüğü güzellik güzelliği iyiliği çeker. Evren senin bir başkasına yaşattığının aynısını; sana ya da senin en sevdiğine yaşatır. Bunu unutmamak lazım. İmlada hata varsa tekrar düzeltirseniz sevinirim. İyi günler :)

nefertiti_82
28.07.2011, 13:55
merhaba;

ben bu konuya yeni katıldım. kötülükle kötülerle insan karşılaşınca gerçekten bilmediği şeylere de mecbur ilgi duyuyor. benim canım ciğerim tatalı aşkıma eski karısı bütün nu papaz büyülerini yaptırmış. adet kanı içirmiş ve belki bilemediğim çok şey yapmıştır.. bunu da ilk baktırışımda farkedemediler ,son kez gittiğim bir yerde ortaya çıktı.canım ciğerim dediğim insan sapıtınca bende çare aramaya başladım,durup duruken nefret ettiği ismi anıldığnda bile rahatsız olduğu eski eşiyle aniden evlilik kararı aldı ve bizim herşeyimiz yolunda giderken yaptı bunu. bana açıklama nezaketi dahi göstermedi resmen gözü dönmüştü adamın.kadın da 3 seneden beri intikam istiyormuş deliriyormuş üstüste gidip bu şeylerden yaptırmış.bunu da doğrulattım ben. ben de iyice şüphelendim bu ani hareketlerinden araştırmalarım ve çabalarım sonucu bu bilgilere ulaştım..
bu işin ustası arkadaşlarım ben Allahın yarattığı sade bir kulum ben. nasıl yapılır sevdiğim insanı hayatımı nasıl normale döndirebilirim ki. bu kötülüğü yapan kişi kadar kuvvetli değilim ki ben. nasıl yaşarım nasıl seyrederim sevdiğim adamın gözümün önünde evlendiğini izlerim? bana dönmesinden önce özgür iradesini bulsun istiyorum.kendine gelsin.sonra beni istemese yine amenna..ama bu adil değil be arkadaşlar....sizlerden yardım istiyorum..internette okurken forumlarınızı dedim ben de aralarına girip belki bi çıkş yolu bulabilirm ya da en azından derdimi yazabilirim. belki de bu olaya maruz kalmış yarı ölü yaralı bi bitik insan olarak bunu aklına getiren insanları bir daha düşünmeye sevk edebilirim? sizlerden gelecek fikirler ve yardımlar çok önemli...ancak sizle paylaşabilirim bunları.....

essanti
15.08.2011, 21:01
Bu büyünün nasıl bözulduğunu bilen yazabilir mi ? Bende çok merak ediyorum.Ayrıca böyle bir olay başına gelen bir tanıdığım var .Eğer gerekli ve kesin bilgi verilirse bir aile kurtulmuş olur.Kadının eşine yapılmış. Ve kocasına yedirilmiş.İçine bu pislik karıştırılarak adama yedirilmiş sanırım.Fakat Kadına ,kocasında bu tarz büyünün olduğunu söyleyen kişi çok zor bozulur diye de söylemiş.Bir de fazla geç kalmamışsınız demiş .Gerekli işlemi yapmaktan korkuyor.Büyük paralar talep etmiş.Öyle insanların yardım edebileceğini sanmıyorum.Çıka amaçlı daha kötü boyuta getirebilirler.O yüzden bu konuda benim de yardımınıza ihtiyacım var.Bilginiz varsa az da olsa paylaşın lütfen ...

maximlove
27.09.2011, 23:02
bunu benim abime yapmışlar 12 yıllık eşinden ayrılıor 3 çocuklu bi kadınla yaşıyor şimdi babam evlatlıktan reddetti annem babam gözümün önünde eriyor bunu bozabilecek kişi varmı ?

gülgüzeli
08.11.2011, 20:18
Böyle bir büyü var ancak dua sure ayet vs bunlar büyülerin İslam ile karşılaşmasından dolayı olmuştur yani aklı sıra İslama entegre etmeye çalışıyorlar.
ayrıca bu büyüde sandığım kadarıyla Parça bütün ilişkisi var ve regl kanı cinselliği çağrıştırdığından kullanılır.

Ya nasıl yapıldığının önemi yok bu büyü nasıl bozulur onu yazın.

origanum
08.11.2011, 21:25
Ya nasıl yapıldığının önemi yok bu büyü nasıl bozulur onu yazın.

Bozulamıyor diye öyle sayfalarca uyarı yazıldı ya zaten.

Cem
11.11.2011, 15:12
Bu işleme maruz kalmış bir kişi nasıl temizlenir ne yapması gerekir ??

sabah namazından sonra 41 kere gün doğmadan ayetel kürsiyi bir bardak içine okuyun birde kuranı kerimdeki şifa ayetlerini bardaga okuyun amaç bardağa okumakta varlıkları suya monte edip içmek Hz. Ali nedemiş Kaleyi içten fet edeceksin

z-mag
12.11.2011, 00:44
Çok daha iyi uygulamalar var, havas ilmiyle tabiiki, bu söylenen uydurma bir yöntem veya uyarlama bir yöntem gibi :) bu tür şeylere kanmayın, yöneticilerinde desteği olursa bu sitede; bu uygulamaların çalışması için ve yapılan her havas duasının kabul olması için makaleler yazabilirim. tşk.

osmankaradaş
30.11.2011, 18:20
benden aldıqını içmezki çok biligili hem..bu konuda bilgisi vardır.

Chillout
30.11.2011, 19:38
benden aldıqını içmezki çok biligili hem..bu konuda bilgisi vardır.
Bunu kadınlar yapabilir çünkü adet kanıyla yapılır. Nickiniz ise erkek ismi. Yoksa bu isim uygulama yapacağınız kişinin ismi mi? Velhasıl bir gariplik var bir de kural ihlali.
Kural ihlali olmaması adına o nickin düzeltilmesi için Origanum'a mesaj yazın. Yoksa yasaklanırsınız uyarmış olayım. Kimse isim soy isim belirtemez.

osmankaradaş
01.12.2011, 14:56
Bunu kadınlar yapabilir çünkü adet kanıyla yapılır. Nickiniz ise erkek ismi. Yoksa bu isim uygulama yapacağınız kişinin ismi mi? Velhasıl bir gariplik var bir de kural ihlali.
Kural ihlali olmaması adına o nickin düzeltilmesi için Origanum'a mesaj yazın. Yoksa yasaklanırsınız uyarmış olayım. Kimse isim soy isim belirtemez.

Peki başka bi bayanın kanını içirsem olurmu ?

Perina
01.12.2011, 15:03
Bence insanların uygulamalar hakkında fikir beyan etmesi doğru birşey(günah yada sevap vb beyanlardan bahsediyorum) Çünkü bunu bilmeyenler olabilir.Ve burası herkese açık bir platform.Bunlara inanan da inanmayan da bu forumda olabilir,neden olmasın.Faydalı birçok bilgi var mabedde.Herkes faydalanmalı bence.

origanum
01.12.2011, 17:30
Bence insanların uygulamalar hakkında fikir beyan etmesi doğru birşey(günah yada sevap vb beyanlardan bahsediyorum) Çünkü bunu bilmeyenler olabilir.Ve burası herkese açık bir platform.Bunlara inanan da inanmayan da bu forumda olabilir,neden olmasın.Faydalı birçok bilgi var mabedde.Herkes faydalanmalı bence.

Sadece şahsınıza alınmayın bu yoruma istinaden siz de dahil olmak üzere herkese söylüyorum:
Anlatamıyoruz galiba. Burası dini bilgileri öğrenme yeri değil. Herkes kendi dini bilgilerini öğrenmekle yükümlü olup mensubu bulunduğu dinin getirdiği kurallara uyup uymaması da bizleri ilgilendirmez. Sitemizde değişik dinlerden kişiler olduğu için de din çatışmamasına yol açmamak için ayrıca tek tanrılı dinlerin yasaklamış olduğu büyü kavramı ile ilgili bir site olduğumuz için bu tip konuların burada konuşulması yersiz ve anlamsız olduğundan günah sevap gibi beyanlar sitemizde tarşışmaya açık değildir.
Sitede bir sürü dinin mensubu kendi inançlarına göre neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorlar, sadece bir tek dinin mensuplarından bazıları uygulamaların günah olup olmadığından emin değil, üstelik kendilerini dindar olarak nitelendiriyorlar bir de bu eksik bilgileri ile. Diyanet işlerinden kolayca öğrenebilirler ama abes şekilde buraya soranlar için tekrar söylüyorum mensubu bulunduğunuz dine göre şüphesiz günahtır, bir zahmet öğrenin artık. Kadere razı gelmekten başka yapılan herşey günahtır aslında, mantık olarak bunu benimserseniz bir daha sormanıza da forum kirliliği yaratmanıza da gerek kalmaz.
Buraya girenler eğer mensubu bulundukları din yasaklıyorsa bunun bilincinde olup nerede olduklarını baştan kabullenerek geliyorlar ve site akışını bozacak şekilde davranmayıp kurallara uygun şekilde üyeliklerini devam ettiyorlar. Tıpkı büyünün ibadetlerinin bir parçası sayıldığı inancına sahip olanlarla büyünün sevap yada günah diye bir kategoriye sokulmadığı inançlara sahip olan üyelerimiz gibi.
Sitemiz iyi bir majisyenin yetişmesi için gerekli olan konularda (temel büyü bilgisi, tarihçesi, inançların felsefesine göre büyü uygulayışındaki farklılıklar ve kökeni, büyü ile ilgili yazılı ve görsel eserler ve nitelikleri, psişik yetenekler ve kişilik gelişimi) hizmet vermekte olup üyelerimiz kurallar çerçevesinde bizden yararlanırlar.
Başlıktaki konu ile direk ilgili olmayan tüm mesajlar görüldüğü anda silinecek ve yazan kişiler de sitemizden uzaklaştırılacaktır.
Bilginize.

Peki başka bi bayanın kanını içirsem olurmu ?

Kimin kanını içerse ona aşık olur.
Bir de siz bu büyüyü anlamadınız galiba, normal içirmiyorsunuz işin usulünce yapılması gereklidir. Hangi tür varlığa havale ettiniz karşılığında ona ne verdiniz, kadın kan alma sırasında nerede bulundu, ne tarafa döndü, nasıl aldı, alırken ne yaptı, hangi dualı sözleri söyledi, size sonrasında ne uyguladı, daha pek çok bilgi var. Bunlardan tekini eksik yapsa çarpılırsınız, işlem sırasında konsantrasyon eksik olsa uygulama başarılı olmaz ve en önemlisi bunu yapmak ya da bir kadına yaptırabilmek için el almış majisyen olmak gerekir. Siz bunları yapabilecek biri misiniz?

Cem
01.12.2011, 18:17
Ben yerinizde olsam Allahın yasakladığı bir şeyi yapmam ne için bunu yapıyorsunuz istemeyen gider bir erkegi kendine bağlamak için Allaha isyan edilirmi ahiret yok sayılırmı büyü yaptığınız kişi sizi öbür tarafta belki azaptan kurtarır. Siz Allahtan isteyin O kulunun eziyet çekmesini istemez o işte hayır var ise verir Biraz yanlız kalın düşünün hiç kimse için değmez sakın bu hataya düşmeyin

Allahın Rahmeti Ve Bereketi Üzerinize Olsun

origanum
01.12.2011, 19:15
Lütfen kendi şahsi görüşünüzü, ideolojinizi belirtmeyin. Sadece uygulamanın yapılış tarzına bilgi katmak amacı ile yorum yazabilirsiniz konulara. Burası büyü sitesi, fetva verme yeri değil. Kasaba gidip de vejeteryan olun et yemeyin yazıktır günahtır demeniz ve sizin kasaptan ve oradaki müşterilerden alacağınız tepki gibi oluyor davranışınız. Ya buraya uyarak davranın ve kalın ya da kendinize ait olduğunuzu hissettiğiniz bir yer bulup orada istediğiniz fikri beyan edin, aksi halde burada olmanız yersiz oluyor. Hem büyü tarifleri açıyorsunuz konu olarak hem de üyelere büyü yapmayın diye tavsiyelerde bulunarak kural ihlali yapıyorsunuz. Onların büyü olmadığını iddia etmeyeceksiniz herhalde. Buraya gelenlerin kendine aklı yok mu da akıl veriyorsunuz. İster yapar ister yapmaz, ister okur ister okumaz her koyun kendi bacağından asılır ve bunu konuşmanın yeri bu başlık değil. Bu size son uyarım.

Cem
01.12.2011, 19:26
Sayın origanum hiç bu yönden düşünmemiştim kusura bakmayın son sözünüz çok doğru her koyun kendi bacağından asılır

huzur1
01.12.2011, 21:00
Adet kanıyla yapılan büyülerin bozulması mümkün mü bilmiyorum ama benim başımdan geçen bir olayı anlatayım,yorumu size bırakacağım.Eşimin beni aldattığını öğrendikten sonra hocaya gittim,adet kanıyla yapılmış bir büyüden bahsetti.İnternetten araştırdım,ihlas ve fatiha surelerinin belli sayıda okunması sonucu bozulabileceği yazıyordu.Çocuklara dağıttım,okumaya başladılar sonuna doğru uyumakta olan kız kardeşimin uykusunda konuştuğunu duydum.Benim de o sırada müthiş başım ağrıyor,kardeşim abla şu anda üç melek evi temizliyor ev kıpkırmızı seni içeriye sokmuyorlar,temizlendikten sonra girebilirsin diyordu...Hem uyumaya devam ediyor,hem de sorularıma cevap veriyordu..Belki de etkisi olmuştu okumaların çünkü kardeşimin o sırada böyle bir okuma yapıldığından haberi bile yoktu.

Perina
02.12.2011, 11:22
Özür dilerim Origanum.Haklısınız aslında.Aslında daha önce de mabedden özür dilemiştim bu hususta:( Ama fikrimi de yazmadan duramıyoruım işte..Mesela mabedden bzı kişiler uygulamalar veriyor ve bunun büyü değil dua olduğunu söylüyor.Buna bazı yöneticiler hayır bu büyü değil dua diyor.Bazı yöneticilerde hayır bu büyüdür,çünkü içinde sayı var diyor vb.Yani ben sadece bu tarz konularda şüpheye düşüyorum.Yokda bu konu başlığının büyü olduğu aşikar.Ve dini öğrenme konusunda haklısınız.Birçok hususu bilmiyorum ama öğrenmeye çalışıyorum kendi çapımda.Buraya taşımaya gelince insan herşeyini gittiği yere taşır öğle değil mi?Bunda bir sakınca olamaz bence.Olmamalı.Çünkü diğer birçok üyede inancını taşıyor buraya öyle değil mi?

Neyse bu yazdıklarım isyan olarak anlaşılmasın.Bundan sonra tekrarlnmayacak.Aslında bugün giderdim ama gitmekten hele ki bir yerden atılmaktan çok korkar,ziyadesiyle e üzülürüm :( Tamam inanç noktasında bir değiliz ama en azından birleştiğimiz çok önemli bir knu var mabedle.Sevgi ve önemi..Bu benim için o kadar önemli ki..Uzun bir yazı oldu.Ama dediğim gibi bu tarz yazılarım tekrarlanmayacak.

Corina
02.12.2011, 12:08
büyü diyince 1203 kayıtlı üye okuyo be :(

friks
08.12.2011, 15:22
bana yardım edin hangi dua okunucak ben yapıcam bunu

hayaL-5461
11.12.2011, 04:46
bunu biliyorum yengem dayıma yapmış hocaya gittik ve o söyledi bunun bozulması çok zormuş ve büyü yapılan kişi büyü yapanı gördkce büyü yenileniyormuş bozmak istediğinizde büyü yapan kişi bunu anlıyor büyüyü yeniliyormuş çok zor durumm ve hala annemler bunu bozmak ıcın ugrasıyr cok tehlıkelı.. bozması cok ugrastrıyor hakıkı bir geyik derisne yazılan bir dua var ama 7 sene bıle surebiliyrmuş boozmak

origanum
11.12.2011, 19:14
bana yardım edin hangi dua okunucak ben yapıcam bunu

Sadece kanı alıp birkaç söz söyleyince yapabilirim diye düşünüyorsanız siz büyü kavramının çok uzağındasınız demektir. Bunu her büyücü bile yapamaz iken siz onların da üzerinde olduğunuzu ve başaracağınızı iddia ediyorsunuz. Bu kadar saf olabilir misiniz diye düşünüyorum. Cahil cesareti olduğuna şüphem yok da. Okunacak sözler sizin bunu yaptırcağınız varlığa söylenecek özel sözlerdir, hangi varlığı kullanıyorsunuz, o türe özel birşey önerelim. Ayrıca kanı alırken uygulayacağınız ritüeli biliyor musunuz ya da aldıktan sonraki kana uygulanacak ritüeli? Bu ritüel sırasında bir yanlış yapsanız (örneğin başınızı azıcık çevirmeniz bile) hayatınıza malolacağını?
Bu büyü ve sitedeki diğer büyüler sadece böyle birşey olduğunun bilinmesi ve arşive katılması amacıyla örnek olarak verilmiştir. Site üyeleri uygulamaya kalksın diye değil. Zaten hemen atlayacaklar olduğunu bildiğimiz için uygulama detaylarını vermiyoruz, onlar sadece meslek olarak seçmiş kişilerin ileri eğitimlerinde verilir. Pilot olmayan birinin ben uçak kullanacağım gaz pedalının yerini söyleyin demekten farkı yok. Sonu aynı olur, deforme olarak ölmüş bir beden.

mehmet1975
11.12.2011, 21:59
Başka bir Forumda erkek bir arkadaş bunu yapmak isteğini yazmıştı garibim... regl dönemini bekliyor hala... bu büyü bir nevi papaz büyüsünün varyasyonlarından biri varlıklarla yapılan bir anlaşma sonucu devreye giriyor... Erkekliği bağlamak için başka kimseyle birlikte olmasın diye yapıldığını biliyorum... bozma işlemi çok uzun bir süreç kullanılmamış bir baltanın içinden çişini yapıyor.. çeşitli sularla yıkanılıp beline 2 adet muska takıyorsun vb.. gibi anadoluda çok yaygın yapılır hala ve eve erkeği bağlamak için kullanılan yöntem ...

origanum
12.12.2011, 00:05
Başka bir Forumda erkek bir arkadaş bunu yapmak isteğini yazmıştı garibim... regl dönemini bekliyor hala... bu büyü bir nevi papaz büyüsünün varyasyonlarından biri varlıklarla yapılan bir anlaşma sonucu devreye giriyor... Erkekliği bağlamak için başka kimseyle birlikte olmasın diye yapıldığını biliyorum... bozma işlemi çok uzun bir süreç kullanılmamış bir baltanın içinden çişini yapıyor.. çeşitli sularla yıkanılıp beline 2 adet muska takıyorsun vb.. gibi anadoluda çok yaygın yapılır hala ve eve erkeği bağlamak için kullanılan yöntem ...

Hahahahahaah
Regl dönemi bekleyen erkek :D :D :D
Çok güldüm gece gece.
Evet yapmak istediğini beyan eden kişi çok, erkek bile olsa ... Nasıl yapacaklarsa artık :D

albetros
30.12.2011, 15:29
merhaba,oncelikle yeni yiliniz kutluyorum ve ben de bu buyuyu yapmak istiyorum fakat tam uygulama nasildir bilemiyorum.ve sayin adminler sizede msj gonderemedim uygulama hakkinda bilgi almak icin:( rica edersem yardimci olur musunuz?

origanum
30.12.2011, 22:34
merhaba,oncelikle yeni yiliniz kutluyorum ve ben de bu buyuyu yapmak istiyorum fakat tam uygulama nasildir bilemiyorum.ve sayin adminler sizede msj gonderemedim uygulama hakkinda bilgi almak icin:( rica edersem yardimci olur musunuz?

Size de iyi yıllar. Hangi tür varlıklarla iletişimdesiniz? Hangi ekolden geliyorsunuz? Majikal işlem yapmak için hangi üstatdan el aldınız? Bu sorulara verdiğiniz cevapların benim sistemimle uygunluğuna bakmam lazım. Kriterleri uygun olmayan majisyenlerle paylaşamam.

adige_prens
30.12.2011, 22:54
arkadaşlar bişe merak ettim neden adet kanı kirli kan değil mi o temizi varken neden kirli kan ile hem düşünmesi bile iğrenç.

origanum
30.12.2011, 23:07
O kanda hayat enerjisi vardır da ondan. Yeni bir bedeni getirmek üzere hazırlanmış ancak kullanılmadığı için vücuttan atılan güçlü bir DNA materyalidir.

adige_prens
30.12.2011, 23:19
O kanda hayat enerjisi vardır da ondan. Yeni bir bedeni getirmek üzere hazırlanmış ancak kullanılmadığı için vücuttan atılan güçlü bir DNA materyalidir.

Bilgi verdiğiniz için teşekkürler.

ebru83
31.12.2011, 01:08

Cok tesekür ederim bunu acikladiginiz icin. Neden hep kirli derler anliyamiyorum.

silverwings
31.12.2011, 01:18
Cok tesekür ederim bunu acikladiginiz icin. Neden hep kirli derler anliyamiyorum.

Büyü için kullanılabilir orasını bilemem ama bilimsel açıdan vücuttan atılmasının sebebi:
Adet döngüsü esnasında beyinde, yumurtalıklarda ve rahim iç tabakasında farklı olaylar meydana gelir. Beyinden salgılanan hormonların yumurtalıklardan birini uyarmasıyla başlayan süreç, uyarılan yumurtalıktan döllenmeye hazır bir yumurta hücresinin serbestleşmesine neden olur, bu esnada rahim iç tabakası da kendini muhtemel bir gebeliğe hazırlar. Döllenme gerçekleşmediğinde serbestleşen yumurta hücresinin ömrü biter ve gebelik için hazırlanmış rahim iç tabakasının adet kanamasıyla dışarı atılmasını takiben yeni bir adet döngüsü başlar.

Adet kanamasının amacı her adet döngüsünde oluşabilecek muhtemel bir gebeliğin yerleşebilmesi ve uygun şartlarda gelişebilmesi için rahim iç tabakasının "tazelenmesi" olarak değerlendirilebilir.

ebru83
31.12.2011, 01:27
Büyü için kullanılabilir orasını bilemem ama bilimsel açıdan vücuttan atılmasının sebebi:
Adet döngüsü esnasında beyinde, yumurtalıklarda ve rahim iç tabakasında farklı olaylar meydana gelir. Beyinden salgılanan hormonların yumurtalıklardan birini uyarmasıyla başlayan süreç, uyarılan yumurtalıktan döllenmeye hazır bir yumurta hücresinin serbestleşmesine neden olur, bu esnada rahim iç tabakası da kendini muhtemel bir gebeliğe hazırlar. Döllenme gerçekleşmediğinde serbestleşen yumurta hücresinin ömrü biter ve gebelik için hazırlanmış rahim iç tabakasının adet kanamasıyla dışarı atılmasını takiben yeni bir adet döngüsü başlar.

Adet kanamasının amacı her adet döngüsünde oluşabilecek muhtemel bir gebeliğin yerleşebilmesi ve uygun şartlarda gelişebilmesi için rahim iç tabakasının "tazelenmesi" olarak değerlendirilebilir.

Beni yanlis anladiniz, ben bunun farkindayim ama beni rahatsiz eden hep bu kanin pis oldugu söylenmesi. Bu dönemde kadinlarin bile pis olduklarini düsünen kisiler var. Sebep olarak o zamanlarda dini uygulama yapamamak gibi seyler söylenir ama bunun asil nedeni kadinlarin o siralar rahatsiz olduklari icin bu bi sekil hasta olduklari icin izin. Pis olduklari icin degil bu benim sahsi görüsüm

silverwings
31.12.2011, 01:40
Beni yanlis anladiniz, ben bunun farkindayim ama beni rahatsiz eden hep bu kanin pis oldugu söylenmesi. Bu dönemde kadinlarin bile pis olduklarini düsünen kisiler var. Sebep olarak o zamanlarda dini uygulama yapamamak gibi seyler söylenir ama bunun asil nedeni kadinlarin o siralar rahatsiz olduklari icin bu bi sekil hasta olduklari icin izin. Pis olduklari icin degil bu benim sahsi görüsüm

Bu hastalık esnasında vücut kirlenmiyor mu? Kan pis olur mu olmaz mı bilemem ama kurudğu vakit vücutta kirliliğe yol açabilir.

origanum
31.12.2011, 01:41
Paganlık döneminde kutsaldı ancak islamiyetle bu kadınların kirliliği şekline dönüştürüldü, o dönemde bulunan kadına kirli dendi, hatta günümüzde bile kadınlar kullanır bu sözü kırsal yerlerde regl olunca kirlendim derler. Ayıp birşey olarak görülür. Oysa kan sterildir.
Rahmin en iç tabakasındaki (endometriyum) hücrelerin ortası (lümenleri) kanla dolar ki yumuşacık etli bir doku olsun ve bebek oraya rahatlıkla tutunabilsin. Döllenme olmayınca da buradaki hücreler bozulur, kopar ve içindeki kanla beraber vücuttan atılır. Bu muhteşem döngü bir hastalık da değildir.

AlperTUNGA.
31.12.2011, 01:46
bi erkek olarak korktum birden :D

ebru83
31.12.2011, 01:50
Paganlık döneminde kutsaldı ancak islamiyetle bu kadınların kirliliği şekline dönüştürüldü, o dönemde bulunan kadına kirli dendi, hatta günümüzde bile kadınlar kullanır bu sözü kırsal yerlerde regl olunca kirlendim derler. Ayıp birşey olarak görülür. Oysa kan sterildir.
Rahmin en iç tabakasındaki (endometriyum) hücrelerin ortası (lümenleri) kanla dolar ki yumuşacık etli bir doku olsun ve bebek oraya rahatlıkla tutunabilsin. Döllenme olmayınca da buradaki hücreler bozulur, kopar ve içindeki kanla beraber vücuttan atılır. Bu muhteşem döngü bir hastalık da değildir.

Hastalik derken o siralar agrilarimiz oldugu icin söyledim...yoksa benim icin ne pis ne hastalikdir tam tersi.

silverwings
31.12.2011, 01:52
Adet kanı kirli midir?
Halk arasında adet kanının kirli kan olduğu gibi bir inanış vardır ancak tamamen yanlıştır. Adet kanı rahim içerisinden gelen kan ve parçalardan oluşur, rahim içerisi de tamamen steril bir ortamdır. Adet görülmediği zaman burada gebelik gelişecektir, bu nedenle buranın "kirli" olması gibi bir durum düşünülemez. Hatta bazı hastalar adet kanaması az olduğunda veya adeti geciktiğinde bu kirli kanın içeride biriktiğini ve kendisinde hastalık oluşturacağını düşünür, bu tamamen yanlış bir inanıştır.

origanum
31.12.2011, 01:59
Doğru bir yorum. Tamamen bilimsel açıklaması böyledir.

Bu arada kanın bekleyip kuruyunca vücutta kirlilik yaratacağına dair yoruma cevabım ise bir meyve de dalından kopunca zamanında yenmeyip bekletilirse kurur, çürür ve tabakta kirlilik yaratır. Bu meyvenin pis birşey olduğu anlamına gelmez.

golgeler
31.12.2011, 02:19
silverwings adını altın harflerle takvimler süsleyecek orıganum siteye üye oldum olalı ilkdefa negatif olmadı. birinin yazdıgına doru dedi. aman tanrım rüya görüyor olmalıyım. tanrım sana geliyorum. şokkk oldum. beni uyandırmasın kimse. bu rüyadan. origanm pozitif biri oldu. etrafa lanet saçmıyor.

şinçeyank
31.12.2011, 03:02
silverwings adını altın harflerle takvimler süsleyecek orıganum siteye üye oldum olalı ilkdefa negatif olmadı. birinin yazdıgına doru dedi. aman tanrım rüya görüyor olmalıyım. tanrım sana geliyorum. şokkk oldum. beni uyandırmasın kimse. bu rüyadan. origanm pozitif biri oldu. etrafa lanet saçmıyor.

Kendinize gelin bu ne saygısızlık!

origanum
31.12.2011, 14:58

Doğru olan bilgilere doğru yanlış olanlara da yanlış derim. Sitede genelde sizin gibilerin yapmış olduğu yorumlara elbette cevaplar negatif olacaktır. Düzgün yazın size de pozitif cevaplar verelim değil mi? Ne hakederseniz onu alırsınız.
Lanet saçmaya gelince uyarı niteliğinde verdiğim yeni puanınız hayırlı olsun. Lanet uygulaması yaptığım kişiler değil siteye girmek bilgisayarın başına oturacak halde bile olamazlar. Siz lanet görmemişsiniz.

silverwings
31.12.2011, 16:12
Doğru olan bilgilere doğru yanlış olanlara da yanlış derim. Sitede genelde sizin gibilerin yapmış olduğu yorumlara elbette cevaplar negatif olacaktır. Düzgün yazın size de pozitif cevaplar verelim değil mi? Ne hakederseniz onu alırsınız.
Lanet saçmaya gelince uyarı niteliğinde verdiğim yeni puanınız hayırlı olsun. Lanet uygulaması yaptığım kişiler değil siteye girmek bilgisayarın başına oturacak halde bile olamazlar. Siz lanet görmemişsiniz.

:) İnsanlara iyi davranın, hatalarını yüzüne vırmayın böyle. Lanetlemek filan hoş değil bunlar. Bana da geçen gün durduk yere çattınız ve beni şaşırttınız. Cahillikle itham edilmek gerçekten onur kırıcı. Birbirimizin kalbini boş yere kırmamalıyız.
Biz ki birbirimizi lanetlemek için değil sevmek için burada buluşalım, sohbet edelim.
İyi forumlar...

Perina
31.12.2011, 16:28
:) İnsanlara iyi davranın, hatalarını yüzüne vırmayın böyle. Lanetlemek filan hoş değil bunlar. Bana da geçen gün durduk yere çattınız ve beni şaşırttınız. Cahillikle itham edilmek gerçekten onur kırıcı. Birbirimizin kalbini boş yere kırmamalıyız.
Biz ki birbirimizi lanetlemek için değil sevmek için burada buluşalım, sohbet edelim.
İyi forumlar...

Ben mabedde cahil olabileceğini düşünüyorum ama kör cahil olacağını sanmıyorum..herkes araştırıyor,okuyor,öğreniyor burada..zaten burası bunun için varöyledeğil mi? Her böyle paranormal konularda yüzdeyüzbilgi imkansız öyledeğil mi? Bir nevi herkes az yada çok cahil bunu düşünürsek:). Ve bence adminlerimize küsmeyelim..herkesin kişiliği farklı..birbirimizi anlamamamız normal aslında..onlargörevini yapıyorlar sadece..amatabi bizhassas insanlar birazcık sakin yaklaşımda istiyoruz:).

silverwings
31.12.2011, 16:32
Ben mabedde cahil olabileceğini düşünüyorum ama kör cahil olacağını sanmıyorum..herkes araştırıyor,okuyor,öğreniyor burada..zaten burası bunun için varöyledeğil mi? Her böyle paranormal konularda yüzdeyüzbilgi imkansız öyledeğil mi? Bir nevi herkes az yada çok cahil bunu düşünürsek:). Ve bence adminlerimize küsmeyelim..herkesin kişiliği farklı..birbirimizi anlamamamız normal aslında..onlargörevini yapıyorlar sadece..amatabi bizhassas insanlar birazcık sakin yaklaşımda istiyoruz:).

Suçlu aramıyorum kesinlikle, herkesi seviyorum ama sanki benim hatalı olduğumu vurgulamışsınız burada.
Neyse herkesten özür dilerim, bir daha ne yazılırsa yazılsın cevap hakkımı kullanmam :)

Perina
31.12.2011, 16:34
Suçlu aramıyorum kesinlikle, herkesi seviyorum ama sanki benim hatalı olduğumu vurgulamışsınız burada.
Neyse herkesten özür dilerim, bir daha ne yazılırsa yazılsın cevap hakkımı kullanmam :)

Tamamen yalnış biralgılamaolmuş..ben bu tarzdurumlarda her iki tarafı datutarım amadahaçok haklılık payı yüksek olanı tutarım..bence cahil kelimesini hak eden kimsecikler yok mabedde:).

origanum
31.12.2011, 17:10
İyi forumlar...

İnsanlara gerektiği gibi davranırım, olması gerekenden iyi ya da kötü davranmam prensip gereği. Bu sitede hatalarını belirteceğim elbet, işim bu. Ne kadar enteresan bir fikir belirtiyorsunuz öyle. Size durduk yere çatmadım, üyelerin yanlış bilgilenmesine neden olacak, hatalı her gördüğüm şeyde uyarırım. Lanetlemedim ancak lanetlesem nasıl bir şey olacağı hakkında fikir verdim, beni lanet saçmakla itham eden üyeye. Aradaki farkı görsün diye. Bu arada siz birbirinizin avukatı gibi davranmaya devam ederseniz ben de size duble hüküm veririm. Kalp kırmak, sevmek, sohbet vs gibi duygulara bu forumda yer yoktur. Duygular site dışında bırakılır ve ciddiyet içinde bilgi alışverişi yapılır. Yapmayanlar veya sabote edenler de uyarılır, uzaklaştırılır. Bilginize.

Perina
31.12.2011, 17:15
İnsanlara gerektiği gibi davranırım, olması gerekenden iyi ya da kötü davranmam prensip gereği. Bu sitede hatalarını belirteceğim elbet, işim bu. Ne kadar enteresan bir fikir belirtiyorsunuz öyle. Size durduk yere çatmadım, üyelerin yanlış bilgilenmesine neden olacak, hatalı her gördüğüm şeyde uyarırım. Lanetlemedim ancak lanetlesem nasıl bir şey olacağı hakkında fikir verdim, beni lanet saçmakla itham eden üyeye. Aradaki farkı görsün diye. Bu arada siz birbirinizin avukatı gibi davranmaya devam ederseniz ben de size duble hüküm veririm. Kalp kırmak, sevmek, sohbet vs gibi duygulara bu forumda yer yoktur. Duygular site dışında bırakılır ve ciddiyet içinde bilgi alışverişi yapılır. Yapmayanlar veya sabote edenler de uyarılır, uzaklaştırılır. Bilginize.

Ama insanların duyguları vardır..ve nekadar çaba göstersede bunları kapı önünde bırakamazla öyle değil mi? Sitem ettim size ama yinede sizi anladım aslında..evet kendi adıma kurallara uymaya çalışıyorum..sanırım herkes de öyle yapıyor..ben kurallara uymayan çok az kişi gördüm şuana kadar:). Saygılar..

origanum
31.12.2011, 17:25
Ama insanların duyguları vardır..ve nekadar çaba göstersede bunları kapı önünde bırakamazla öyle değil mi? Sitem ettim size ama yinede sizi anladım aslında..evet kendi adıma kurallara uymaya çalışıyorum..sanırım herkes de öyle yapıyor..ben kurallara uymayan çok az kişi gördüm şuana kadar:). Saygılar..

Sayın Perina,
Siz daha önce kendinizi direkt ilgilendirmeyen konuların içine yazarak, kendi duygularınızı anlatmak, forum kurallarına aykırı davranmak, tepki görünce de kendinizi acındırma psikolojisine girmek, ilgi toplama ihtiyacınızı site üzerindne gidermeye çalışmak ve konuları sohbete cevirerek forum kirliliği yaratmak konusunda uyarı almıştınız ve devamı halinde yasaklanacağınız bilgisini öğrenmiştiniz değil mi?
Şansınızı zorladığınızın da farkında olduğunuzu biliyorsunuz.

Perina
31.12.2011, 17:38
Sayın Perina,
Siz daha önce kendinizi direkt ilgilendirmeyen konuların içine yazarak, kendi duygularınızı anlatmak, forum kurallarına aykırı davranmak, tepki görünce de kendinizi acındırma psikolojisine girmek, ilgi toplama ihtiyacınızı site üzerindne gidermeye çalışmak ve konuları sohbete cevirerek forum kirliliği yaratmak konusunda uyarı almıştınız ve devamı halinde yasaklanacağınız bilgisini öğrenmiştiniz değil mi?
Şansınızı zorladığınızın da farkında olduğunuzu biliyorsunuz.

Aslında bunu bir kişilik bir tarz olarak da alabilirdiniz aslında..ve evetuyarı aldım dün..ve dikkat ediyorum..çünkü atılmak beni üzer yalan yok:)

origanum
31.12.2011, 18:37
Ben erkeğim kendimden ne koymam lazım bu uygulamayı yapabilmem için ?

Bu adet gören kadınlar için bir uygulamadır. Adetten kesilen kadınlar da yapamaz yaptıramazlar. İşin mantığı o kadının en güçlü DNA örneği kullanılarak kanın sahibi kadına kanı yiyen kişinin (kadın-erkek farketmez) köle gibi tabi olmasıdır.
Erkekler adet görmediği için elbette yapamazlar. Onlarda sperm vardır, buna benzer bir uygulama yapılır ancak o uygulama bu başlık altında değildir. Burası adet kanı ile bir büyü yapıldığını anlatmak içindir.

Anladım teşekkürler hemn denemeliym bunu. Sonuçları size yazacağım.

Nasıl kanı dümdüz yedirmek ve majisyen olmayan birinin yapması bir fayda etmeyecekse spermi de dümdüz ritüelleri uygulamadan vermeniz bir işe yaramayacaktır. Önce majisyenlik öğrenmeniz daha sonra uygulamanız ya da bir majisyene gitmeniz ve onun direktifleri doğrultusunda, harfiyen uyarak uygulamanız gerekmektedir.

Siz yaptınız mı bu uygulamayı sayın origanum?

Bir majisyenin kendi yaptığı uygulamaları anlatması veya yaptığını söylemesi onun bir daha bu uygulamayı yapamayacağı anlamına gelir. Sadece başka bir majisyene üstü kapalı anlatabilir o da anlayıp kendine göre uygular zaten. O yüzden bu sitede herkese yaptığınız büyüyü birisine anlatmayın, sonuçlarını kimseye söylemeyin diye uyarıyoruz.

arzuhal
01.01.2012, 11:39
Bu adet gören kadınlar için bir uygulamadır. Adetten kesilen kadınlar da yapamaz yaptıramazlar. İşin mantığı o kadının en güçlü DNA örneği kullanılarak kanın sahibi kadına kanı yiyen kişinin (kadın-erkek farketmez) köle gibi tabi olmasıdır.
Erkekler adet görmediği için elbette yapamazlar. Onlarda sperm vardır, buna benzer bir uygulama yapılır ancak o uygulama bu başlık altında değildir. Burası adet kanı ile bir büyü yapıldığını anlatmak içindir.

Nasıl kanı dümdüz yedirmek ve majisyen olmayan birinin yapması bir fayda etmeyecekse spermi de dümdüz ritüelleri uygulamadan vermeniz bir işe yaramayacaktır. Önce majisyenlik öğrenmeniz daha sonra uygulamanız ya da bir majisyene gitmeniz ve onun direktifleri doğrultusunda, harfiyen uyarak uygulamanız gerekmektedir.

Bir majisyenin kendi yaptığı uygulamaları anlatması veya yaptığını söylemesi onun bir daha bu uygulamayı yapamayacağı anlamına gelir. Sadece başka bir majisyene üstü kapalı anlatabilir o da anlayıp kendine göre uygular zaten. O yüzden bu sitede herkese yaptığınız büyüyü birisine anlatmayın, sonuçlarını kimseye söylemeyin diye uyarıyoruz.

Nice mutlu yillara.sevgili origanum.Bu uygulamayi zaten herkez yapabilse,halimiz ne olur???düsünmek dahi beni ürkütüyor.nedense bazi arkadaslar,israrla neden ögrenmek isterler,anlamiyorum.Bilen arkadaslarin uyarilarina ragmen.Ben bu vesile ile anlamak istemeyen arkadaslara,bir tek sorum var.Sizin iradeniz disinda,bir insan size <kanini<Icirse ne hissederdiniz??bunu yapmak isteyen bir insan.yapmak istedigi kisiyi sevmiyor,bence.Asil demek istedigim,herkez yapabilse ortalik<yamyam<dan gecilmezdi herhalde,:sifone:

origanum
01.01.2012, 16:59
Size de mutlu yıllar:) Evet gerek bu uygulamayı gerekse başka uygulamaları herkes yapabilse hepimizin hali haraptı. Majisyen majisyene bile yapar, hatta herkesten daha çok yapar. Onların çatışması zaten ayrıdır. Bunun dışında kendi yapamayanlar zaten majisyen kiralayarak başkalarına istemedikleri şeyleri yaptırabiliyorlar. İşin en kötüsü kendisi bu mesleğin inceliklerini bilmeden dışarıdan gördüğü kadarıyla bu işlerin 2 okuma üfleme ile olduğunu sanma gafletine düşmeleri ve yüzlerine gözlerine bulaştırma ve kendilerini ve ailelerini tehlikeye atmalarıdır. Bu hepsinden daha ciddi bir sorundur.
Önemli bir nokta da bu işlemi yaptıktan sonra o kişi asla o eski kişi olmaz, o kadar negatif enerji yüklenince değişir. Sevdiklerine iş yaptıranlar hayallerindeki kişi olmadığını anlayınca hüsrana düşerler. Bu da bilinmesi ve kabullenilmesi gereken bir gerçektir.
Bir başka nokta da kendisini sevmeyen bir kişiye zorla sevdirme işini yaptırmalarının altında yatan neden esasında kendilerini sevmeleri ve keni mutlulukları için onları hiç düşünmeden kendi istekleri doğrultusunda yönlendirme istekleridir. Ama sevgi büyü ile kazanılamaz, elde edilen sadece ruhsuz bir köle olur ve yanında KDV olarak sinir sistemi bozuk bir adam kalır.

canmert196
01.01.2012, 17:58
Size de mutlu yıllar:) Evet gerek bu uygulamayı gerekse başka uygulamaları herkes yapabilse hepimizin hali haraptı. Majisyen majisyene bile yapar, hatta herkesten daha çok yapar. Onların çatışması zaten ayrıdır. Bunun dışında kendi yapamayanlar zaten majisyen kiralayarak başkalarına istemedikleri şeyleri yaptırabiliyorlar. İşin en kötüsü kendisi bu mesleğin inceliklerini bilmeden dışarıdan gördüğü kadarıyla bu işlerin 2 okuma üfleme ile olduğunu sanma gafletine düşmeleri ve yüzlerine gözlerine bulaştırma ve kendilerini ve ailelerini tehlikeye atmalarıdır. Bu hepsinden daha ciddi bir sorundur.
Önemli bir nokta da bu işlemi yaptıktan sonra o kişi asla o eski kişi olmaz, o kadar negatif enerji yüklenince değişir. Sevdiklerine iş yaptıranlar hayallerindeki kişi olmadığını anlayınca hüsrana düşerler. Bu da bilinmesi ve kabullenilmesi gereken bir gerçektir.
Bir başka nokta da kendisini sevmeyen bir kişiye zorla sevdirme işini yaptırmalarının altında yatan neden esasında kendilerini sevmeleri ve keni mutlulukları için onları hiç düşünmeden kendi istekleri doğrultusunda yönlendirme istekleridir. Ama sevgi büyü ile kazanılamaz, elde edilen sadece ruhsuz bir köle olur ve yanında KDV olarak sinir sistemi bozuk bir adam kalır.

cok güzel demissiniz eve gelirken artık ask majısını yapmaya calıssam mı dıyodum resmen evren benım ıcın sıze bu mesaj ı yazdırdı:)

golgeler
02.01.2012, 19:00
ne olur beni lanetle. ya sen çocuklara masal anlatan nine gibisin. ne çok yetenegin varmış ondan sitelerde ömür çürütüyon heralde.. hadiii beni lanetlesene gerekli bilgileri verim sana. yada sen tespit edebilrisin anne adımı. ne olur lanetle beni. banla beni origanım çok komiksin sen. kendini bişi sanan, çocuklara masal anlatan, aslında hiçbir halt olmayan birisin. puan veermişmiş hahahahaa ne kadar komik bunlar zaten puanı silince beni silince hayatım kayacak. hadi lanetle beni. seni banlıyorum :ban::ban: :biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester: banlamazsan darılırım. :driving::driving::driving::driving::driving::driv ing::driving::driving::driving::driving::driving:: driving::driving::driving::driving::driving::drivi ng::driving::driving::sifone::sifone::sifone::sifo ne::sifone::sifone::sifone::sifone::sifone: origanum lanetle beni :sifone::sifone::sifone::sifone::sifone::sifone::s ifone::nopity::nopity::nopity::nopity::nopity::nop ity::nopity::nopity::nopity::nopity::nopity::nopit y:

origanum
02.01.2012, 20:06
Kıracak değilim ya...

BeLLa91
02.01.2012, 20:11
ne olur beni lanetle. ya sen çocuklara masal anlatan nine gibisin. ne çok yetenegin varmış ondan sitelerde ömür çürütüyon heralde.. hadiii beni lanetlesene gerekli bilgileri verim sana. yada sen tespit edebilrisin anne adımı. ne olur lanetle beni. banla beni origanım çok komiksin sen. kendini bişi sanan, çocuklara masal anlatan, aslında hiçbir halt olmayan birisin. puan veermişmiş hahahahaa ne kadar komik bunlar zaten puanı silince beni silince hayatım kayacak. hadi lanetle beni. seni banlıyorum :ban::ban: :biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester: banlamazsan darılırım. :driving::driving::driving::driving::driving::driv ing::driving::driving::driving::driving::driving:: driving::driving::driving::driving::driving::drivi ng::driving::driving::sifone::sifone::sifone::sifo ne::sifone::sifone::sifone::sifone::sifone: origanum lanetle beni :sifone::sifone::sifone::sifone::sifone::sifone::s ifone::nopity::nopity::nopity::nopity::nopity::nop ity::nopity::nopity::nopity::nopity::nopity::nopit y:
Çok kırıcı bir üslup ve hiç hoş değil. Sevgili Origanum harika biri. Hakaret etmek yerine iyi bir üslupla yaklaşıp kendisini anlamaya çalışsaydınız bunu sizde görürdünüz. Herşeyiyle mükemmel kendisi. Takdir ettiğim önemli insanlardan, bende yeri çok ayrı. Sonsuz bir sevgi ve saygı duyuyorum. Fakat böyle mükemmel birine kırıcı laflar edilmesi beni hem üzüyor hem de geriyor. Lütfen saygı çerçevesinde paylaşımlar ve yorumlamalar yapalım.

gümüş
02.01.2012, 20:17
Adet kanı kirli midir?
Halk arasında adet kanının kirli kan olduğu gibi bir inanış vardır ancak tamamen yanlıştır. Adet kanı rahim içerisinden gelen kan ve parçalardan oluşur, rahim içerisi de tamamen steril bir ortamdır. Adet görülmediği zaman burada gebelik gelişecektir, bu nedenle buranın "kirli" olması gibi bir durum düşünülemez. Hatta bazı hastalar adet kanaması az olduğunda veya adeti geciktiğinde bu kirli kanın içeride biriktiğini ve kendisinde hastalık oluşturacağını düşünür, bu tamamen yanlış bir inanıştır.

Kanın kirliliği-temizliği için yorum yapamam ama bir iki sene evvel pms sendromu hakkında okurken çok çok eski zamanlardan itibaren adet öncesi ve esnası sendromlarını yaşayan kadınlar için bedenlerini cin /şeytan ele gecirmiş ya da ruhsal-mental sıkıntılı kişiler teşhisi konuyormuş diye okumustum.Aristo'nun da buna benzer bir yorumu olacaktı ama kelime kelime aklımda değil şimdi. Kirli nitelendirmesinde eskiden gelen o inanısta belki etkili olabilir diye düsündüm

xlife
28.01.2012, 16:21
Ben yeni katılıyorum siteye. Bu büyünün kişiyi çok kötü psikolojik bozukluğa aklını kullanamaz hale getirdiğine şahit oldum. Korkunç bir şey.

düzey
28.01.2012, 22:32

iki kişiyide hiç tanımam ama bu üslüp hiiiiiiiiiiiiiiiiiiç kimseye yapılamaz bunu yapan kendi seviyesizliğini ortaya koymuştur

Desperado
20.02.2012, 19:08
Ben de çok duydum bunu bilen biri yaparsa eğer ömür boyu sürer.. Bizim bir akrabamız var herkes çok sever onu, halam anlatmıştı bana, küçükken görmüş, çay doldururken adet kanını sürüp çaya atarmış falan herkes de çok seviyor onu :)))) İlginç ama gerçek.